Reiki i tkzw. systemy uzdrawiania energią.

Czyli Reiki, Huna i różne "dziwne" sposoby leczenia chorób cielesnych i umysłowych
MIROSŁAW BRODA
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 114
Rejestracja: 2006-12-18, 03:36
Lokalizacja: Zewsząd
Kontakt:

Reiki i tkzw. systemy uzdrawiania energią.

Post autor: MIROSŁAW BRODA » 2007-05-16, 00:04

Od co najmniej kilkunastu lat działają na świecie różne systemy tkzw uleczania energią.

Została stworzona niejako piramidka gdzie kosztem jednych leczeni są drudzy.

KTO PRÓBUJE UKRYĆ SIĘ W ENERGETYCZNYM DRZEWIE ŻYCIA.?

W nadchodzącym „końcu czasów, niektóre” siły wszelkimi sposobami starały się poznać tajemnicę sposobu w jakim Bóg wywyższa.

System Reiki jest jednym ze sposobów oczyszczania siebie zrzucając cały brud energetyczny na kogoś innego. Tak ten który nie jest godzien chce być wywyższony. Miłością i modlitwą może leczyć każdy i nie potrzebuje do tego żadnej inicjacji, bowiem już w tym jest Bóg.

Systemy tkzw. leczenia energią i całe łańcuszki inicjowanych tylko po to aby po kilku uzdrowieniach uczynić z nich pojemniki na odpady rozrósł się niepomiernie i jest w ogóle nie kontrolowany. Te nieczyste energie zazwyczaj zrzucane są potem na ludzi o naturze Chrystusowej. Ponieważ to ich Bóg wywyższa i mają prawie zawsze wysokie energie i czyste aury. Sposoby wyszukiwania są najprzeróżniejsze. Ci którzy już widzą energie i aury człowieka poprzez różne właśnie systemy uzdrawiania, sekty i próby tkzw oświecania prowadzą nabór ludzi o czystych energiach do swoich niecnych celów. Spotykamy coraz częstsze próby podszywania się pod Jezusa. Dlatego niech nikt nie wierzy że widziano go tu czy tam. On przyjdzie ostatni.

Kto próbuje wybielić swoje dzieci? Często ostatnio okazuje się że białe tak naprawdę może być czarne a czarne białe.

Postawa Chrystusowa w Miłości daje nam Boskie energie lecz są tacy którzy krzyża nieść nie chcą a chcą być czyści. Krzyż dla nich nie ma żadnej wartości. Wygląda to też czasem jak jakieś zawody, „kto bliżej do Boga przy minimum wysiłku.” I tak, uważają że energetycznie oczyszczą się na kimś innym i jeszcze będą leczyć i otrzymywać za to laury. Chrystusem jest każdy kto niesie krzyż i kocha bliźniego nad życie. A Jezus przyjdzie ostatni lecz przemawiać może dziś przez każdego. Przez wiele lat te siły próbowały rozkodować-zrozumieć tekst Biblijny. Nie jest to łatwe ponieważ został napisany dla ludzi w kilku stanach świadomości. Dlatego powołani zostali kapłani by indywidualnie prowadzić każdego człowieka w zależności od tego stanu. Ponieważ czas jest bardzo krótki dlatego próbowano rozszyfrować i lub ukraść tę wiedzę. Energetyczne drzewo życia jest jej częścią. Wiedza ta jest wiele warta lecz wzrost energetyczny i wędrówkę po drzewie życia do góry można prowadzić zgoła bez niej. Wystarczy miłość, wiara i utrzymanie balansu duchowego. Przymioty te wywołują ekstazy psychiczne które to pomału wznoszą nas na wyższe poziomy energetyczne a w związku z tym i świadomości.. Miłość wyzwala niebieską energię i nic innego. Wtedy wszystko nam się udaje ponieważ jest to Boska energia tworzenia. Każdy kto ma dobrą aurę i energię jest atakowany. W pracy,(na polu finansowym), często w domu, w urzędzie.

Pozostają jednakże zawsze uczynki nie można się więc do końca skryć w samej energii, lecz można zostać oszukanym przez ludzi którzy udają świętych a wcale nimi nie będąc. Wiele depresji i chorób wynika właśnie z tego że ktoś nam wysyła złe energie traktując nas jak kosz na śmieci. Niektórzy robią to nieświadomie poprzez np. kłótnie i swary inni świadomie pod rożnymi pozorami leczenia, oświecania itp.

Z powodu swej czystości w bardzo wielkim niebezpieczeństwie są dzieci tkzw. indygo i kryształowe.Jeśli nagle ni z tego ni z owego wasze dzieci zaczynają się bać samolotów znaczy to że już są nawiedzane i brudy energetyczne są na nie zrzucane.

Rodzice, pilnujcie swoje dzieci.

Jezus powiedział

„ Pilnujcie szat swoich abyście nie byli nadzy kiedy przyjdzie oblubieniec”
Ostatnio zmieniony 2007-05-16, 01:53 przez MIROSŁAW BRODA, łącznie zmieniany 1 raz.


Będę pisał, co ręce prowadzone myślą dobrą każą, a w iskrze treści niech drzemie światłość.
faeryboy2002
Tropiciel
Tropiciel
Posty: 42
Rejestracja: 2005-11-16, 22:49
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Re: Reiki i tkzw. systemy uzdrawiania energią.

Post autor: faeryboy2002 » 2007-05-18, 04:45

MIROSŁAW BRODA pisze:Od co najmniej kilkunastu lat działają na świecie różne systemy tkzw uleczania energią.
Nie istnieje w ortografii polskiej skrót 'tkzw'. Jest 'tzw'. Warto zwrócić uwagę na to, jak się pisze.
Została stworzona niejako piramidka gdzie kosztem jednych leczeni są drudzy.
Przez kogo została stworzona i skąd pewność, że tak ona działa, jak zakładasz?

W nadchodzącym „końcu czasów, niektóre” siły wszelkimi sposobami starały się poznać tajemnicę sposobu w jakim Bóg wywyższa.
Zakładam, że piszesz o chrześcijańskim bogu. To przykre, że Twój bóg jednych wywyższa, a innych nie. Mi zawsze wmawiano, że w oczach boga wszyscy są równi. Twoje zdanie, to dla mnie nowość.
System Reiki jest jednym ze sposobów oczyszczania siebie zrzucając cały brud energetyczny na kogoś innego. Tak ten który nie jest godzien chce być wywyższony. Miłością i modlitwą może leczyć każdy i nie potrzebuje do tego żadnej inicjacji, bowiem już w tym jest Bóg.
Czyli, jak wyraźnie widać, na temat Reiki wiesz bardzo mało.
Otóż, energia Reiki jest energią miłości. Jest to ten rodzaj miłości, który, gdy jest odczuwany, sprawia iż mamy wrażenie, że kochamy wszystko i wszystkich i przepełnia nas całkowita