Strona 3 z 3

: 2006-10-04, 20:34
autor: Spotter
a ja ostatnio bylem u wrozki i mi zrobila takiego tarota ze nawet mi powiedziala jak u mnie z seksem:) niczego o mnie nie wiedziala ale bylem w szoku ile rzeczy o mnie powiedziala.jestem pod wrazeniem

: 2006-10-07, 11:45
autor: Darnok
A czy pasjanse są bliskie tarotowi? a wracając do tarota, którymi taliami to robicie? czyto ma znaczenie?

: 2006-11-27, 17:53
autor: Serephinea
karty taorta to nie zabawi- to po pierwsze. sama zajmuje się czytaniem z kart.karty czesto zle "obslugiwane" moga odwrocic się od wlasciciela. poza tym z nich moze korzystac tylko jedna osoba. jesli ktos bedzie chcial postawic tarota z nie swoich kart to wtedy moze mu się krzywda stac, nawet moze oslepnac:/

Darnok- pasjans to gra, a tarot to specjalne ulozenie kart. bo karty maja swoje znaczenie i w pasjansie jest ono zupelnie inne niz w tarocie. rozrozniajac oczywiscie czytanie z kart zwyklych- co jest sztuka trudna, ktora ja się zajmuje, a czytanie z Taroka( Male Arkana lub Wielkie Arkana). Male Arkana zajmuja sioe sprawami blizszymi bardziej prymitywnymi itp, a Wielkie Arkana to sprawy glebsze, duchowe, psychiczne i dalsza przyszlosc...zalezy co kogo interesuje. w kartach zwyklych podzialu niema, tylko pelna talia da ci odp na wszystko:)

Re: Tarot

: 2009-07-03, 01:15
autor: Sabaeth
Chciałam dokładniej dowiedzieć dlaczego niektórzy z Was porzucili tarota? Jeden z przedmówców mówił o braniu odpowiedzialności na siebie za to co zobaczył. Skąd taka tendencja?

Re: Tarot

: 2009-07-03, 12:12
autor: zalewa
Dla mnie to te karty to bujda wymyślone przez cyganów żeby mogli oni uszczęśliwiać niewinnych ludzi i przy okazji się wzbogacać ich kosztem.

Re: Tarot

: 2009-07-03, 12:20
autor: zalewa
Kultura!!!

Wiesz co? Wogóle nie da się według mnie przepowiedzieć przyszłości co będzie to będzie tyle na temat

-Dziękuje...

Re: Tarot

: 2009-07-03, 22:47
autor: Sabaeth
Ja od niedawna zajmuję się tarotem. Podobno mam dar ale osoba która to stwierdziła nie była zdziwiona, gdyż twierdzi że ciemne moce mi bardzo sprzyjają. Bardzo mnie zadziwiło jak dobrze to funkcjonuje. Dopiero to w sobie odkrywam. Odpowiedzi konkretne i głębokie.

Re: Tarot

: 2009-07-04, 02:04
autor: Terao
Jak widzę jest tu trochę doświadczonych tarocistów. Ja się trochę skurczybyka boję ale kusi mnie i to bardzo. Korzystam z książki J.W.Suligi i mam pytanie - jak widzicie kwestię interpretacji odwróconej karty? Czy interpretować odwrotnie (jak zwykle radzi Suliga) czy zignorować ustawienia? Po Tarocie mam zwykle szum informacyjny. Jeśli chodzi o możliwość przepowiadania przyszłości to osobny temat - moim zdaniem będzie taka jaką sobie stworzymy a wróżby mówią o potencjałach. I to jest , moim zdaniem sensem wróżenia - dowiedz się wcześniej w jakie g.....o prowadzi Cię droga którą podążasz:)

Re: Tarot

: 2009-07-04, 18:54
autor: Sabaeth
Voozie pisze: Z jakiej talii korzystasz? Jeżeli, którejś z hmmm... "ciężkich" to lepiej nie wymieniaj nazwy. x)
* A.E.W £ P.C.S

Re: Tarot

: 2009-07-05, 15:49
autor: Terao
Dzięki Voozie za odpowiedź. Jakie rozkłady poleciłbyś - mnie podoba się Krzyż Celtycki. Ale mam czasem problem z natłokiem informacji, zapewne potrzeba doświadczenia...:(