Tajemnicze zjawisko

Jeżeli byłeś świadkiem jakiegoś zjawiska, którego nie potrafisz wyjaśnić, opowiedz nam o nim.
Prosimy o nie zakładanie w tym dziale tematów typu "Proszę o pomoc dla kolegi"!
Awatar użytkownika
siupakabras
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 3
Rejestracja: 2006-08-29, 14:53
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: siupakabras » 2007-03-01, 01:58

Takie rzeczy się po prostu zdarzają. Kiedy się potrafi je dostrzec to mogą służyć jako ostrzeżenie. Przy wypadkach widzi się różne dziwne rzeczy, lub nasz umysł przekazuje nam taki obraz, ponieważ nie może pokazać czegoś innego, czego nie zna, bo czesto nie potrafi.


Barboss
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: 2006-11-25, 23:34
Lokalizacja: szczecin
Kontakt:

Post autor: Barboss » 2008-02-10, 23:36

Witam
Fenikt...
Skoro juz mowa o logice, gdziez jest logika ( na ludzki sposób [postzregania ) w założeniu że nieprawda i nieprawda daje prawde?
Dla czlwoieka jest to absurd, ale prawa matematyki mówia inaczej.
Kolejna sprawa. Sa na tym swiecie zjawiska, których ludzie noie potrafia pojac swoimi umysłami, wydaje mi się ze chyba dla odnalezienia prawdy na ich temat powstało to foum i cały potal, dlatego.
Każdy poszukiwacz prawdy, czy arheolog nie może ngdy zakladac że coś jest nieprawdziwe, tylko szuka logicznych dowodów, na podstawie których sformułuje założenie.
Obiluk...
Biblijna historia stworzenia pierwszych "nadludzi" jest nieco bardziej zagmatwana niz się na pozór wydaje. Pierwsi "nadludzie" nie opierali się na dziłaniu swoich "rozwinietych muzgów", lecz na nadświadomości. Jka wiadomo czlwoiek składa się z kilku skladowych:
- ciało fizyczne
- duch
- aura, pochodna energetyczna
- połaczenia miedzy - astralne ( zwane połaczeniami energetycznymi)
i kilka innych, o których nie bede pisał w tym temacie.
generalnie założenie nadczłowieka opiera się na umiejetnosci wukorzystania powiązan między wszystkimi składowymi w taki sposób, aby móc odpowiednio ukierunkowywac otaczajaca nas energie. Sam muzg jest tylko jdna z składowych i jego rozwój generalnie ma wplyw na nasze zdolnosci, ale bez innych sklaowych raczej wywał by małe znaczenie dla całości.
Wracając do teamtu cieni...
Samo ich widzenie nie wpływa na luzkie życie, ale ich postzreganie moze byc skutkiem zaistanałych w okreslonej chwili zdarzeń. Smi przyznajecie iz istnieją ludzie posiadajacy określonezdolnosci, mowicie że widzicie aury, jaesteście wyczuleni na zjawiska fizyczne, wiec z prostego załozenia, dlaczego pojawienie się cienia i złe przeczucia co do jakiejś sytuacju, nie moga byc zwiastunem jakiegoś zdarzenia?
jesli jesteście nadal sceptykami, to dam wam przyklad z fizyki, na podkreślenie prawdopodobnej prawdziwości tego zjawiska.
Wszechświat jest zbudowany z materii, materia powstała w wyniku kondensacji okreslonych pypów energii poprzez ich synteze umozliwiona zieki odpowiednim rodzaja promieniowania ( nie ebde wymieniał jakich promieniowań, bo fizyka nadal bada to zagadnienie)... Energia tworzy okreslone pomosty energetyczne pomiedzy poszczegolnymi fragmentami okreslonej materii, mowiac prostym jezykiem, wszystko jest ze soba polaczone. Tu juz wkraczamy na działke międzywymiarów i tworzenie czasoprzestzreni zintegrowanej lub samorzutnej.
Ale g przejde do sedna...owe połaczenia sa bardzo silne miedzy osobami lub istotami, ktore sa ze soba w jakis sposób zrzyte: rodzina, przyjaciele, znajomi, kochankowie... Istnieje teza iż kiedy dojdzie do jakiegoś zjawiska, ktore daje silny bodziec, fochodzi do zachwiania w sferze czaso-przestrzeni, otwiera się tzw. okno międzywymiarowo-czasowe. Mówiacpo prostu, osoba zwiazana z kims kto umiera w danej chwili, moze widziec cienie osoby, ktora umiera lub jej towarzyszace ( np cien samochodu na trawie, gdzie nie ma samochodu, widoczny przez jakąś osobe w chwili smierci znajomego w wypadku samochodowym.
przełomowym dla nas wydarzeniom moga towarzyszyc róznora,ie zjawiska:
- cienie
- podmuchy wiatrów
- fala na wodzie, podczas bezwietrznej pogody
itp.
Są także osoby wyczulone na krzywde innych...Posiadaja one wyczulone zmysły dpstrzegania zawirowań czaso-przestzrennych...
pozdrawiam
Noster Regina...czas prawdy nadchodzi, bądźcie jej wojownikami...
Awatar użytkownika
Majesttic
Moderator
Moderator
Posty: 256
Rejestracja: 2005-05-15, 18:23
Lokalizacja: Mysłowice

Re: Tajemnicze zjawisko

Post autor: Majesttic » 2008-04-07, 19:21

Saard pisze:To jest mój pierwszy post ale do sedna.

Od jakiegoś czasu po głowie chodzi mi historia mojego taty (opowiedział mi o niej) Ale chce tylko zasięgnąć rady bardziej doświadczonych.

Jak był w wieku około 12-14 lat to wybrał się ze znajomymi pozwiedzać teren. Gdy mieli wracać ujżeli z odległości około 30 metrów jakieś cienie. Gdy wrócił do domu okazało się że Ojciec jego znajomego ma wypoadek na motorze. Nie wiem co o tym myśleć dlatego proszę o rade expertów.Jak nie ten dział to przepraszam bardzo.
Najprawdopodobniej twój tata widział ducha zmarłego znajomego. Często tak się zdaża że ktoś widuje ducha znajomego który właśnie umarł.
Obrazek
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość