Proszę o poradę

Wszelkie tematy związane z życiem po śmierci, duchami, przeżyciami z pogranicza śmierci, itd. Co się dzieje z nami po śmierci? Przechodzimy w inną rzeczywistość? Wchodzimy do innego ciała? Czy może tylko umieramy i przestajemy istnieć?
Seraph
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 3
Rejestracja: 2008-06-07, 13:48
Lokalizacja: Łódź

Proszę o poradę

Post autor: Seraph » 2008-06-07, 18:38

Witam. Mam na imię Adam i mieszkam w Łodzi.

Od najmłodszych lat miałem spotkania z duchami i innymi bytami ale jakoś sobie z tym radziłem , teraz spotkałem Kogoś kto nie może sobie z tym poradzić.

Pewna dziewczyna ma z nimi duży problem, mianowicie są u niej częste manifestacje poltergeistów ( czyli rzeczy latają :), czasami w nocy się budzi i widzi przed sobą zakrwawioną twarz, innym razem widzi małą dziewczynkę. Ma ona również wrażenie że ktoś ją w nocy woła itp.
Kolejną ,,bardzo miłą rzeczą " są jej sny. W tych snach odgarnia żaluzje a za nimi albo ulica pełna trupów albo ktoś wisi za oknem powieszony . Ostatnio to byłem np. ja.O dziwo za oknem w jej snach wiszą tylko te osoby które zajmują się rozwojem duchowym itp. Innych tam nie ma.
Innym znów razem gdy byłem w nocy z nią w parku. Poczuła ulubiony zapach. To był (nie śmiać się cholera) Axe, to by nie było dziwne ale poczuła ten zapach nagle ,a siedzieliśmy na tej cholernej ławce pół godziny. Często się przy mnie dziwnie zachowywała (czyli miewała widzenia różnych rzeczy) ale wtedy się przestraszyłem. Do tego stopnia że spytałem się jej czy w razie jej ekstremalnie dziwnego zachowania mam prawo doprowadzić ją do domu nawet siłą.Gdy wracałem z nią do domu poczułem delikatną telekinezę, ona również to było takie uczucie jakbym miał na plecach ciężki plecak. Gdyby nie to że obiecałem Jej że tam tamtej nocy nie wrócę, przeszedłbym się tam odpowiednio przygotowany.Gdy wracałem do domu przez pola widziałem różne rzeczy, postać w kapturze słyszałem krzyki i co dziwne... Gdy przechodziłem obok psów nie szczekały one na mnie ale szczekały na coś co było ok 4 m za mną.

Wiem także że u Niej kiedyś w piwnicy wywoływano duchy, Jej dom jest też niedaleko prosektorium.


Proszę o komentarze i ewentualne rady jak mogę Jej pomóc.
Praktyki duchowe będzie wykonywać Ona bez problemu bo się tym interesuje
Proszę was o pomoc bo naprawdę mi zależy.

Pozdrawiam. Bóg z Wami

[ Dodano: 2008-06-10, 13:25 ]
Ok a teraz hit. Wczoraj staliśmy u niej pod domem obserwując postać która stała u niej w oknie. Aby upewnić się że to nie jest np. jej brat zadzwoniła ona do matki aby wyjrzała przez okno.Byt odwrócił na chwilę głowę w strony jej matki i powróciło do obserwacji przyjaciółki. Matka oczywiście nic nie zauważyła.

Chcę sobie zastrzec że nie palę zioła, nie piję alkoholu i jestem zdrowy na ciele i umyśle. To nie są moje zwidy.

