rasy kosmitow

Terminem UFO określa się każdy obiekt latający, którego natura jest niewytłumaczalna dla nauki lub istnieje zbyt mało informacji do jej określenia
Blania 2
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 5
Rejestracja: 2008-05-28, 21:11
Lokalizacja: Świętokrzyskie

Post autor: Blania 2 » 2008-05-28, 21:17

Ludzie co wy macie w tych głowach...klasyfikować rasy ufo!
Ktoś napisał o kosmitach których inne rasy się boją(Współczuje)xD.
A jeśli mowa już o rasach to...istoty które odwiedziły naszą planetę w 1978r(przypadek Emilciński) były identyczne jak te z CE-III w innych miejscach polski min Przyrownica oraz Golina.
Pominę opis tych istot ponieważ uważam że każdy kto interesuje się ufologią zna dokładny przebieg wydarzeń z Emilcina gdzie miało miejsce CE-III.


UFO=ETI
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Kontakt:

Post autor: Darnok » 2008-05-28, 23:15

Akurat o Emilcinie pierwszy raz słyszę. Pewnie chodzi o blondynów, tak? (zdarzenie w Gdyni).
Brak dowodu na nieistnienie nie sprawia że coś istnieje.
Blania 2
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 5
Rejestracja: 2008-05-28, 21:11
Lokalizacja: Świętokrzyskie

Post autor: Blania 2 » 2008-05-29, 13:57

Widać małe zainteresowanie ufologią;).Relacje z polskich CE-III które miały miejsce w 1978r a więc:Emilcin.Golina,Przyrownica...przedstawiają istoty wzrostu 1,40-1,70m(1,70 w zdarzeniu z przyrownicy),ubrane w kombinezony które odsłaniały tylko twarze,twarze ich były zielone,zoobserwowano waskie usta oraz błony między palcami,oraz w Emilcinie mały "garb" na plecach.
UFO=ETI
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Kontakt:

Post autor: Darnok » 2008-05-29, 14:12

Interesuję się, raczej interesowałem, ale czytanie o UFO, a szukanie go to co innego :) zresztą rozróżnijmy- UFO, a kosmici to jednak dwie różne rzeczy. Co do opisu raczej wydaje mi się przekłamany- o takim rysopisie kosmity pierwszy raz słyszę, natomiast opis ten pasowałby bardziej do brazylii- tam rządzą małe i zielone z antenkami :) w europie (co pewnie jest urazem z przeszłości), to blondyni bez paznokci, wysocy, długie palce, najbardziej ludzcy. W ameryce to miks, rozróżnia się jednak szaraków, jaszczury, wielkoludów (to mi najbardziej odpowiada, chociaż co do kosmitów to daleko mi do wiary). Wracając do UFO, to spoglądaj w niebo- może kiedyś je zobaczysz, tak, jak ja :) jednak gdy ujrzysz to zjawisko, zabawa się kończy i nie wiadomo co ze sobą zrobić.
Brak dowodu na nieistnienie nie sprawia że coś istnieje.
DragonFire
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 858
Rejestracja: 2006-06-17, 14:05

Post autor: DragonFire » 2008-05-29, 20:48

Wiadomo, pomachać do nich łapką ;)

Zrobią to samo co wy, zliczą wam palce, i opiszą na swoich forach internetowych, o ludziach z Ziemi bez błon między palcami, jako o kosmitach nieznanej rasy, zamieszkujących planetę Ziemię (nazwa od pieczonych ziemniaków, które rosną tylko na niej)
Awatar użytkownika
Arek
Senior forum
Senior forum
Posty: 2378
Rejestracja: 2006-01-28, 01:59
Lokalizacja: Steinach / Niemcy

Post autor: Arek » 2008-06-01, 03:02

Ciekawe jak oni nas zklasyfikowali? może tak:
Barbarzyńcy, mordercy, niszczący własną planetę ,podążają w dobrym kierunku ale potrzeba im jeszcze wielu lat, ale uwaga: mają broń atomową, w każdej chwili mogą siebie samych zgładzić. ( na szczęście mamy kilka zabranych egzemplarzy)
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
To nie moje powiedzenie ale lubię je jak najbardziej

https://www.facebook.com/arek.czaja
Blania 2
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 5
Rejestracja: 2008-05-28, 21:11
Lokalizacja: Świętokrzyskie

Post autor: Blania 2 » 2008-06-01, 14:13

Ej chyba jest już tyle przebadanych przypadkow,że moge stwierdzić bez wachania że UFO-czyli obiekty są statkami kosmitów!
Oczywiście możliwe jest też to że CZĘŚĆ NOLi to wytwór techniki człowieka.
Ale niek nikt mi nie próbuje wmawiać że UFO nie ma związku z kosmitami!
UFO=ETI
DragonFire
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 858
Rejestracja: 2006-06-17, 14:05

Post autor: DragonFire » 2008-06-01, 17:08

"obiekty są statkami kosmitów"

Ehm... a może to nasze, skrzętnie chowane przed okiem wścipskich paparazzi?

"Ale niek nikt mi nie próbuje wmawiać że UFO nie ma związku z kosmitami!"

A ty mi nie próbuj nawet udowadniać, że ludzie mają coś wspólnego z inteligencją ;p ;p ;)
Blania 2
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 5
Rejestracja: 2008-05-28, 21:11
Lokalizacja: Świętokrzyskie

Post autor: Blania 2 » 2008-06-02, 14:48

A ty mi nie próbuj nawet udowadniać, że ludzie mają coś wspólnego z inteligencją ;p ;p ;)[/quote]

:? :shock: :?:
UFO=ETI
Awatar użytkownika
Arek
Senior forum
Senior forum
Posty: 2378
Rejestracja: 2006-01-28, 01:59
Lokalizacja: Steinach / Niemcy

Post autor: Arek » 2008-06-07, 05:31

"""A ty mi nie próbuj nawet udowadniać, że ludzie mają coś wspólnego z inteligencją"""

Są tacy co mają, ale to mniejszość na tej planecie
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
To nie moje powiedzenie ale lubię je jak najbardziej

https://www.facebook.com/arek.czaja
KIRO
Tropiciel
Tropiciel
Posty: 33
Rejestracja: 2008-06-25, 16:04

Re: rasy kosmitow

Post autor: KIRO » 2008-06-25, 21:35

opis ras innych planet naszej galaktyki według kontaktów channelingowych

LIRIANIE- rdzenni mieszkańcy Liry, czyli Założyciele dla istot z 3 gęstości przypominają fizycznie twory owadopodobne, najczęściej przyrównywalne do modliszek, patyczaków lub pasikoników. Mają ponad 2 m wzrostu, są szczupli i posiadają bardzo długie kończyny. Ich cechą charakterystyczną są wielkie oczy (jak u owadów) oraz zielona barwa skóry. Są najstarszą humanoidalną cywilizacją naszej galaktyki. Mogą sprawiać wrażenie złych istot, ale klasyfikuje się je do pozytywnie zorientowanych istot. Istoty z Liry uczestnuczyły w tworzeniu się Ziemskiej cywilizacji (patrz: Powstanie Ziemskiej cywilizacji)

WEGANIE- istoty z Wegi (leżącej w układzie Liry) były pierwszą cywilizacją bardzo przypominającą ludzi. Cywilizacja na Wedze jest wynikiem ingerencji Założycieli. Wyglądem przypominają ziemskich hindusów. Ich wizerunki odpowiadają też niektórym hinduskim Bogom (np. Wisznu). Weganie są zorientowani pozytywnie.

SYRIUSZanie- mieszkańcy Syriusza są najbardziej złożoną społecznością. Układ Syriusza zamieszkują istoty zorientowane pozytywnie oraz negatywnie. Rdzenni mieszkańcy ukł. Syriusza to istoty mające mające nawet 3 m wzrostu, ich cechą charakterystyczną są głowy psów (tak jak Bóg Anubis), spotkałem też wzmianki o głowach kotów. Część istot z Syriusza odrzuciło humanoidalny wygląd i przemienili się w delfiny (walenie). Istoty z Syriusza uczestniczyły w budowie Ziemskiej cywilizacji. W przeszłości (starożytność) istoty te, przebywały razem z ludźmi na Ziemi (śladami bytności ich na Ziemi są kulty Anubisa, Bogini Nomu-Szakala i wielu Bogów, nie tylko Egipskich) Dziś Syriusz jest zamieszkany zarówno przez psiogłowych jak i drakonów czy greysów (szaraków)

ZETA RETICULI (greys)- mieszkańcy Zeta Reticuli są istotami o różnym charakterze. Szaraki (greys) zamieszkują dziś zarówno Zeta Reticuli I, Zeta Reticuli II, jak i układy Oriona czy Syriusza. Wyróżnia się trzy podstawowe rasy szaraków: szaraki prymitywne, współczesne i rozwinięte. Dobre szaraki, rdzenni mieszkańcy Zeta Reticuli cieszą się wielkim uznaniem w Federacji Galaktycznej. Natomiast szaraki nie współpracujące z Federacją (zamieszkujące Oriona, Syriusza) są pod władaniem negatywnie zorientowanych mieszkańców Oriona- Drakonów (czyli jaszczurów). Istoty z Zeta Reticuli umieją dzocierać w każde miejsce w galaktyce i podróżować w czasie. Szaraki prymitywne stanowią większą część ich populacji, nie posiadają emocji, dlatego też często krzywdzą ludzi. Szaraki współczesne (w naszym kontinnum) zdołały już nauczyć się emocji, posługują się telepatią, nie są tak brutalni jak pierwsza grupa. Najmniej liczną grupą są szaraki rozwinięte (z przyszłości) które posiadają już wykształtowane emocje (podobne do ludzkich), cieszą się największym uznaniem w Federacji. Wszystkie grupy (szczególnie dwie pierwsze) wyglądem fizycznym są bardzo podobne do siebie i trudno jest je od siebie odróżnić. Mają zazwyczaj szarą skórę (stąd nazwa szaraki) duże oczy, niski wzrost nie przekraczający 1,50 m.

ORIONidzi- z Oriona są w większości zorientowani negatywnie, Orion jest szczególnie pod władaniem jaszczurowatych (Drakonów), pojawianie się MIBów (Ludzi w czerni) jest wynikiem ingerencji Orionidów na Ziemi. Często też słyszy się o ranieniu bydła a nawet ludzi. Mieszkańcy Oriona są skupieni przede wszystkim na układzie Betelgeazy. Jednak niewielka część istot Orionicznych jest zorientowana pozytywnie. Wszystko zaczęło się od narodzenia się w ukł. Betelgeazy czystej duszy. W ukł. Oriona mieszkają też negatywni szaracy. Znaczną część jednak tworzą jaszczury

PLEJADIANIE- to grupa istot z Liry, którzy ewoluowali na Ziemi i chcąc uciec od konfliktów zamieszkała grupę gwiazd którą znamy jako Plejady. Są bardzo przyjazne ludziom. Zaraz po szarakach, jest to najliczniejsza grupa ET odwiedzająca nas w statkach kosmicznych (UFO). Istoty te mają nordycką urodę. Najczęściej są to blondyni o pięknej budowie ciała. Mają duże, często błękitne oczy i wzrost około 1.80- 2 m. Pomagają ludziom.

ARKTURianie- mieszkańcy Arktura, znajdują się na 6 gęstości. Są to istoty całkowicie zbudowane z Energii, lecz potrafią być widoczne dla ludzi pod postacią Aniołów, dobrych Bogów i Bogiń. Są to istoty całkowice zorientowane pozytywnie. Są przepełnione Miłością. Zbliżają nas do Stwórcy. Istoty z Arktura są najczęściej opiekunami ludzi. Z Arkturem łączy nas specjalny "kanał czasoprzestrzenny". To właśnie tam udajemy się na odpoczynek po wcześniejszym zyciu na Ziemi i z tamtąd wyruszamy w kolejną inkarnację.

