[SEN] Sen we śnie.

Tutaj omawiamy wszelkie tematy związane ze snami
AdiXXXX
Nowa Krew
Nowa Krew
Kontakt:

[SEN] Sen we śnie.

Post autor: AdiXXXX » 2004-12-30, 00:18

Mieliście kiedyś takie coś , że kiedy myśleliscie że się obudziliście, tak naprawde byliście jeszcze w śnie?? Poszedłem do szkoły i jakie było moje przerażenie że to sen i musze isć tam jeszcze raz...brrr

Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Nastrój:
Kontakt:

Post autor: Ivellios » 2004-12-30, 01:53

Nie pamiętam, żeby mnie się zdarzylo takie coś... :roll:
Nie lubię warszawskich fryzjerów i kwietniowych wilkołaków. Bo nie. I już.
Gość

Post autor: Gość » 2004-12-30, 13:58

oto moja historia

obudziłem się , wszystko normalnie , poszedłem do łazienki, tam się przewróciłem - wtedy się obudziłem ....mówie sobie dziwny sen , wstaje , ide do łazienki , wszystko jest w 100% realistyczne , jem sniadanie , wychodze do szkoły , okazuje się ze nie mam butów , budze się poraz drugi , .....myśle sobie "co jest grane" , teraz to juz napewno się obudziłem , wstaje , ide do łazienki , tam świat zaczął wirować , walnąłem w dzwi i obudziłem się po raz 3 ostatni juz ,...

czułem się jak bym grał w "Dniu Świstaka" ....hmm moze do tej pory smacznie śpie a to wszysko mi się śni?.......
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Nastrój:
Kontakt:

Post autor: Ivellios » 2005-03-04, 21:54

Ja miałem takowy sen niedawno. Śpię w szpitalu. Budzę się i jestem w innym szpitalu. PóĽniej budzę się we własnej sypialni...

Głupie, nie :?: ;)
Nie lubię warszawskich fryzjerów i kwietniowych wilkołaków. Bo nie. I już.
Komandoska-94-
Bardzo wtajemniczony
Bardzo wtajemniczony

Post autor: Komandoska-94- » 2007-04-15, 13:33

ja też miałam coś takiego:
Wstaje, ide do łazienki, a w łazience pełno ludzi...
obudziłam się, ide do szkoły, okazało się, że zapomniałam plecaka...
obudziłam się, przewracam się na drugi bok i wtedy...
obudziłam się...
'Czas to ż y c i e. Życie jest skończonym kawałkiem c z a s u, który został Ci podarowany jak czysta kartka do pokolorowania, zabazgrania albo zmięcia i wyrzucenia do kosza na śmieci. Czas to życie. A życie jest dla ludzkiej jednostki wartością tak cenną i unikalną, że głupotą byłoby przeliczanie go na jakiekolwiek inne dobra materialne...'
Jestem człowiekiem, który, zgubiwszy drogę, postanowił wydeptać sobie własną.
kamilll
Tropiciel
Tropiciel
Kontakt:

Post autor: kamilll » 2007-04-16, 17:44

Jak ja tego nie nawidze... wczoraj miałem LD, i czułem, że się już budze i kiedy się obudziłem (to byłem dalej w śnie, ale o tym nie wiedziałem) i do końca snu nie domyśliłem się, że śnie :x
Hmm... wiara to podstawa :P
Kazzone
Bardzo wtajemniczony
Bardzo wtajemniczony
Kontakt:

Post autor: Kazzone » 2007-04-21, 21:33

Sen który śnił się mojej siostrze:
Już nie ważne co napoczątku jej się śniło bo się zaraz obudziła, jak się obudziła, popatrzała na sufit wtedy zaczeła z niego spadać jażąbina xD, wtedy obudziła się drugi raz, już normalnie :D
Obrazek
Kochaj innych a będą kochać Ciebie!
C3biX
Nowa Krew
Nowa Krew
Kontakt:

Post autor: C3biX » 2007-09-18, 22:51

Patrze wiele osób korzysta z łazienki w czasie snu :)
Ja miałem dość podobnie. Wstaję z łóżka, wszystko jest ok, idę do łazienki i się budzę. Myślę głupi sen. Wstaję ponownie i wołają mnie do kuchni, tam rozmawiam z siostrą o jakiś pocztówkach z wycieczek i ponownie się budzę. Zacząłem się denerwować i znowu wstaję z łóżka, otwieram okno i widzę świat cały w wulkanach i lawie, a na niebie latają smoki :) Jeszcze raz się budzę i słyszę jak ktoś stuka w drzwi od łazienki, ja mu odstukuję, aż zacząłem krzyczeć i wtedy dopiero na serio się obudziłem. To było niemiłe przeżycie. Razem z tym dziwnym snem towarzyszył paraliż snu ;/
Michalson
Doświadczony
Doświadczony

Post autor: Michalson » 2007-09-20, 18:03

Ja kiedyś miałem coś takiego, że śniłem o czymś strasznym a potem się obudziłem ciesząc się że to tylko sen :) Jakież było moje zdziwienie, gdy potem obudziłem się naprawdę :D
pfffff
Aneirol
Doświadczony
Doświadczony

Re: [SEN] Sen we śnie.