Proszę o jakąkolwiek odpowiedź. Widzę że jest tu wiele osób dysponujących bardzo dużą wiedzą i żywię nadzieję ,że otrzymam choć wskazówkę, delikatną insynuację która mi pomoże

Pozdrawiam


Seraph
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 3
Rejestracja: 2008-06-07, 13:48
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Seraph » 2008-06-14, 09:54

Nie, mieszka w Łodzi
Kazzone
Bardzo wtajemniczony
Bardzo wtajemniczony
Posty: 375
Rejestracja: 2006-10-26, 17:09
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: Kazzone » 2008-06-14, 15:24

Większośc przypadków wygląda jak wyciągnięta prosto z filmu :). Na początku pomyślałem że poprostu dziewczyna jest (,krótko) upośledzona umysłowo. Niestety, jeśli twierdzisz że ty też widzisz, słyszysz, czujesz te zjawiska, to coś w tym domu jest nie tak. Najlepsze wyjście będzie porozmawiać z księdzem, on powie czy trzeba egzorcysty, czy nie.

Pozatym: "Chcę sobie zastrzec że nie palę zioła, nie piję alkoholu" <-dziwny jesteś hehehe
Obrazek
Kochaj innych a będą kochać Ciebie!
polikopolik
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 567
Rejestracja: 2007-09-24, 16:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: Proszę o poradę

Post autor: polikopolik » 2008-07-16, 12:37

A możliwe, że po prostu trochę się przestraszyliście i większość tych zjawisk była wytworzona przez wasz umysł. Zawsze jest taka możliwość^^.
Ale jeśli to wszystko jest prawdziwe, to mamy prawie 100% pewność, że ten duch jest bytem, który chce w jakiś sposób zaszkodzić (te makabryczne sny itd.). Jeśli jesteście wierzący to chyba najlepsza by była tak jak mówił Poeta, modlitwa i wizyta u egzorcysty. A jeśli nie wierzycie w Boga to, można się skontaktować z inną osobą, która zajmuję się takimi sprawami i zna się na kontaktach z takimi duchami.
"Jeśli zabałaganione biurko jest znakiem zabałaganionego umysłu, znakiem czego jest puste biurko?"

- Albert Einstein
Awatar użytkownika
p1tbull
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 110
Rejestracja: 2005-08-28, 23:39
Lokalizacja: z pokoju

Re: Proszę o poradę

Post autor: p1tbull » 2008-07-16, 18:22

Jak dla mnie to troche dziwne, ze raptem dwie osoby widza ducha w oknie ktory się odwraca do osoby ktora wchodzi do pokoju i ta osoba nie odczuwa zadnej obecności. Duchy nizszych poziomow sa na tyle nie inteligentne zeby ukazywac się tylko kilku osobom i w trakcie objawienia nie odczuwala tego osoba przebywajaca w jednym pomieszczeniu z bytem astralny.. Powinna odczuc przynajmnie spadek temperatury, odczuc jakis stan zaniepokojenia(lęk)... Skoro takie rzeczy dzieja się w nocy wątpie zeby ten duch przesladowal tylko i wylacznie jednego mieszkanca domu... Bo wcale nie potrzeba miec niewiadomo jakiej wrażliwości zeby duch ktory nawiedza, nawiedzal tylko jedna osobe... Bo jak wiadomo duchy złe(nizszych poziomow astralnych) tak naprawde nie zdaja sobie sprawy z tego co robia bo krotko mowiac sa glupie... Tak, że dość dziwne to twoje zjawisko... Od dość dawna zajmuje się spirytyzmem i krotko mowiac opowiesc jak dla mnie z jakiegos kiczowatego horroru, dosc dziwne...
Koxman
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 68
Rejestracja: 2008-05-24, 20:58
Lokalizacja: Otwock
Kontakt:

Re: Proszę o poradę

Post autor: Koxman » 2008-08-04, 17:22

Idźcie do egzorcysty, albo do księdza może on coś zaradzi (znałem kilka takich przypadków, że ksiądz pomagał w takich sytuacjach). Albo też przejdźcie się po okolicy z wodą święconą i ją skropcie.
black dog
Tropiciel
Tropiciel
Posty: 34
Rejestracja: 2006-06-13, 15:44
Lokalizacja: katowice
Kontakt:

