Strona 1 z 1

Pytanie odnośnie snu

: 2012-07-22, 09:58
autor: Misterio
Witam serdecznie,
Chciałbym poprosić o wyjaśnienie snu. Otóż mojej dziewczynie śniło się dzisiaj, że wokół jej domu kręcą się jacyś ludzie, a że zapadał mrok, to postanowiła zamknąć drzwi frontowe. Następnie ludzie zniknęli, jednak przez okno dojrzała sąsiada idącego w kierunku domu, który nagle pojawił się w środku. Był uśmiechnięty i powiedział coś w stylu: "Takie drzwi to dla mnie teraz nie problem. Wybieram się w podróż i przyszedłem się pożegnać." Ogólnie nie jest ona jakoś szczególnie zżyta z tym sąsiadem, ot - znają się z widzenia. Napisała do mnie rano, bo była wystraszona tym snem, gdyż odczuwała to tak, jakby ów sąsiad był duchem. Nie umiała mi tego wyjaśnić. Później zeszła na śniadanie i powiedziała o tym śnie rodzicom. Okazało się, że sąsiad od paru dni leży w szpitalu.
Dodam, że moja dziewczyna posiada "charyzmat". Bardzo widoczny był on w zeszłym roku, kiedy potrafiła doradzać innym ludziom - niekiedy nawet obcym - co powinni robić, aby pokonać problemy, nawet wtedy, kiedy oni jej o tych problemach nie mówili. Czy to może mieć jakiś związek z tym snem? Wystraszyło się to moje dziewczę i tak próbujemy logicznie to wyjaśnić :)
Pozdrawiam :)

Re: Pytanie odnośnie snu

: 2013-07-11, 14:21
autor: asto
Czy dziewczyna zażywa jakieś leki antydepresyjne ? Miewa praktyki halucynogenne ?
Ogólnie nie starałbym się tego snu jakos specjalnie interpretować, może być w lęku przed czymś, a może po prostu naogladała się róznych filmów, proponowałbym na początek poprzeglądać zwykły sennik, moze tam znajdziesz odpowiednie znaczenia. Poza tym w tym snie brak znaczej ilosci symboli.