Strona 5 z 5

Re: Przywolywanie demonow

: 2010-12-02, 21:30
autor: bartmoon
hm. po prostu poszukuje wiedzy różnych "regionów"

A aniolka już mialem :)

Re: Przywolywanie demonow

: 2010-12-30, 05:56
autor: jarosss
Witam, pisze tu poniewaz nie wiem w jakim temacie mogl bym zamiescic swoje pytanie a jest ono takie, kto odprawia seanse i jak mowi się inaczej na medium, chcial bym porozmawiac z kim o demonach i magi. nie chce ich przywolywac bo wiem ze cos się stanie nie pozadanego wiec chce z kim o tym porozmawiac, a i prosil bym o tytul ksiazki na temat magicznych barier bo cos nie moge znalezc owej i tak, ze dobra ksiazke na temat zaklec inkantacji itp.

Re: Przywolywanie demonow

: 2011-01-15, 17:50
autor: vanitas
Poszukuję człowieka, który dobrze już na Goecję, związane z tym rytuały. Innymi słowy próbował już tego itd. Celem rozmowy jest wymiana doświadczeń i rozmowa na temat skutków spotkania.
proszę pisać na priv

Re: Przywolywanie demonow

: 2011-01-22, 14:46
autor: NightRaven
Po pierwsze, pisz krótsze zdania i używaj przecinków, będzie się to o wiele łatwiej czytało.
Po drugie, w swoich rozważaniach czy wszystkie demony są złe, wychodzisz, IMHO, z niewłaściwych założeń. Dobro i zło nie są wrtościami uniwersalnymi. Każdy człowiek indywidualnie określa co według niego jest złe a co dobre. Jeden może uważać, że demony są złe z powodu samego faktu, że istnieją, a drugi może je przyjąć za autorytet i wzór do naśladowania. Natomiast demony same w sobie nie mają jakiegoś powiązania ze złem jako takim. Może nawet nie znają takich pojęć jak dobro i zło. Jak sam napisałeś, ich sposób myślenia jest dość odległy od ludzkiego.