Re: Proszę o poradę

Post autor: black dog » 2008-09-13, 00:50

Jeśli jest to poltergeist, w co wątpie, zjawisko powinno ustac w ciągu kilku miesięcy. Przy tym dotyka ono zazwyczaj osoby młode, w okresie dojrzewania, jak również osoby nie stabilne psychicznie, mające słabą wolę i skłonność do używek. Ale na samym początku należy spróbować wytłumaczyć te zdarzenia w racjonalny sposób. Dopiero wówczas gdy będziemy mieć pewność iż nie zadziałał tu żaden "naturalny" czynnik można zastanowić się nad innym wyjaśnieniem. Nie sądze by pomogła wizyta u księdza; modlitwa? tylko jezeli posiadasz wystarczająco silną wole, gdyż modlitwa sama nie zadziała. Dobrze by było zastanowić się nad tożsamością zjawy. Trzeba się zorientować kto wcześniej zamieszkiwał ten dom i co się z nim stało. Należy również pomysleć o bliskich (oczywiście tych martwych), być może ktoś chce coś przekazać twojej znajomej. Nie została ona zaatakowana w sposób fizyczny ani psychiczny, inaczej można by to od razu poznać. Może to sugerować iż zjawa nie ma wobec niej wrogich zamiarów.
Pisaleś że ty i twoja znajoma interesujecie się rozwojem duchowym. Jest to dość groźne dla osób nie posiadających odpowiednich umiejętności i doświadczenia. Czasem nawet zabawa zwykła tablicą Oujia okazuje się niebezpieczna. Tego typu praktyki często obniżają naturalną odporność czyniąc nas bardzo podatnymi i wrażliwymi na różne sygnały.
PARANORMAL HUNTER
INFRA
Awatar użytkownika
Majesttic
Moderator
Moderator
Posty: 256
Rejestracja: 2005-05-15, 18:23
Lokalizacja: Mysłowice

Re: Proszę o poradę

Post autor: Majesttic » 2008-09-13, 19:34

Koxman ty se po domu przejdź z wodą święconą!!!
Obrazek
Awatar użytkownika
Sothis
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 789
Rejestracja: 2008-09-09, 22:39
Lokalizacja: Sheol
Kontakt:

Re: Proszę o poradę

Post autor: Sothis » 2008-09-13, 20:40

Woda święcona to bujda, tak samo jak to, że klepanie zdrowasiek w czymkolwiek pomoże.
Awatar użytkownika
Majesttic
Moderator
Moderator
Posty: 256
Rejestracja: 2005-05-15, 18:23
Lokalizacja: Mysłowice

Re: Proszę o poradę

Post autor: Majesttic » 2008-09-15, 16:24

Ale widzisz niektórzy wolą sobie i innym wmawiać że woda święcona i zdrowaśki pomagają.
Obrazek
polikopolik
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 567
Rejestracja: 2007-09-24, 16:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: Proszę o poradę

Post autor: polikopolik » 2008-10-24, 20:57

Moc tego, że niektórzy w to wierzą już coś daję^^. Wiara czyni cuda, nie bóg.
"Jeśli zabałaganione biurko jest znakiem zabałaganionego umysłu, znakiem czego jest puste biurko?"

- Albert Einstein
adammo_t
Tropiciel
Tropiciel
Posty: 41
Rejestracja: 2008-03-04, 18:31

Re: Proszę o poradę

Post autor: adammo_t » 2008-10-28, 21:29

z tą dziewczynką i zakrwawionymi twarzami z lekka przesadziłeś..Masz może gre F.E.A.R?
BO ja nigdy ducha nie widziałem ale jak ją przeszedłem to koło mnie tez chodziła taka małotala bez źrenic xD

btw twoja historia może być prawdziwa, wierzę w to :)
Dr. Blade
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 9
Rejestracja: 2008-12-12, 23:42

Re: Proszę o poradę

Post autor: Dr. Blade » 2008-12-19, 00:29

Moim zdaniem... Jeśli u niej w piwnicy wywoływano duchy to radził bym skontaktować się z egzorcystą... duchy tylko dzięki modlitwie człowieka na tym świecie mogą trafić tam gdzie trafiają porządni obwatele... to niech się dziewczyna pomodli ja tak radze...
Dziwne... Bardzo Dziwne...
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości