Rytuał Wirowej Dewokacji

Sharp
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 60
Rejestracja: 2006-11-26, 19:50
Lokalizacja: Bytom (Śląsk)
Kontakt:

Rytuał Wirowej Dewokacji

Post autor: Sharp » 2006-12-03, 21:07

Rytuał Wirowej Dewokacji


Rytuał Wirowej Dewokacji jest syntezą Rytuału Aury Chaosu z mniejszym Rytuałem Pentagramu. Polega on na wykorzystaniu czterech stanów skupienia materii (Ashara, Dijov, Thaldoma, Nobo) ewokowanych z pierwotnego chaosu do ochrony psychicznego i fizycznego wymiaru Adepta. Rytuał może także zostać z powodzeniem używany jako autoterapia.

Kiedy Adept wykona Rytuał Aury Chaosu i utrzymuje swoją świadomość na etapie „Ja Jestem”- punkt ponad głową, wykonuje Rytuał Kabalistycznego Krzyża.
Po wykonaniu Ćwiczenia Środkowego Filaru, znajdując się w symbolicznym „centrum wszechrzeczy”- może to być wizualizowane jako bańka powietrza dookoła której jest cały stworzony wszechświat; kreślimy za pomocą wizualizacji na granicy bańki i świata pentagramy, kolejno wibrując, Imiona Boga. Następnie, kiedy dojdziemy do chwili w której
Rozkładamy ramiona pobudzamy sekwencyjnie czakramy:
- „Przede mną Rafael”- czakram sakralny, czakram splotu słonecznego.
- „Za mną Gabriel”- czakram korony, czakram trzeciego oka, czakram korony, czakram sakralny, czakram splotu słonecznego, czakram serca, czakram gardła.
- „Po prawej ręce Michael”- czakram splotu słonecznego, czakram gardła, czakram serca, czakram gardła, czakram korony.
- „Po lewej Auriel”- czakram korony, czakram gardła, czakram trzeciego oka, czakram sakralny, czakram splotu słonecznego, czakram serca, czakram gardła, czakram korony.
- „Dookoła stworzony wszechświat, nade mną ośmioramienny splendor”.

Teraz Adept medytuje, bądź podtrzymuje wizualizacje pentagramów; przywołuje reprezentacje rzeczy budzącej w nim niepożądaną przez niego cechę i wizualizuje jak poza Pentagramami ulega zniszczeniu, rozpadowi.

Rytuał kończy się Rytuałem Kabalistycznego Krzyża.Uwagi:
- Rytuał jest przykładem syntezy Rytuału Aury Chaosu z innym rytuałem.
- Sekwencyjne budzenie czakramów związane jest z przyporządkowaniem Transliteracji imion Archaniołów do drzewa sefirot, które z kolei przyporządkowane zostały do czakramów.
Ostatnio zmieniony 2007-07-25, 17:13 przez Sharp, łącznie zmieniany 2 razy.


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości