Strona 1 z 1

Poznam kogos z Irlandii

: 2016-08-25, 08:42
autor: DR7
Czesc wam. Ogólnie to nie mam zadnych znajomuch interesujacych się sprawami paranormalnymi albo tematami o których mozna uslyszec w moim ulubionym radiu którego nazwy przypominac raczej nie musze. Mam pytanie w zwiazku z tym, a mianowicie:

Czy jest tutaj ktos z Irlandii a najlepiej z dublina? Chetnie spotkam się z kims takim na kawe, piwko, cokolwiek zeby poprostu pogadac, milo spedzic czas, wymienic się historiami, doswiadczeniami, etc.

Jesli jest tu ktos taki to zachecam do kontaktu.

Pozdrawiam

Re: Poznam kogos z Irlandii

: 2016-08-25, 19:52
autor: Ivellios
Claude_mOnet z audycji "Teoria Chaosu" nadaje z Irlandii, może jest gdzieś w pobliżu.

Re: Poznam kogos z Irlandii

: 2016-08-26, 04:17
autor: Dark_Forces
Cześć. Dlaczego na forum jest tak pusto... jest jeszcze inne polskie forum o tej tematyce? :)

Re: Poznam kogos z Irlandii

: 2016-08-27, 03:00
autor: Ivellios
Nie oczekuj, że ktokolwiek będzie Ci tutaj polecał konkurencyjne fora.

A, i zamiast jęczeć że jest "pusto", lepiej byś się uaktywnił. Bo właśnie przez takich jęczków i narzekaczy fora tematyczne wymierają.

Poza tym, dyskusje na tej stronie toczą się nie tylko na forum, ale również w komentarzach pod audycjami, artykułami, pod wpisami na blogach...

Re: Poznam kogos z Irlandii

: 2016-08-27, 12:41
autor: DR7
Ale ja bardzo proszę żeby nie spamować mojego wątku.

A co do tego ze jest pusto..... sam bym chętnie pogadal ale... problem jest taki że mnie najbardziej "wywoływanie duchów i drmonów" w celu pozyskania wiedzy lub określonych rezultatów interesuje. Niestety mało jest osób które mają tego typu doświadczenie lub umiejętności tak więc nie ma z kim o tym pogadać. Obym się mylił. Jest tu ktoś kto zajmuje się tym na poważnie? Jeśli tak to zachęcam do rozmowy.

Re: Poznam kogos z Irlandii

: 2016-09-19, 15:01
autor: Dark_Forces
Wywolywanie duchow i demonow... moze, moze. Ja lubie tantre i mantre, oobe. Tylko wszystko ma pewne granice. Nie zdziw się DR7 jak pewnego dnia obudzisz się i ``nie bedziesz soba``. Do tego prowadzi wywolywanie zlych energii... trzeba skoncentrowac się na tych dobrych. Wtedy dobro przychodzi. Ivellios sprawdzaj plec uzytkownikow, bo jestem osoba, ktora stroni od forow, z wiadomych przyczyn, jestem istota myslaca, zanim cos powiem zastanawiam się czy to ma sens!!! Wiec obraza slowna dotyczaca mojej plci byla mega trafna. No chyba, ze duma administratora nie pozwala na 5 sekund podgladniecia profilu uzytkownika forum. Ave. :)

Re: Poznam kogos z Irlandii

: 2016-09-19, 15:09
autor: DR7
Nawet tego nie wziąłem jako podrzeganie do niczego