RADIO DREAM TIME - OGÓLNE INFORMACJE

Informacje ogólne dotyczące radia.

Wszelkie ogłoszenia, informacje i inne sprawy związane z audycjami Radia Dream Time

Moderator: yuby

ODPOWIEDZ
yuby
Tropiciel
Tropiciel

RADIO DREAM TIME - OGÓLNE INFORMACJE

Post autor: yuby » 2019-04-25, 10:19

Witajcie
Tak jak informowałem wcześniej radio zawieszam do końca jesieni. Tę informacje ponawiam tutaj, ponieważ nie każdy ma Facebooka i przychodzą do mnie zapytania odnośnie radia. Od czasu do czasu w jakiejś audycji się pojawię, ale będą to sporadyczne i spontaniczne ,,wyskoki''.
5 maja 2019 roku o godzinie 22:00 zostanie wyemitowany nowy odcinek audycji: 3600 sekund - bo chcę wiedzieć!, a po nim około 23:30 ostatni zapis podcastowy poprowadzony z Moniką oraz z Marcinem: Czas Snu 029. Czysty kontakt z własną dusza Ja Tam, gość Monika Pietrzak.
Serdecznie zapraszam:
YUBY

,,DOŚWIADCZENIE JEST PRAWDZIWE WEWNĄTRZ PUDEŁKA, ALE SAMO PUDEŁKO JUŻ NIE’’
yuby
Tropiciel
Tropiciel

Re: RADIO DREAM TIME - OGÓLNE INFORMACJE

Post autor: yuby » 2019-05-15, 16:35

Witajcie serdecznie!!!

Zgodnie z zapowiedzią oraz przeprowadzoną ankietą na stronie Facebooka RADIA DREAM TIME zapraszam Was do spontanicznych spotkań transmitowanych w różnych porach i czasie. Dlatego też jeśli chcecie być powiadamiani o transmisji proszę o polubienie i włączenie opcji przypomnienia.
Świat po drugiej stronie rzeczywistości wtedy kiedy to sen zabiera nas na wyprawy do innych światów. Przepastne relacje z wypraw do krainy snów, nagrywana nieustannie i na bieżąco. Czasami zaraz po przebudzeniu, a czasami parę chwil po. Czasami też pojawiają się dodatkowe refleksje wynikające z podróży do owej krainy snów oraz życia tu i teraz.

Pozdrawiam i zapraszam:
YUBY
P&L
,,DOŚWIADCZENIE JEST PRAWDZIWE WEWNĄTRZ PUDEŁKA, ALE SAMO PUDEŁKO JUŻ NIE’’
ODPOWIEDZ