Sposób skontaktowanie się duchom - telepatyczny przekaz

Wszelkie tematy związane z życiem po śmierci, duchami, przeżyciami z pogranicza śmierci, itd. Co się dzieje z nami po śmierci? Przechodzimy w inną rzeczywistość? Wchodzimy do innego ciała? Czy może tylko umieramy i przestajemy istnieć?
Ruskof
Senior forum
Senior forum
Kontakt:

Re: Sposób skontaktowanie się duchom - telepatyczny przekaz

Post autor: Ruskof » 2009-11-18, 17:24

W takim razie polecam probe skontaktowania się z zaswiatami raz bez wchodzenia w trans,a jesli się nie uda to wchodzac w trans.Tylko tak się dowiemy czy pani ross jest naprawde wrazliwa na tego typu zjawiska :mrgreen:

Przy odpowiednich argumentach wszystko,alez wszystko zdolam ci udowodnic...

Kontakt GG : 393033
ross2
Tropiciel
Tropiciel

Post autor: ross2 » 2009-11-22, 21:37

Od kilku dni staram się zwyczajnie , jak wcześniej wspominałam trwać w ciszy, skupieniu - czuwać na modlitwie , a trans podchodze to tego ostrożnie . Bardziej do mnie przemawia kontemplacja:) .

Dziś tak z ciekawości zwróciłam na film pt :" Dawid " i On usłyszał głos Boga siedząc nieruchomo z zamkniętymi oczami.
Myślę , że jak mam usłyszeć i odpowiedzieć na przekaz telepatyczny to Wam dam znać :) .

Także wczoraj w zakniętymi oczami może nic nie słyszałam narazie , lecz zobaczyłam przez chwile małe dziecko , lecz to było takie szybkie . Nie wiem co to było??.

Napisze wam jak podchodzę do tego.

W nocy jest bardzo dobra cisza . Zawsze lezac juz w łóżku staram się skubiać na konkretnej osobie i kierowac myśli - pytania do niej. Narazie cisza:) , hoć ten widok dziecka mnie zastanowił . Kiedyś podobnie co opisałam napoczątku z tym słyszeniem gaworzenia i zze śmieszkiem.

-- 2009-11-23, 13:48 --

Po tym poscie w nocy tez próbowałam ćwiczyć w skupieniu i chce opisac jak to wyglądało . Wcześniej opisywałam o widzeniu przez sekundy dziecka, ale myślę, ze jest mało istotne bo to nie telepatia??. i to innego działu trzeba było temat.

To o czym napisze to zastanawia od tej nocy.

Moją uwagę - myśli jakoś same skupiają na zmarłą mamę mojego szwagra . Ona zmarła w maju 2008. Tez miałam dziwny sen , ale nie bede tu go opisywac najwyzej w temacie snach.

W nocy, gdy moje myśli krążyły same wokół tej zmarłej Pani , wpadłam w jakiś trans chocv to samo przyszło i usłyszałam kobiecy głos , który się pytał . Lecz nie mogłam zrozumieć tego pytania bo było zadane szybko .

-- 2009-11-23, 14:20 --

Barwa głosu była tej zmarłej Pani Teresy

-- 2009-11-23, 15:54 --

Dziś w nocy spróbuje wejść w to skupienie i kierowac myśli na Mamę szwagra , może że chcę coś przekazać wwe snie nie mogła, a to pytanie było niezrozumiałe po zagłucenia;) zyciowe sprawy - wc i mnie to wybiło z takiego samo przychodzącego " transu"
Awatar użytkownika
Dagmara
Senior forum
Senior forum
Kontakt:

Post autor: Dagmara » 2009-11-24, 00:31

Wracaj myślami do tej kobiety, która za szybko mówiła, możliwę iż z czasem jej słowa staną się wolniejsze i bardziej dla Ciebie zrozumiałe.
ross2
Tropiciel
Tropiciel

Post autor: ross2 » 2009-11-29, 19:00

Pewnie, ze wracam to tej kobiety i zobacze , czy się uda.

Szczerze to czuje potrzebe usłyszenie w sercu imienia dziecka .
Kiedys w ciszy w skupieniu przebiegło mi myśl - Dominik .
Lecz czy na pewno by łoby Dominik to nie wiem. Moze w jakis sposób się dowiem , czy to jest imie mojego dziecka .
Ruskof
Senior forum
Senior forum
Kontakt:

Post autor: Ruskof » 2009-12-01, 19:10

To zalezy od tego czy juz go nazwalas (ja dostalem moje imie w 4 miesiacu ciazy mojej matki) i zalezy po jakim czasie poronilas i czy wg ciebie mialas czas na nazwanie dziecka (jesli dobrze wiem kobieta poroni martwe dziecko po 22 tygodniu ciazy) albo byc moze w podswiadomosci chcialas je nazwac dominik,i teraz przez sumienie(?) moze przechodzi ci to imie przez mysl.
Przy odpowiednich argumentach wszystko,alez wszystko zdolam ci udowodnic...

Kontakt GG : 393033
ross2
Tropiciel
Tropiciel

Post autor: ross2 » 2009-12-04, 00:15

Ja straciłam dziecko jak miało prawie 4 tygodnie , czyli miesiąc . Wybrałam imiona Diana lub Hubert , a o Dominiku wogóle nie myślałam ani nie brałam pod uwagę .

Niestedy po poronieniu kilka miesiecy pózniej miałam teksty modlitw pt:" Pragnienie chrztu " i tam w części było napisane, zeby do Ducha Świętego modlić się , jakie Bóg wybrał imie dla dziecka . Wtedy to przyszedł na mysl imie niewiadomo skad Dominik .

-- 2009-12-04, 00:21 --

niedawno czytałam, ze mozna w ciszy modlitwy lub w transie usłyszec imie .

ostatnio tez miałam sytuację obudziłam się i słyszałam wołanie mojego imienia , ale niestedy nie umie odpowiedziec . Ucze się .

-- 2009-12-16, 20:21 --

Przedwczoraj w nocy hmm musze napisac , ze to było szczątkowe , ale usłyszałam odpowiedziec. Byłam mocno zamyślona i wyciszona, gdy usłyszałam niewyrazne pytanie. Ja na to - To Ty Dominik?? -, lecz po chwili w myslach usłyszałam - Nie. Tylko tyle :( . Potem chciałam ciagnac rozmowe , lecz nic nie było .

-- 2010-06-22, 19:19 --

Chciałabym wrócić do Mamy szwagra . Pół roku po ostatnim wpisie powyzej

Miesiac temu czyli w maju opowiedzałam sen mojej siostrze. Powiedzałam, ze jej tesciowa chciała przez telefon cos powiedziec, ale nie doczekałam się jej glosu tylko w sluchawce głucha cisza .

To co chwile usłyszałam od siostry to mnie zaskoczyło.

Reakcja jej była taka, ze się usmiechnęła i odpowiedzała, ze nawet po smierci posłuzyła się telefonem . Ja do mojej siostry jak to ???.

A potem wytłumaczyła, ze ona za zycia w mlodosci pracowała jako telefonistka.

Gdy usłyszałam to to mnie mocno zaskoczyło i zaintrygowało .

Nie wiedzac o tym , ze siostry tesciowa kiedys za zycia pracowała jako telefonistka miałam wlasnie sen z nią i telefonem.

Teraz mysle, ze moze osoby po smierci chcac się skontaktowac się jakos probuja poslugiwac się przedmiotami co bylo ich blisko ich??.

Nadal probuje nawiazac z nia kontakt .

Chciałam tylko to napisac co się dowiedzałam od mojej siostry i co mnie zaintrygowało.

-- 2010-06-22, 19:25 --
ross2 pisze:Ja straciłam dziecko jak miało prawie 4 tygodnie , czyli miesiąc . Wybrałam imiona Diana lub Hubert , a o Dominiku wogóle nie myślałam ani nie brałam pod uwagę .

Niestedy po poronieniu kilka miesiecy pózniej miałam teksty modlitw pt:" Pragnienie chrztu " i tam w części było napisane, zeby do Ducha Świętego modlić się , jakie Bóg wybrał imie dla dziecka . Wtedy to przyszedł na mysl imie niewiadomo skad Dominik .

-- 2009-12-04, 00:21 --

niedawno czytałam, ze mozna w ciszy modlitwy lub w transie usłyszec imie .

ostatnio tez miałam sytuację obudziłam się i słyszałam wołanie mojego imienia , ale niestedy nie umie odpowiedziec . Ucze się .

-- 2009-12-16, 20:21 --

Przedwczoraj w nocy hmm musze napisac , ze to było szczątkowe , ale usłyszałam odpowiedziec. Byłam mocno zamyślona i wyciszona, gdy usłyszałam niewyrazne pytanie. Ja na to - To Ty Dominik?? -, lecz po chwili w myslach usłyszałam - Nie. Tylko tyle :( . Potem chciałam ciagnac rozmowe , lecz nic nie było .

-- 2010-06-22, 19:19 --

Chciałabym wrócić do Mamy szwagra .

7 miesiecy po ostatnim wpisie powyzej

Miesiac temu czyli w maju opowiedzałam sen mojej siostrze. Powiedzałam, ze jej tesciowa chciała przez telefon cos powiedziec, ale nie doczekałam się jej glosu tylko w sluchawce głucha cisza .

To co chwile usłyszałam od siostry to mnie zaskoczyło.

Reakcja jej była taka, ze się usmiechnęła i odpowiedzała, ze nawet po smierci posłuzyła się telefonem . Ja do mojej siostry jak to ???.

A potem wytłumaczyła, ze ona za zycia w mlodosci pracowała jako telefonistka.

Gdy usłyszałam to to mnie mocno zaskoczyło i zaintrygowało .

Nie wiedzac o tym , ze siostry tesciowa kiedys za zycia pracowała jako telefonistka miałam wlasnie sen z nią i telefonem.

Teraz mysle, ze moze osoby po smierci chcac się skontaktowac się jakos probuja poslugiwac się przedmiotami co bylo ich blisko ich??.

Nadal probuje nawiazac z nia kontakt .

Chciałam tylko to napisac co się dowiedzałam od mojej siostry i co mnie zaintrygowało.
-- 2010-06-22, 19:33 --

jak usunac cytat?? , chciałam tylko o siostrze napisac i co mi odpowiedzała o swojej zmarlej tesciowej, a nie cytowac wszystkiego.
ODPOWIEDZ