Regulamin działu "PROŚBA O WRÓŻBĘ"

Tutaj możemy poprosić o wróżby z kart tarota. Wróżby na rok, miesiąc, pytając o zdrowie, finanse i tym podobne. Wszystkie wróżby są bezpłatne. Jeżeli masz jakiś problem - zapytaj naszych wróżbitów.
Awatar użytkownika
Spooky Fox
Administrator
Administrator
Posty: 1976
Rejestracja: 2009-03-02, 02:05
Lokalizacja: Kłodzko

Regulamin działu "PROŚBA O WRÓŻBĘ"

Post autor: Spooky Fox » 2012-01-02, 23:39

Regulamin działu "Prośba o wróżbę"


1. Nowy użytkownik pytający o wróżbę może założyć jeden temat raz na dwa tygodnie, a nie jak dotychczas - raz na miesiąc (Edit 01.02.2012).
1a. Stały użytkownik pytający o wróżbę może założyć jeden temat raz na tydzień, a nie jak dotychczas - raz na dwa tygodnie (Edit 01.02.2012).

2. Zakładając temat nazywamy go "Prośba o wróżbę, numer wróżby - nick pytającego". Na przykład - jeżeli pytamy pierwszy raz wpisujemy "Prośba o wróżbę nr 1 - Spooky Fox. Każdy temat inaczej nazwany będzie od razu kasowany

3. W jednym temacie można zadać maksymalnie dwa pytania.
3a. W przypadku zadania dwóch złożonych pytań, nasz tarocista rości sobie prawo do dłuższego czasu odpowiedzi z oczywistych względów.
3b. Prosimy o dokładnie sformułowane pytania - czy chodzi o zdrowie, egzaminy, szczęście, miłość itp. Pytania typu "Co mnie czeka za dwa lata" będą ignorowane.
3c. Można wybrać również inny rodzaj wróżby z kart tarota, na podanym niżej przykładzie:

Zdrowie
Uczucia
Finanse
Praca
Rodzina

Jest to wróżba na najbliższy rok wyczytywana z pięciu kart odpowiednio przypisanych do wyżej wymienionych danych.


4. W temacie MUSZĄ znaleźć się następujące dane: Imię, dokładna data urodzenia oraz pytanie/a. Bez tych informacji temat zostanie usunięty.
4a. Jeżeli pytanie obejmuje inne osoby, wpisujemy również imię i dokładną datę urodzenia tej osoby.

5. Pamiętajmy, że nasi wróżbici to też ludzie, którzy mają życie prywatne. Dlatego też prosimy o nie naprzykrzanie się, jeżeli przez kilka dni nie będzie odzewu. Na pewno każdy pytający dostanie odpowiedź na swoje pytanie/a.

6. W temacie mogą wypowiadać się jedynie wróżbici oraz osoby, które założyły dany temat. Jeżeli chcesz podyskutować, zapraszamy do odpowiedniego działu.

7. Na życzenie pytającego, jeżeli wróżba ma podtekst intymny, można ją otrzymać poprzez prywatną wiadomość.

8. Pamiętajmy, że wróżby w dużej mierze zależne są od osoby wróżącej i talii, z której wróży. Jeżeli na innym forum lub portalu została udzielona inna wróżba, nie znaczy to, że któryś z wróżbitów coś sobie wymyślił.

9. Nasi tarociści mają prawo do pewnej selekcji pytań. Jeżeli zostanie na przykład stwierdzone, że pytania nie mają sensu, służą do obrazy, mają styl prześmiewczy lub dotyczą śmierci jakiejś osoby, tematy zostają natychmiast zamknięte, a założyciel nagrodzony ostrzeżeniem, banem lub w skrajnych przypadkach kasacją konta, blokadą adresu IP i złożeniem skargi u dostawcy internetu.

10 Zakazane jest pisanie na PW do osób wróżących z prośbami o wróżbę. Jeżeli chcecie dostać odpowiedź - zakładacie temat. Nawet jeżeli wróżba ma być wróżbą prywatną, założenie tematu jest obowiązkowe. W takim przypadku reszta wróżby przenosi się wówczas na PW.

11. Na dzień 31.03.2017 kadra tarocistów składa się z tylko Nieistotnej[/color]
11a. Jeżeli dział cieszyć się będzie odpowiednim zainteresowaniem, skłonni jesteśmy przyjąć do grona tarocistów inne osoby.
11b. W przypadku przyjmowania mile widziane będą różne techniki wróżbiarstwa.

Pamiętajmy, że tarot nie jest żadną pewną wyrocznią. To czy wróżba się sprawdzi w głównej mierze zależy od Was samych i Waszego podejścia do tego.

Zakładając temat w tym dziale, zgadzacie się na powyższy regulamin


Zbadaliśmy kosmos i zbudowaliśmy laser, mamy siedem cudów świata i planetarny zasięg
Rozbiliśmy atom, mamy cyfrową jakość, znamy Kamasutre, czy choćby kalkulator
A nie umiemy cieszyć się życiem jak zagubieni w czasie, chciwość w ludzkim jadłospisie jak zazdrość i kradzież
Zabijamy się o Bliski Wschód i o ropę, wkrótcę zobaczę Chiński Mur w Europie
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości