Siemka

Poznajmy się!
obiluk
Tropiciel
Tropiciel
Kontakt:

Siemka

Post autor: obiluk » 2007-02-19, 17:18

Nie lubie pisać o sobie więc tego nie zrobie. Ale przywitać się kultura wymaga więc... Witam wszystkich.

Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Nastrój:
Kontakt:

Post autor: Ivellios » 2007-02-19, 20:06

Nie lubie pisać o sobie więc tego nie zrobie.
Ja jednak nalegam.
Nie lubię warszawskich fryzjerów i kwietniowych wilkołaków. Bo nie. I już.
cleric
Senior forum
Senior forum
Kontakt:

Post autor: cleric » 2007-02-20, 11:39

obiluk, pisz pisz, chcemy Cie poznac :P
Twoja Pańcia.
obiluk
Tropiciel
Tropiciel
Kontakt:

Post autor: obiluk » 2007-02-27, 15:24

no cóż mam 24 lata, przybyłem na wasze forum szukać odp na mój przypadek który opisałem w dziale medycyna nie konwencjonalna, potem przeglądałem forum spodobało mi się i tu zostałem, posiadam wystarczający zasób wiedzy na temat demonów opierając się na wiarygodnym źródle Biblia, przeczytałem ją 2 razy. Od kiedy moja koleżanka miała przypadek z demonem dokładnie około 3 lat temu i ja byłem świadkiem postanowiłem badać tematykę demony, nie z internetu gdzie większość to wyssane z palca historie a imiona demonów mają spis alfabetyczny wzięty niby z jakiejś starej książki napisaną przez opętanego.. nie przesadzajmy.. lubię też aktywnie spędzać wolny czas, trenuje capoeira :) mam własną firmę informatyczną działającą w moim mieście, z wykształcenia jestem informatykiem, od jakiegoś czasu pomagam znajomym w nowym portalu paranormalnym, zajmuje się zbieraniem i analizowanie opowieści gdzie występują demony lub przykre przypadki z ich udziałem. Doszłem do pewnych wniosków ale to na razie badania :) reszta tematów jak ufo itp podchodzę bardzo ostrożnie, nie zaprzeczam ich istnieniom.

To chyba na tyle. Pozdrawiam.
Assassinio
Senior forum
Senior forum
Kontakt:

Post autor: Assassinio » 2007-02-27, 17:06

no według mnie bilbia nie jest wiarygodnym źródłem a wprost przeciwnie :P no ale mniejsza o tym bo się jeszcze offtop zrobi :) swoją drogą internet też nie jest najlepszą rzeczą jeżeli chodzi o informacje, bo pełno jest bzdur..

hmm no ale capoeira to fajna rzecz, chociaż zapewne ciężka :)

Witam!
obiluk
Tropiciel
Tropiciel
Kontakt:

Post autor: obiluk » 2007-02-28, 00:40

tylko początki są trudne potem już z górki :)
ODPOWIEDZ