Post autor: Aneirol » 2008-08-18, 19:22

dawno temu śniło mi się że w mieście próbowałem walczyć z jakimś wodnym wampirem czy czymś w tym rodzaju i nawalałem go metalową pałką a mu się nic nie działo, dalej to pamiętam że wgryzł się we mnie i się obudziłem. Byłem spocony i rozdygotany wstałem poszedłem o budzić siorkę i patrze a te wodne coś wgryza się w nią, wziąłem gąbkę (nawet nie wiem skąd ) rzuciłem nią w to coś, i się obudziłem patrze i mam gąbkę w ręce, a skąd ona to ja nie wiem.
Wiem, że wisiałem na drzewie wśród wichrów. Całe dziewięć nocy, włócznią zraniony, oddany Odynowi:
Sam samemu sobie, na tym drzewie, którego wiedza ogromna, z korzeni jego płynie.
Bez chleba zostawiony i bez rogu napoju. W dół spoglądałem, podniosłem ja runy, z krzykiem je podniosłem i spadłem na ziemię.
6h057
Nowicjusz
Nowicjusz

Post autor: 6h057 » 2008-08-29, 14:00

a mi się coś tam śniło i w tym śnie zasnąłem jeszcze raz, czyż to nie interesujące:P
a innym razem była niedziela i byłem zmęczony więc się położyłem na popołudniową drzemką no i pospałem ok godziny i się obudziłem ok godziny 19 i se myśle kurde musze iść do pracy chociarz wiedziałem że jest niedziela no i se tak myśle dobra zaraz się zbiore i chyba jakiś tam autobu będzie to się pojedzie i jak wstałem to dopiero po jakiś paru minutach mi przeszła ta pokusa jechania do pracy:] nigdy nie byłem zahipnotyzowany ale jak bym miał opisać to uczucie to wtedy własnie się tak czułem jakby mnie ktoś zahipnotyzował że po obudzeniu musze iśc do pracy:]
opisałem tą historie gdyż może ona miec przełomowe znaczenie dla ludzkości :P
Aneirol
Doświadczony
Doświadczony

Post autor: Aneirol » 2008-09-07, 11:05

nie wiem rodzice nic nie mówili ale jak mały byłem to pamiętam jeszcze że jak kładłem się we własnym łóżku to budziłem się albo w łóżku rodziców albo w kuchni na krześle
Wiem, że wisiałem na drzewie wśród wichrów. Całe dziewięć nocy, włócznią zraniony, oddany Odynowi:
Sam samemu sobie, na tym drzewie, którego wiedza ogromna, z korzeni jego płynie.
Bez chleba zostawiony i bez rogu napoju. W dół spoglądałem, podniosłem ja runy, z krzykiem je podniosłem i spadłem na ziemię.
Awatar użytkownika
Zaara
Doświadczony
Doświadczony

Post autor: Zaara » 2008-10-12, 17:57

Ja tak miałam:D Ale głupie uczucie. Bardzo realistyczny sen, obudziłam się, wyszłam ze znajomą, opowiedziałam jej tamten sen, a jak skończyłam obudziłam się drugi raz:) Zdarza się:D
"And if I had a dollar for every time I repented the sin and commit the same crime
I'd be sitting on top of the world today"
Awatar użytkownika
Sothis
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Kontakt:

Post autor: Sothis » 2008-10-20, 00:07

Dzisiaj tak miałem, ze 4 razy budziłem się i myślałem, że jestem na jawie. Potem przydarzyło mi się coś na kształt koszmaru,czego nie jestem w stanie określić dokładnie, i obudziłem się (tym razem już naprawdę) z tętnem 150 ;]
Ὅταν ὁ δαίμων ἀνδρὶ πορσύνῃ κακά, τὸν νοῦν ἔϐλαψε πρῶτον
Lara
Nowa Krew
Nowa Krew

Post autor: Lara » 2008-10-20, 16:42

Kiedyś śniło mi się, że zapomniałam zadania domowego, więc zaczęłam je robić w środku nocy. Potem się obudziłam i byłam przekonana, że to zadanie zrobiłam. No, ale niestety to był sen :(
Ludzie są jak aktorzy - gdy zejdą ze sceny są zupełnie kimś innym.
Każdy żyje, aby spełnić swoje przeznaczenie, ale nie każdy wie czym ono jest.
Życie jest jak iluzja - wszystko jest zakryte pod cudzą maską.
ODPOWIEDZ