Techniki: naturalne otwieranie "Trzeciego Oka"

Praca z energią, sposoby na gromadzenie, ćwiczenia itp.
Awatar użytkownika
Vampirio
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 668
Rejestracja: 2011-04-27, 20:50

Re: Techniki: naturalne otwieranie "Trzeciego Oka"

Post autor: Vampirio » 2011-06-10, 17:48

Otwieranie trzeciego oka wymaga ćwiczeń. Takie filmy to pic na wodę fotomontaż. Na moje byłaś po prostu przemęczona po całonocnym wkuwaniu.
P.S. Dlaczego oglądałaś film który ma pomóc w otwarciu trzeciego oka skoro tego nie chcesz?
Ostatnio zmieniony 2011-06-10, 17:51 przez Vampirio, łącznie zmieniany 1 raz.


rainbow
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 3
Rejestracja: 2011-06-10, 06:13

Re: Techniki: naturalne otwieranie "Trzeciego Oka"

Post autor: rainbow » 2011-06-10, 18:03

właśnie dlatego, że myślałam, że to pic na wodę, fotomontaż, który wyświetlił mi się w proponowanych linkach, wśród filmików przedstawiających złudzenia optyczne i jakieś inne wkręty. chciałam się oderwać od nauki prawa cywilnego, traf chciał, że włączyłam właśnie to. byłam nieźle przerażona, bo wiem, że otwarcie trzeciego oka wymaga przygotowania. wiem też, że można je otworzyć nie będąc odpowiednio przygotowanym i to rodzi niemiłe konsekwencje. serce biło mi 100 razy szybciej i nogi miałam jak z waty, dodatkowo ten silny ucisk w czole nie pozwalał mi się skupić na racjonalnej ocenie faktów i przeczytaniu komentarzy pod tym "dziadostwem".
czyli mogę spać spokojnie?;)
Ostatnio zmieniony 2011-06-10, 18:08 przez rainbow, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
ers
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 22
Rejestracja: 2011-06-16, 21:53

Re: Techniki: naturalne otwieranie "Trzeciego Oka"

Post autor: ers » 2011-11-14, 16:13

Do czego służy trzecie oko
]***
\ERS/***
Ampa Vatis
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: 2011-11-03, 22:05
Kontakt:

Re: Techniki: naturalne otwieranie "Trzeciego Oka"

Post autor: Ampa Vatis » 2012-07-11, 11:06

Sprawdzona metoda na otwarcie trzeciego oka.
Cytat z mojej strony.

"W pierwszym kroku siadamy w najwygodniejszej pozycji, np. kwiat lotosu, koncentrujemy się na ziemi i żywych stworzeniach, wsłuchując w naturalny rytm naszej planety, kiedy czujemy to połączenie zaczynamy koncentrować się na słońcu. Nawiązujemy kontakt z największym źródłem energii w naszym układzie i tak pobieramy ją falami do czakry w okolicy serca, którą nazywam czakrą duszy. Koncentrujemy potrzebną ilość energii, cały czas skupiając się na wewnętrznym spokoju.

Przesyłamy energię do głowy i rozpoczynamy masaż szyszynki.

Trzecie oko otwieramy, koncentrując energię w okolicy czoła i pocieramy nią od dołu do góry, może być trudno za pierwszym razem, jednak powtarzane powinno zaowocować uczuciem mrowienia. Kiedy trzecie oko zacznie się otwierać może powodować to niewielki ból, jeśli otwierałeś/łaś je już wcześniej będzie to tylko uczucie mrowienia.
Otwarcie trzeciego oka, zaowocuje spotęgowaniem naturalnych zdolnoścido telepatii czy widzenia (prekognicji), ale także zwiększa doznania empatyczne oraz inne zdolności psychotroniczne."

Sposób jest trudny i wymaga ćwiczeń nad koncentracją energii pola ciała. Nie trwa to 5 minut, a jeśli udało Ci się to w tak krótkim czasie to się ciesz, bo możesz mieć naturalne do tego predyspozycje.
Trzecie oko zamykamy koncentrując energię w tym samym miejscu i pocierając nią od góry do dołu. Będzie temu towarzyszyć uczucie mrowienia. Nie da się pomyślić tych odczuć z niczym innym, więc jeśli Ci się uda, to będziesz o tym doskonale wiedzieć, jeśli masz wątpliwości, znaczy to jedynie, że jeszcze nie udało Ci się tego osiągnąć.
Chcesz wiedzieć więcej?
Znajdź mnie.
Awatar użytkownika
Amfan
Tropiciel
Tropiciel
Posty: 25
Rejestracja: 2012-01-12, 21:25
Lokalizacja: WLKP

Re: Techniki: naturalne otwieranie "Trzeciego Oka"

Post autor: Amfan » 2012-07-11, 18:10

Po pierwsze otwiera to się puszkę piwa :) Czakrę 3 oka się odblokowuje stopniowo usuwa blokady , Patrz długo na jakiś obiekt ćwicz koncentracje , potrzyj palcem w miejscu 3oka potem zamknij oczy i podnoś mentalnie tamten obszar do góry jak powieki tylko w wyobraźni , medytuj z intencja dla rozwoju 3oka , wizualizuj gwiazdziste niebo . To samo przyjdzie z czasem rozwoju nie ma co się spieszyć ja widzę dopiero aury eteryczne przedmiotów czasem ludzi się zdarzy przypadkowo natomiast zwierząt w ogóle . Czasem delikatnie widzę barwy i kolor tych aur nie ćwiczę 3oka to samo przyjdzie w raz z medytacja i oczyszczeniem . Ja bym na twoim miejscu na oczyszczenie i harmonizacje czakr stawiał bo tak sprawisz że będzie tylko gorzej funkcjonować ;)
Ampa Vatis
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: 2011-11-03, 22:05
Kontakt:

Re: Techniki: naturalne otwieranie "Trzeciego Oka"

Post autor: Ampa Vatis » 2012-07-11, 22:34

Daję ci sposób, nie interesuje mnie jak będziesz się do tego zabierać, temat brzmi "techniki...", więc proszę. Działa, a to czy odblokowałeś przepływ energii w czarkach, to chyba jest oczywiste, jak nie potrafisz zbierać energii to nic z tego nie będzie.
PS. Odblokować to można przepływ energii (a i to tak naprawdę to nie kwestia odblokowania, tylko uświadomienia, bo przepływ energii w ciele i czakrach trwa cały czas), oko się otwiera, nie jest zablokowane tylko zamknięte.
Bez urazy, ale piszę do dorosłych ludzi, którzy posiadają jakąś wiedzą, przynajmniej tak wnioskuję czytając wasze posty. Więc proszę o zaufanie, bo dzielę się konkretną wiedzą tak byście i wy mogli przekonać się sami.
Ponad to czytam i wnioskuję, że zabierasz się do tego ostrożnie, ale gdyby nie błąd nauczania jaki jest popełniany na świecie, to każdy potrafił by to robić w wieku kilkunastu lat. Więc niestety w tym wypadku ostrożność jest wskazana i niewskazana.
Najważniejszy jest rozsądek względem własnych możliwości.
Ostatnio zmieniony 2012-07-11, 22:53 przez Ampa Vatis, łącznie zmieniany 1 raz.
Chcesz wiedzieć więcej?
Znajdź mnie.
Awatar użytkownika
Słowianka
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 511
Rejestracja: 2012-03-13, 12:36
Lokalizacja: Świdnik
Kontakt:

Re: Techniki: naturalne otwieranie "Trzeciego Oka"

Post autor: Słowianka » 2012-07-12, 11:22

@Ampa Vatis

Wczoraj, miałam mrowienie, wykonując polecenia w trakcie czytania posta, więc może jest dla mnie nadzieja :D
Czasami można w coś wierzyć tylko dlatego, że się tego chce.

Masterton Graham,

Usługi magiczne
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości