Sny prorocze

Tutaj omawiamy wszelkie tematy związane ze snami
Awatar użytkownika
Tajgon
Tropiciel
Tropiciel

Sny prorocze

Post autor: Tajgon » 2011-02-19, 00:58

Zdarzylo wam się kiedys wysnic jakies zdarzenie? Np. Jak piszesz sprawdzian z Polskiego i okazuje się ze pytania sa isentyczne jak w snie. Jesli tak to je opiszcie.

"Jesli chcesz zwyciezyc wroga pokonaj najpierw siebie"-autorstwa kogos madrego:)
Awatar użytkownika
6dziewiec
Tropiciel
Tropiciel

Re: Sny prorocze

Post autor: 6dziewiec » 2011-02-19, 11:23

Mi się raz śniło, że robię siku w kolorze żółtawym. I rzeczywiście zaraz po przebudzeniu udałem się do kibla i wydaliłem z siebie identyczną ciecz... :P
A tak na poważnie : są już tematy o snach proroczych. Przejrzyj forum zanim zaczniesz robić śmietnik
Awatar użytkownika
Tajgon
Tropiciel
Tropiciel

Post autor: Tajgon » 2011-02-20, 01:42

Sa ale zajmuja się pojedynczymi przypadkami.
"Jesli chcesz zwyciezyc wroga pokonaj najpierw siebie"-autorstwa kogos madrego:)
DanaS
Senior forum
Senior forum

Post autor: DanaS » 2011-02-23, 10:47

A Ty chcesz się zająć czym innym jeśli nie pojedynczymi przypadkami? Zbiorowymi snami? Są tematy na forum w których możesz powtórzyć pytanie a nie zakładać nowy i robić śmietnik.

Zamykam.
"Nie mógłbyś chociaż raz...tak po prostu, żeby zobaczyć jak to jest...przyjąć najprostsze
i najbardziej logiczne rozwiązanie, zamiast od razu myśleć o UFO, Wielkich Stopach i innych takich...?"
Zablokowany