"Śmierć Saddama poprzedzi tragiczny kataklizm"

Wróżby, przepowiadanie przyszłości
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4752
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Nastrój:
Kontakt:

"Śmierć Saddama poprzedzi tragiczny kataklizm"

Post autor: Ivellios » 2007-01-03, 16:41

Śmierć tyrana Saddama poprzedzi tragiczny kataklizm


"Mabus then will soon die, there will come A horrible undoing of people and animals: At once vengeance one will see vengeance, One hundred hands, thirst, famine, when the comet will run." Century 2, Quatrain 62

w wolnym tłumaczeniu brzmi to mniej więcej tak:

"Mabus wkrótce umrze i wydarzy się Przerażające zniszczenie ludzi i zwierząt. Nagle zemsta się pojawi, Sto rąk, pragnienie i głód, kiedy kometa przemknie" Czterowiersz 62 z Centurii II:


Słowa te spisał w 16 wieku mistyk i prorok Michel de Nostredame (Nostradamus) w swojej najsłynniejszej księdze, "Les Propheties" napisanej w 1555 roku. Wiele osób na całym świecie łączy powyższy czterowiersz ze straconym Saddamem Husseinem.

Znaczenie nabiera na sile kiedy odwrócimy słowo Saddam korzystając z lustra. Uzyskamy w takim przypadku "Mabbas" - które, jak wierzy wiele osób ma głębsze znaczenie, z uwagi na to, że Nostradamus używał wielu metod kryptografii podczas pisania swoich przepowiedni w obawie przed prześladowaniami przez kościół.

Zapisy Michela de Nostradame w odniesieniu do śmierci Saddama Husseina, mają historyczny związek z ostatnią Wielką Wojną (II Wojna Światowa). Wiele osób uważa bowiem, że słowo "Hister" znalezione w czterowierszach Nostradamusa ma związek z postacią Hitlera.

"Beasts ferocious with hunger will cross the rivers, The greater part of the battlefield will be against Hister. Into a cage of iron will the great one be drawn, When the child of Germany observes nothing." Century 2, Quatrain 24

co w wolnym tłumaczeniu brzmi:

"Oszalałe z głodu zwierzęta przepłyną rzeki, Większa część pola bitewnego będzie przeciw Histerowi, Przywódca będzie zaciągnięty do żelaznej klatki, Kiedy dziecko Niemiec nie przestrzega żadnego prawa." Czterowiersz 24, Centuria II

Nostradamus przepowiedział klęskę Hitlera nie tylko nad Dunajem, lecz również w Europie Zachodniej. W czterowierszu 16 z Centurii II można znaleźć wyraźne odniesienia zarówno do "nowej tyranii" włoskich faszystów i ich niemieckich protektorów, jak i do inwazji sił alianckich na Sycylię w 1943 roku czy poprzedzających ją intensywnych powietrznych i morskich bombardowań (wielki hałas i ogień na niebie).

Inne czterowiersze nawiązujące do Hitlera to Czterowiersz 68, Centuria IV oraz Czterowiersz 29, Centuria V.

Oczywistym jest, że interpretacje pozostawiają szerokie pole do popisu a debata wciąż jest otwarta, jednak w tym miejscu nie będziemy dyskutować o tym gdzie może nas zaprowadzić rozmyślanie w tej materii - literackich interpretacji - pomyślimy natomiast w jakim miejscu i czasie obecnie się znajdujemy.

Zmierzając ku końcowi, mając na uwadze nagłą egzekucję Saddama, która miała miejsce 30 grudnia 2006 roku, dzień przed upływem 7 roku panowania Rosyjskiego lidera Vladimira Putina (który został zaprzysiężony 31 grudnia 1999 roku); wraz z "Wielkim Orłem" w postaci Stanów Zjednoczonych kontrolujących starożytną Babilońską "Bramę"; wraz z wojskami zachodniego świata, które rozlewają się pod skrzydłami Ameryki na wschodzie oraz wokół starożytnego rzymskiego Miasta Słońca - Baalbeck w Libanie. Zachodnie wojska zajmują także starożytne Celtyckie miejsca na Słowenii (dawny region Jugosławii), oraz starożytne Perskie Królestwa w Bactria (Afganistan). Nie można zapomnieć również o kontroli przez zachodni świat - Sinai Peninsula, a teraz wraz ze śmiercią Saddama wypełniają się słowa o tym, że świat zachodni wejdzie w posiadanie "skarbów starożytnych".

Jak zostało napisane: "Pierwszą formą jest ciemność, drugą pragnienie, trzecią ignorancja, czwartą podekscytowanie śmiercią, piątą królestwo zaspokojenia, szóstą ogłupiająca filozofia zaspokojenia, siódmą filozofia gniewu. To jest siedmiu władców gniewu." [Maria Magdalena]

Poprzez falę zdarzeń, zalewającą świat, jak widzimy dziś, wkraczamy w ostatni dzień przed siódmym rokiem filozofii gniewu. Znaki będą narastać - będą się pojawiać na niebie i będą pochodzić wprost z Ziemi jako krwawe lub straszne wydarzenia.

Kiedy zachodni świat, dziś, świętuje śmierć tyrana, kiedy w najlepsze trwa uczta i radość - niespodziewane wydarzenia ogarną cały świat, przynosząc wiele łez...

"Wielu bowiem przyjdzie pod moim imieniem i będą mówić: Ja jestem Mesjaszem. I wielu w błąd wprowadzą. Będziecie słyszeć o wojnach i o pogłoskach wojennych; uważajcie, nie trwóżcie się tym. To musi się stać, ale to jeszcze nie koniec! Powstanie bowiem naród przeciw narodowi i królestwo przeciw królestwu. Będzie głód i zaraza, a miejscami trzęsienia ziemi. Lecz to wszystko jest dopiero początkiem boleści.

Wtedy wydadzą was na udrękę i będą was zabijać, i będziecie w nienawiści u wszystkich narodów, z powodu mego imienia. Wówczas wielu zachwieje się w wierze; będą się wzajemnie wydawać i jedni drugich nienawidzić. Powstanie wielu fałszywych proroków i wielu w błąd wprowadzą; a ponieważ wzmoże się nieprawość, oziębnie miłość wielu. Lecz kto wytrwa do końca, ten będzie zbawiony."
[Ew. Św. Mateusza 24:5-13]

by Eurycide
www.paranormalne.pl
na podstawie:
http://www.whatdoesitmean.com/index971.htm
http://www.zagadkiludzkosci.fora.pl/about26.html
http://www.niewyjasnione.pl/

C.D.N


Nie lubię warszawskich fryzjerów i kwietniowych wilkołaków. Bo nie. I już.
cleric
Senior forum
Senior forum
Posty: 1875
Rejestracja: 2006-07-29, 15:41
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: cleric » 2007-01-03, 17:37

Nostradamus nie opisywał przyszłości lecz pisał swe centurie odnosząc się do wydarzen z przeszłości, bo wierzył ze historia się powtarza. Pozatym wiele słów pominieto przekrecono, zle przetłumaczono, co zmienia sens całkowicie. Jedyna wazna moimzdaniem jego centuria jest ta mowiaca o smierci króla którego był nadwornym wrózem :P
Twoja Pańcia.
ArturVonFornal
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 776
Rejestracja: 2005-04-26, 15:52
Lokalizacja: z Łodzi
Kontakt:

Post autor: ArturVonFornal » 2007-01-03, 19:13

I jak zwykle całą sprawę odkrywa się po fakcie.

Skoro teraz to takie oczywiste i widoczne, dlaczego wcześniej nikt o tym nie wspomniał, że tam może jest coś o Saddamie. Moja odpowiedź: kolejna rozdmuchana sprawa.
cleric
Senior forum
Senior forum
Posty: 1875
Rejestracja: 2006-07-29, 15:41
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: cleric » 2007-01-03, 19:18

ArturVonFornal pisze:całą sprawę odkrywa się po fakcie
bo fanatycy szykaja byleby znalesc..
Twoja Pańcia.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości