Strona 1 z 1

świadome sny - pytanie

: 2013-06-04, 20:18
autor: eMWu93
Witam, mam świadome sny prawie zawsze. Chcialbym zapytac czy jest mozliwosc tworzenia wlasnej przestrzeni wirtualnej, ktora, ze tak napisze zostanie zachowana i do ktorej bym mogl wrocic w nastepnym snie ? Wiem, ze to dziwnie brzmi, ale moze jesli ma się wycwiczony dobrze umysl to jest to mozliwe hm ?

Druga sprawa to taka, ze czasem mam sen nieswiadomy, cos mi się sni a po 2,3 miesiacach te sceny mam w prawdziwym zyciu, dzieki temu czesto zmienie bieg zdarzenia. Czy mozna w jakis sposob wywolac sen nieswiadomy, wtedy kiedy ja tego chce ?

Re: świadome sny - pytanie

: 2013-07-02, 10:42
autor: asto
Tak. Myślę, że musisz się nauczyć sam tego kontrolować.

Re: świadome sny - pytanie

: 2013-07-04, 22:37
autor: Glazery
Skoro sen nieświadomy to nie może być wywołany. Mówisz tutaj o tym, że śni Ci się to, co ma się stać w przyszłości. To nazywa się wizjami więc wizje nawiedzają Cię znienacka i tego się trzymaj.
Chcesz utworzyć również przestrzeń, którą będziesz mógł odtwarzać w świadomym śnie tak? Czyli musisz wytworzyć własną wizję i tak ją dostosować, by łatwo ją umieścić w swojej pamięci. Później za każdym razem staraj się zmienić otoczenie w tym śnie, aby odpowiadało temu zapamiętanemu. Po wielu próbach będziesz widział ten konkretny obraz, w którym będziesz śnił. Pozdrawiam.

Re: świadome sny - pytanie

: 2013-07-09, 14:23
autor: eMWu93
Dobra, troche minelo od kad zalozylem ten temat. Od tego czasu duzo czytalem na internecie na ten temat.

Co noc wytrwale cwiczylem i przynioslo jakies efekty, nawet nie jakies, a bardzo duze.
Teraz przy kazdym swiadomym snie, budze się w tym samym czasie, miejscu itd. jak zaspalem, czyli w swoim pokoju, w swoim lozku. Wszystko to co znajduje się w pokoju i przestawiam za dnia czy wieczorem, gdy nie spie jest odzwierciedleniem we snie.

Ponad to odkrylem, ze we snie mozna korzystac z zdolnosci parapsychicznych typu psychokineza, telepatia czy lewitacja, potrafie takze się teleportowac do miejsca, o ktorym pomysle.
Co najciekawsze, podczas tych wszystkich czynnosci odczuwam bardzo mocny przeplyw energii po ciele, zazwyczaj od centrum klatki piersiowej przez rece az po koncowki palcow u dloni (podczas psychokinezy najczesciej), podczas teleportacji uczucie naladowania energia na maximum calego ciala, bardzo dziwne uczucie. To wszystko jest tak realne, ze wdziera mi się pewna tresc, a mianowicie taka: wydaje mi się, ze podczas snu mozg czlowieka jest wydajny w 100%, pelna praca procesora moge tak napisac. Cos w tym musi byc. Te odczucia sa tak realne.