Radio ***radio ściek*** ośmiesza Krzysztofa Jackowskiego!

Czyli nagłe i niespodziewane zejścia z tematu. Rozmowy o wszystkim i o niczym
zdzislawski
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 3
Rejestracja: 2018-04-07, 10:27

Radio ***radio ściek*** ośmiesza Krzysztofa Jackowskiego!

Post autor: zdzislawski » 2018-04-07, 10:32

UWAGA! AKCJA OBLICZONA NA OŚMIESZENIE OSOBY PANA KRZYSZTOFA JACKOWSKIEGO!

Apropos małej afery z rzekomym telefonem od osoby podszywającej się pod Annę Cieślińską (siostra śp. Magdaleny Żuk), pozwolę sobie wkleić tutaj swój komentarz z jednej z grup "żukowych" na Facebooku, licząc na to, że treść komentarza dotrze do Pana Krzysztofa (którego darzę ogromnym szacunkiem) i że otworzy mu oczy na to, jaką nieprzeciętną wtopę popełnia, zgadzając się na udział w audycjach pewnego trollerskiego radia:

Pan Jackowski powinien najpierw dowiedzieć się podstawowych informacji o radiu, w którym zamierza wystąpić, a dopiero potem godzić się na udział w audycjach. Radio ***radio ściek*** (nie bez powodu nazywane przez niektórych "radiem ściek") zostało założone i jest prowadzone przez zwykłych trolli internetowych, wywodzących się głównie z Karachana, Wilchana, Vichana i innych stron skupiających chyba największą w polskim Internecie patologię. O samym Karachanie można się już bardzo dużo dowiedzieć, wpisując tę nazwę w Google. Krótko mówiąc, są to ludzie, których "życiowym celem" i chyba jedynym co im się udaje jest wywoływanie szeroko rozumianego bólu "czterech liter" i robienie innym ludziom smrodu tak w Internecie jak i poza nim. Z takich ich większych akcji można przywołać choćby włamanie na profil śp. Alicji F. z Rybnika (włamywacz na bieżąco konsultował na karachanie każdy swój krok, treść każdej wiadomości, krótko mówiąc wszystko - realizował najbardziej chore pomysły "anonków"). Z innych jak to karaczanowicze nazywają "inb" można wymienić:
- szkalowanie 14-letniego Dominika (ten, który powiesił się na sznurówce po tym, jak był gnębiony w szkole)
- szkalowanie śp. blogerki Maddinki (do dziś ślady tej "zabawy" można znaleźć na jej fanpejdżu)
- szkalowanie śp. syna Filipa Chajzera
- ustawicznie uprawiane już od wielu lat szkalowanie Jana Pawła II (w tym m. in. umieszczanie obraźliwych względem niego treści na przejętych profilach na facebooku, jakieś "mistrzostwa Polski w szkalowaniu JPII", wrzucanie paszkwili na temat papieża wszędzie gdzie się tylko da, itp.)

Najprawdopodobniej więc osobą dzwoniącą do Krzysztofa Jackowskiego i podszywającą się pod Panią Annę Cieślińską był ktoś powiązany z karachanem bądź innym polskim "forum obrazkowym".

Na koniec link do posta pani Anny Cieślińskiej na Facebooku z zeskanowanym oświadczeniem Krzysztofa Jackowskiego w tej sprawie: https://web.facebook.com/permalink.php? ... 1555453036


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do „Off-topic”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość