Strona 1 z 1

Prośba o wróżbę nr.3- dzidaa

: 2012-02-18, 12:18
autor: dzidaa
Witam, mam takie pytanie od mojej mamy, z góry dziękuję za odpowiedź :)

Aneta, 8 listopada 1977

1.Co mi powiesz o moim małżeństwie?

Re: Prośba o wróżbę nr.3- dzidaa

: 2012-02-20, 00:32
autor: Spooky Fox
Poproszę jeszcze datę urodzenia męża.

I czy chodzi o miłość, uczucia, przyszłość, czy tak ogólnie?

Re: Prośba o wróżbę nr.3- dzidaa

: 2012-02-20, 18:19
autor: dzidaa
Mąż to Mateusz, 26 grudnia 1997. Prosiłabym miłość i przyszłość.

Re: Prośba o wróżbę nr.3- dzidaa

: 2012-02-20, 22:00
autor: Dagmara
Witaj.
Widzę, że Twoja mama jest skorpionem, silna osoba, opanowana, ale jednocześnie potrafi być dość wrażliwa i często może nie okazywać swych emocji na zewnątrz, tylko tłumi to co ją gnębi w sobie, czasami nie dając nic po sobie poznać i do tego numerologiczna 7.

Powiem, że ciekawe karty wyszły w rozkładzie dla Twoich rodziców, Twoja mama często do pewnych spraw podchodzi zbyt emocjonalnie przez co mogą nie raz wyniknąć pewne konflikty, oraz niedomówienia, prowadzące do tego, że niekiedy Twój ojciec nie wie jak w danej sytuacji się zachować.
Widzę jakieś dość burzliwe czasy, w dużej mierze wynikające z tego, że Twoja mama jest numerologiczną 7 potrzebującą wyrozumiałości i pełnego zrozumienia, a ojciec to numerologiczna 8 pewny siebie, chce często być na tej wyższej pozycji w związku.

Jak najbardziej miłość pomiędzy Twoimi rodzicami jest, z tym, że niekiedy jedno chce bardziej dominować nad drugim przez co mogą właśnie wynikać spory i nieporozumienia.

Na przyszłość karty radzą, aby w związku rodziców zapanowała większa harmonia, bardzo ważne jest to by nie wyciągać problemów z przeszłości, nie żyć nimi, tylko tym co jest w danej chwili najważniejsze.
Rodzice muszą więcej siebie słuchać wzajemnie wspierać tym samym
pokonując wszelkiego rodzaju przeciwności jakie to mogą się pojawić na ich drodze.
I na pierwszym miejscu to szczerość, mówić o tym co ich trapi, czego jedno od drugiego oczekuje, w ich relacjach pojawiła mi się miedzy innymi Karta Księżyc, która symbolizuje iż Twoi rodzice tak nie do końca o wszystkim sobie mówią, a to może negatywnie odbić się przede wszystkim na Twojej mamie, jej uczuciach, a i również ogólnie na związku.

Pozdrawiam.