pytanko

Wszelkie tematy związane z życiem po śmierci, duchami, przeżyciami z pogranicza śmierci, itd. Co się dzieje z nami po śmierci? Przechodzimy w inną rzeczywistość? Wchodzimy do innego ciała? Czy może tylko umieramy i przestajemy istnieć?
marecki371de
Nowa Krew
Nowa Krew

pytanko

Post autor: marecki371de » 2010-03-15, 23:37

witam chciałbym porozumieć się z miłym duchem czy jest możliwość wywołania ducha o wybranych cechach możecie dać mi info na gg będe wdzięczny -15808995

Leanna
Wtajemniczony
Wtajemniczony

Re: pytanko

Post autor: Leanna » 2010-03-15, 23:42

A moge wiedzieć po co ci wywoływanie "miłego ducha"? No bo wiesz, jeśli tylko dla rajcu to chyba wiesz co o tym myślę...
"Sąd sądem, ale sprawiedliwość ma być po naszej stronie."- Sami swoi
zblazowany

Post autor: zblazowany » 2010-03-15, 23:43

Awatar użytkownika
FaKtoMaaN
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Kontakt:

Post autor: FaKtoMaaN » 2010-03-16, 18:18

nie wywołuje się duchów tak o dla jak, czy zabawy...
I WANT TO
BELIEVE
DanaS
Senior forum
Senior forum

Post autor: DanaS » 2010-03-17, 11:09

Jeśli będziesz się bawił w takie rzeczy bez odpowiedniej pokory to NA PEWNO osiągniesz skutek odwrotny do zamierzonego. Nie można pójść do piekła i kazać diabłu byc grzecznym.
"Nie mógłbyś chociaż raz...tak po prostu, żeby zobaczyć jak to jest...przyjąć najprostsze
i najbardziej logiczne rozwiązanie, zamiast od razu myśleć o UFO, Wielkich Stopach i innych takich...?"
cleric
Senior forum
Senior forum
Kontakt:

Post autor: cleric » 2010-03-17, 11:15

marecki, a ściągaj sobie 'miłe' duchy ile wlezie, ale później nie płacz ze przyszło coś innego. ile razy można to powtarzać - nie bawić się w wywoływanie! 0 myślenia, 0 znajomości tematu, 0 zainteresowania (inaczej by poczytał o możliwych konsekwencjach). znajdz sobie jakiś 'mądry' sposób w necie i gadaj.
Twoja Pańcia.
Awatar użytkownika
Mefisto1
Nowicjusz
Nowicjusz

Post autor: Mefisto1 » 2010-03-17, 13:06

Wydaje mi się ze pojecie mareckiego co do wywoływania duchów jest bardzo ubogie:) Ale jak dla mnie to może wywoływać sobie "mile duchy". Zabawa w wywoływanie nie jest taka prosta, ale niektórzy nie dają sobie tego przetłumaczyć i później są tego konsekwencje.
Awatar użytkownika
Psia Gwiazda
Nowa Krew
Nowa Krew

Post autor: Psia Gwiazda » 2010-03-17, 14:25

Wiesz, wydaje mi się, że wywoływanie duchów to nie biuro matrymonialne gdzie powiesz jakie cechy ma mieć twoja idealna kandydatka i może nawet coś zbliżonego Ci znajdą:)

Nie mam może w tej materii dużego doświadczenia, ale słyszałam, że przy wywoływaniu duchów często te złe przychodzą. Czasem potrafią podszyć się nawet pod ukochanego dziadka czy babcię, a tak naprawdę chcą szkodzić.

Więc lepiej tego nie rób, albo zasięgnij przedtem rady kogoś doświadczonego.
– Kobieto! Chwaście marny! Weź swoje jajka i maluj, a potem zejdź mi z oczu! Dziękuj swojej Heldze Orleańskiej, że jestem na tyle znieczulony, aby cię znosić.
– No wiesz! Orleańskiej, też coś.
– Milcz. Weź swoje jajka i maluj.

Arien Halfelven– ROZMOWY TRUMIENNE 7
Awatar użytkownika
Dagmara
Senior forum
Senior forum
Kontakt:

Post autor: Dagmara » 2010-03-21, 18:06

Miłego ducha O_o?
O lol zdecydowanie za dużo bajek...
Awatar użytkownika
Spooky Fox
Administrator
Administrator

Post autor: Spooky Fox » 2010-03-21, 19:19

zblazowany pisze:może być duch kasper? http://pl.wikipedia.org/wiki/Kacper_i_przyjaciele
Warn za prowokację i bezsensowne odpowiedzi.