ALTEAnie- mieszkańcy Altea, mają bardzo wysokie wibracje, są półprzezroczyści. Mówi się że są to dawni mieszkańcy Atlantydy. Są zorientowani pozytywnie. W naszej gęstości istoty te są promieniste, piękne, wysokie i smukłe. Mają jasną skórę, i duże oczy. W przekazach channelingowych opowiadają między innymi o cywilizacji Hoova

HOOVA-cywilizacja Hoova, rozwinęła się na ogromnej plnecie Hoova (16 razy większej od Ziemi). Mają czarne oczy, czarne włosy i ciemną skórę. Hoovidzi są dość niscy i muskularni. Należą do cywilizacji przyjaznych Ziemi. Dali prawdopodobnie początek hebrajczykom, żydom, cywilizacja Hoova to zbiorowa świadomość przemawiająca do autorów Biblii, Hoova to prawdopodobnie Jehowa

DRAKONI, czyli jasczurowate twory zamieszkują różne rejony galaktyki. Ewoluowały na planecie Alfa Draconis. Ich wygląd fizyczny jest różny. Bardzo przypominają jednak gady szczególnie jaszczury i węże. Głównym układem gwiezdnym gdzie działają jaszczurowaci jest wspomniany już Orion. Jaszczurowaci mają też na Ziemi portal, znajdujący się na obszarze bliskiego wschodu, co może tłumaczyć odwieczne walki w tamtym rejonie. Są wyłącznie naegatywnie zorientowani. Jaszczurowaci dzielą się na wiele grup:

SERPENTOWIE- podziemne węże, których jaszczurowaci używają jako niewolnicze strażnice swoich podziemnych tuneli.

MOTHMANie- podziemne jaszczury, ma skrzydła nietoperza oraz dwa rogi na głowie. Mówiono o nich drakule, ptasznicy, pteroidy, ludzie-ptaki. Często myli się je z diabłem :)

LEVITANIE- są to morskie, wodne jaszczury. Ich przedstawicielem jest potwór z Loch Ness

NAGASowie- są to wodne smoki, węże. Ich przedstawicielem jest prawdopodobnie Naga, smok z wód Mekongu.

IGUANOIDZI- zakapturzone postacie gadów. Są wyjątkowo okrutne. Potrafią panować nad umysłem ofiary. Iguanoidzi są traktowani jak kapłani wśród jaszczurowatych. Często miały wpływ na kapłanów Ziemskich, manipulując ludźmi i rozsiewając fałszywe nauki.

CHUPACABRA- widziany wielokrotnie w Porto Rico, chupacabra jest latającym gadem o czerwonych oczach potrafiący zmieniać barwę jak kameleon. Chupacabra żywi się krwią ofiar, poluje szczególnie na bydło i zwierzęta domowe.

BOOTEANIE- gady z systemu Wolarza, dokładnie EPSILON WOLARZA, często nazywani Dousi, jest to rasa genetycznie zaprojektowana w oparciu o bazę genetyczną owada i zasymilowanego gada. Duże głowy, cienkie ciała i białą skórę. Prowadzili walki z Tau Ceti.

ESSASANI- rasa istot powstała z krzyżowania ludzi z Ziemi z mieszkańcami Zeta Reticuli

GREENS-zielone istoty, około 1,50m wzrostu. Mają zieloną skórę, ich twarze mają żabie kształty, a między palcami są błony, mówią że pochodzą z przestrzeni znajdujących się pod Europą

UMMICI- mieszkańcy planety Ummo (w systemie Liry)

SOLARIANIE- mieszkańcy układu Słonecznego, dość nieliczni, są wśród nich mieszkańcy Marsa, Wenus, Jowisza ale i Księżyca (tzw. Moon-Eyes, mają niebieską skórę, duże oczy, owinięte z powodu wrażliwości na światło)

SASQUATCH- tzw. wielka stopa. To istota dosyć prymitywna, pochodząca prawdopodobnie z Syriusza.

ALTAIR- cywilizacja powstała w wyniku ingerencji Wegan, jej mieszkańcy mają podobne cechy do istot Arktura. Są wyłącznie pozytywnie zorientowani. Mieszkańcy tego rejonu są wyzbyci agresji a charakter tej cywilizacji to kontemplacja.

NIBIRU- mieszkańcy planety Nibiru umiejscowionej prawdopodobnie za plutonem, informują nas między innymi o poczynaniach jaszczurowatych, są zwani Annunaki i mają związek z Sumerami.

BERNARIANIE- mieszkańcy systemu Bernarda, to dom "pomarańczowych", mają czerwone lub pomarańczowe, stojące pionowo włosy

ASHAN- cywilizacja Ashan, brała udział w tworzeniu na Ziemi kultury i sztuki.

ALFA CENTAURI- kolonia Wegan zamieszkana przez isoty humanoidalne o nordyckich cechach

KASJOPEA- mieszkańcy systemu Kasjopei, są w 6 gęstości, są niematerialni

PULSATI- cywilizacja Pulsati

TAU-CETI- mieszkańcy Tau Ceti są krępi, muskularni i mają około 1,65 m. wzrostu, mają szerokie twarze, uszy spiczste i równo przycięte włosy. Prowadzili wojny z greys oraz Dousami (Epsilon Wolarza- Booteanie), którzy porywali ich dzieci.

WOLF 424- znana jako Iumma, z jej zamieszkałą planetą Ummo, są to wysocy blondyni, pracują z Weganami.

PROCJON- mieszkańcy Procjona mają nordyckie cechy budowy, niewielka część z tych istot reinkarnuje na Ziemi.

DALOWIE- mentorzy wobec istot z Plejad

ANTARES- mieszkańcy związani są z Andromedą, Antares stanowi pomost między naszą galaktyką a Andromedą

ARAGON- mieszkańcy Aragonu
KIRO
Tropiciel
Tropiciel
Posty: 33
Rejestracja: 2008-06-25, 16:04

Re: rasy kosmitow

Post autor: KIRO » 2008-06-25, 23:08

Zapomniałem dodać że DRAKONI dzielą się do BOOTEANIANÓW a od ESSASANÓW jest podział na inne rasy
Awatar użytkownika
Arek
Senior forum
Senior forum
Posty: 2378
Rejestracja: 2006-01-28, 01:59
Lokalizacja: Steinach / Niemcy

Re: rasy kosmitow

Post autor: Arek » 2008-07-01, 09:01

"""Istoty z Syriusza uczestniczyły w budowie Ziemskiej cywilizacji."""
Interesuje mnie te zdanie, wyżej napisałeś że to wg. kontaktów channelingowych . Umiesz sobie przypomnieć kogo to był channeling? Pytam dlatego bo sam czytałem w sesjach channeligowych o tym podobnym i chciałbym porównać i wiedzieć czy mówimy o tym samym channelingu czy nie?

Pozdrawiam Arek
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
To nie moje powiedzenie ale lubię je jak najbardziej

https://www.facebook.com/arek.czaja
KIRO
Tropiciel
Tropiciel
Posty: 33
Rejestracja: 2008-06-25, 16:04

Re: rasy kosmitow

Post autor: KIRO » 2008-07-01, 18:16

Jak sobie przypomnę to napisze część o nich dowiedziałem się od osoby praktykującej channeling wiem jeszcze że jest pewien rodzaj cywilizacji mechanotropy ich reprezentantem tak zwanym "BOGIEM,, jest Magnus to rasa istot mechanicznych podobno kiedyś ich biologiczni twórcy początkowych maszyn wybili się na swojej planecie po pewnym czasie zyskali świadomość istnienia i zostali zakwalifikowani do "bytu" czyli istot , należą do kosmicznej federacji i są nastawieni pozytywnie
Awatar użytkownika
Arek
Senior forum
Senior forum
Posty: 2378
Rejestracja: 2006-01-28, 01:59
Lokalizacja: Steinach / Niemcy

