Prześladuąca godzina

Jeżeli byłeś świadkiem jakiegoś zjawiska, którego nie potrafisz wyjaśnić, opowiedz nam o nim.
Prosimy o nie zakładanie w tym dziale tematów typu "Proszę o pomoc dla kolegi"!
Komandoska-94-
Bardzo wtajemniczony
Bardzo wtajemniczony

Post autor: Komandoska-94- » 2007-10-14, 01:32

no wiesz, Alegro jest dość nastrojowe :P Poza tym mam po tacie to, że to właśnie metal mnie uspokaja :P

'Czas to ż y c i e. Życie jest skończonym kawałkiem c z a s u, który został Ci podarowany jak czysta kartka do pokolorowania, zabazgrania albo zmięcia i wyrzucenia do kosza na śmieci. Czas to życie. A życie jest dla ludzkiej jednostki wartością tak cenną i unikalną, że głupotą byłoby przeliczanie go na jakiekolwiek inne dobra materialne...'
Jestem człowiekiem, który, zgubiwszy drogę, postanowił wydeptać sobie własną.
Mancias
Tropiciel
Tropiciel

Post autor: Mancias » 2007-10-14, 10:47

Ja też miałem tak, że przez pewien okres pewne czynności powtarzały się o określonych godzinach. Ale akurat w moim przypadku było to spowodowane rytmem życia. 21 powrót z uczelni włączam komputer i godzina 21:20. Idę się myć któraś tam. Ja natomiast mam przypadek taki, że często mam "styczność" z liczbą 7. A to urodziny 17 listopad, nr w dzienniku 7, potem 17. Dużo tego, żeby wymieniać, ale jest :P .
Ale może o czymś z innej beczki. Część osób pisze, że miało deja vu. Fakt mi też się to zdarza, ale tydzień temu doznałem wręcz szoku. Jest sobota, koło godziny 11 dostaje do domu gazetę, w końcu jest listonosz, przeglądam część regionalną. Potem mówię ojcu, żeby podał mi część ogólnopolską, i jak zaczynam przeglądać zaczynam być zawiedziony. Czytałem te artykuły, na pierwszej stronie most, dalej o zastrzeleniu rolnika. Znam po prostu gazetę na pamięć! Do teraz nie wiem jak to wytłumaczyć
Komandoska-94-
Bardzo wtajemniczony
Bardzo wtajemniczony

Post autor: Komandoska-94- » 2007-10-14, 17:37

xXx, ja słucham metalu (zwłaszcza w nocy) cicho (żeby mamy nie obudzić :P ).
'Czas to ż y c i e. Życie jest skończonym kawałkiem c z a s u, który został Ci podarowany jak czysta kartka do pokolorowania, zabazgrania albo zmięcia i wyrzucenia do kosza na śmieci. Czas to życie. A życie jest dla ludzkiej jednostki wartością tak cenną i unikalną, że głupotą byłoby przeliczanie go na jakiekolwiek inne dobra materialne...'
Komandoska-94-
Bardzo wtajemniczony
Bardzo wtajemniczony

Post autor: Komandoska-94- » 2007-10-14, 17:46

Yyyy... ok, nie mam więcej pytań, sory za OT ;)
kylo625
Nowicjusz
Nowicjusz

Post autor: kylo625 » 2007-10-15, 11:06

Był taki okres (tydzień, może więcej) kiedy budziłem się w nocy o godzinie 1:00 i miałem takie dziwne uczucie, jakby zaraz miało zdarzyć coś złego, ale nic takiego nie działo się. Na szczęście po jakimś czasie to minęło. Możliwe, że był to przypadek, ale dosyć dziwny...
Nic co paranormalne nie jest nam obce.
:)
ODPOWIEDZ