Marecki, radzę wziąc sobie do serca wypowiedzi DanaS, Cleric i Psiej Gwiazdy. Resztę postów można o kant pośladka rozbic, ale tak jest przeważnie.

Tak więc ja osobiście mogę Ci tylko napisac to, co te trzy panie już nakreśliły. Po pierwsze, możesz miec problem z wywołaniem akurat takiego ducha, jaki Tobie się żywnie podoba. Najczęściej takie zabawy kończą się właśnie poltergeistem.

Sumując - lepiej najpierw zasięgnij języka. Ale nie tak pobieżnie, tylko konkretnie. Co? Jak? Dlaczego? Kiedy? Za ile? Czym? Po co? Kiedy będziesz się ogarniał w temacie, będziesz troszkę bezpieczniejszy. Ale tylko troszkę ;)
Zbadaliśmy kosmos i zbudowaliśmy laser, mamy siedem cudów świata i planetarny zasięg
Rozbiliśmy atom, mamy cyfrową jakość, znamy Kamasutre, czy choćby kalkulator
A nie umiemy cieszyć się życiem jak zagubieni w czasie, chciwość w ludzkim jadłospisie jak zazdrość i kradzież
Zabijamy się o Bliski Wschód i o ropę, wkrótcę zobaczę Chiński Mur w Europie
DanaS
Senior forum
Senior forum

Post autor: DanaS » 2010-03-23, 12:42

Takie zabawy NIGDY nie są bezpieczne Spooky. Nie ważne jak dużą miałby wiedzę i kogo by pytał. Po to żyjemy w świecie realnym i rzeczywistym żeby się go trzymać. Ale nie szukać przygód gdzie indziej. Chcesz przygody, jedź na safari, chcesz ryzyka jedź na mecz w barwach przeciwnej drużyny, chcesz z kimś pogadać, znajdź przyjaciela, chcesz pogadać idź do spowiedzi. To tyle w tym temacie.
"Nie mógłbyś chociaż raz...tak po prostu, żeby zobaczyć jak to jest...przyjąć najprostsze
i najbardziej logiczne rozwiązanie, zamiast od razu myśleć o UFO, Wielkich Stopach i innych takich...?"
Awatar użytkownika
supolo
Doświadczony
Doświadczony

Post autor: supolo » 2010-06-22, 15:53

Żeby pokazać co dzieje się gdy ktoś wywołuje ,,miłe duchy" opowiem wam historię moich koleżanek.

Pewnego razu zadzwoniły do mnie i powiedziały żebym wywołał im jakiegoś ,,miłego ducha" bo dużo czytałem i na pewno umiem. Powiedziałem że w życiu nie wywoływałem i nie będę wywoływał duchów, a one na to że jestem cykor i żebym chociaż im powiedział jak się wywołuje miłe duchy. Oczywiście odmówiłem i powiedziałem z tysiąc razy że to niebezpieczne i to nie jest żadna zabawa. Olały mnie, znalazły w internecie sposób na wywołanie ,,miłych duchów", który jest bezpieczny. Wywołały i w momencie kiedy ,,miły duch" miał przybyć wszystkie trzy na raz złapały się za brzuchy i wiły się na ziemi z bólu krzycząc. Po długich męczarniach przez ,,miłego ducha" w końcu ,,miły duch" chyba sobie poszedł i brzuchy wszystkich trzech na raz przestał boleć. Nie jadły wcześniej nic co mogło im zaszkodzić. Skończyło się na tym że ksiądz pokropił ich mieszkanie a proboszcz wyzywał od szatanów itd.

Widzicie że wywoływanie duchów to nie jest sposób na zabawę, a co do autora tematu to radzę znaleźć sobie przyjaciół i spędzać czas na zabawie z nimi a nie z ,,miłym duchem"
Miecz przeznaczenia ma dwa ostrza.
Awatar użytkownika
Cydonia
Tropiciel
Tropiciel

Post autor: Cydonia » 2010-06-23, 18:41

marecki, nie jesteś przypadkiem fanem Harry'ego Potter'a?
zejdź na ziemię.
ODPOWIEDZ