Re: rasy kosmitow

Post autor: Arek » 2008-07-02, 06:40

O mechanotropach jeszcze nie słyszałem, rozumiem że to jakby roboty
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
To nie moje powiedzenie ale lubię je jak najbardziej

https://www.facebook.com/arek.czaja
KIRO
Tropiciel
Tropiciel
Posty: 33
Rejestracja: 2008-06-25, 16:04

Re: rasy kosmitow

Post autor: KIRO » 2008-07-02, 11:16

Można tak powiedzieć to sztuczna inteligencja , która jest świadoma swojego istnienia i wie że może przestać istnieć
Awatar użytkownika
Arek
Senior forum
Senior forum
Posty: 2378
Rejestracja: 2006-01-28, 01:59
Lokalizacja: Steinach / Niemcy

Re: rasy kosmitow

Post autor: Arek » 2008-07-04, 09:08

Piszesz """"""NIBIRU- mieszkańcy planety Nibiru umiejscowionej prawdopodobnie za plutonem, informują nas między innymi o poczynaniach jaszczurowatych, są zwani Annunaki i mają związek z Sumerami.""""

Przypominam sobie sesje chanellingowe z Lucyną Łobos z projektu "Cheops". Jest tam taka postać Enki, to on nadaje przez Lucynę. Ludzie zadawają mu różne pytania, także chyba przynajmniej 2 razy zapytano go o to czy istnieje życie na Nibru. Za każdym razem odpowiada że nie , kiedyś istniało ale obecnie już nie.
A jak już o Nibru to według jego przepowiedni planeta ta ma w następnych latach przelecieć bardzo blisko Ziemi co spowoduje u nas wielkie katastrofy
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
To nie moje powiedzenie ale lubię je jak najbardziej

https://www.facebook.com/arek.czaja
KIRO
Tropiciel
Tropiciel
Posty: 33
Rejestracja: 2008-06-25, 16:04

Re: rasy kosmitow

Post autor: KIRO » 2008-07-04, 13:39

Pytanie czy istnieje tam życie mogło chodzić o np. nasz czas bądź wymiar czasami pytania kierowane w chanellingu może być nieskorygowane a czy istnieje tam życie w treść pytania mogła zawierać informację czy istnieje tam życie takie jak na Ziemi inna odpowiedź mogła by zostać przekazana jakby zapytano czy jest tam jakaś kolonia bądź czy istnieje tam życie w innym wymiarze bądź czasoprzestrzeni
Awatar użytkownika
Arek
Senior forum
Senior forum
Posty: 2378
Rejestracja: 2006-01-28, 01:59
Lokalizacja: Steinach / Niemcy

Re: rasy kosmitow

Post autor: Arek » 2008-07-05, 03:54

Myślę że to chodziło o terażniejszość i w naszym wymiarze.

Tak to jest zawsze istotny problem z postaciami z channelingu, oni mają całkiem inne postrzeganie świata niż my. My uważamy siebie za "mądrych" umiemy zdefiniować to co widzimy i słyszymy. Oni jednak widzą dużo więcej, nie tylko naszą terażniejszość w tym danym wymiarze ale i możliwą przyszłość. A do tego dochodzą inne wymiary inne wydarzenia, przyszłości, przeszłości, inne możliwe przyszłości itd. to wszystko dla nas bardzo skomplikowane, nie zawsze się pokrywa, raczej zaprzecza w stosunku do innych channelingów
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
To nie moje powiedzenie ale lubię je jak najbardziej

https://www.facebook.com/arek.czaja
KIRO
Tropiciel
Tropiciel
Posty: 33
Rejestracja: 2008-06-25, 16:04

Re: rasy kosmitow

Post autor: KIRO » 2008-08-10, 16:07

Dowiedziałem się że istnieje życie na Marsie które jest pod powierzchnią planety
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości