Strona 2 z 2

Re: Poszukiwanie Opiekuna

: 2011-02-10, 20:30
autor: Soczek
Wiesz, może masz jakieś problemy z demonami lub coś w tym stylu.
Wzywałeś kiedyś ducha???

Re: Poszukiwanie Opiekuna

: 2011-03-20, 18:23
autor: Spooky Fox
Offtop wykasowany. Upomnienie dla użytkownika "dzidaa". Następny offtop = warn.

Re: Poszukiwanie Opiekuna

: 2011-05-02, 13:26
autor: MAG_AZOTUS
Błąd początkujących polega na tym, że wchodzą w techniki bez przygoptowania, a także bez wsparcia, to tak jak skoczyc do głębokiej studni bez linki zabezpieczającej, kto Was stamtąd potem wyciągnie? Nie wystarczą dobre chęci, potrzebne sa określone umiejętności, które opierają się na wyp[racowanych latami cechach. Moje doświadczenia to 30 lat pracy nad sobą głównie, przyswajanie technik jest rzeczą drugorzędną w magii i rozwoju osdobistym.
MAG_AZOTUS

Re: Poszukiwanie Opiekuna

: 2012-01-12, 21:44
autor: Amfan
Tak nagadaliscie teraz ze po waszych postach ludzie beda się bac medytacji . Obecnie wyznaje zasade ze medytacja jest wolna od wszelkiego rodzaju religii i koreluje z kosmosem ;) widzialem rozne postacie czarne w swoich wizualizacjach za pierwszym razem się balem potem sam je zmienialem w umysle na przyjazne dla mnie badz je wywalem z kadru . Lub wyobrazalem sobie ze je pochlaniam swoja dobra energia ( koncepcja z gry black and white biala chmurka z napisem "dobro" ) i jak do tej pory nie widze zadnych skutkow ubocznych . objaw opetania :D

Re: Poszukiwanie Opiekuna

: 2012-02-16, 15:31
autor: Wróżbita-Jasnowidz
Opiekun się opiekuje...czy czulas się ze ktos się Toba opiekuje? To się czuje i wie!

Re: Poszukiwanie Opiekuna

: 2012-10-09, 20:07
autor: Glazery
Co powiedzieć? Wiele jest tutaj takich, którzy zasłaniają się jakimiś przykładami, które w zasadzie nie mają pokrycia. Mówią, że to demon, że zły duch. Tak naprawdę nie wiadomo co. Ale chcę również powiedzieć, że to, że u ciebie doszło do bezpośredniego duchowego kontaktu z tym. Mówisz, że to Cię wysysało. Jest możliwe, że to jest coś, o czym mało kto wie, jak widzę. Ścieżka lewej ręki może pomóc do wędrowania po swoim bycie energetycznym, magicznym świecie, którym jesteśmy my sami. A to co spotkałaś to była, tak myślę, istota, która w twoim świecie energetycznym "zapuściła korzenie". Nazywają to wampirami energetycznymi. Tak i myślę, że to jest najbardziej wiarygodne stwierdzenie. Można wykonać rytuał oczyszczenia, który zabierze z twojej magicznej świadomości to paskudztwo. Co do opiekuna. Tu pomoże Ci lustro, aby odnaleźć opiekuna, dobrze jest medytować patrząc się w swoje oczy w lustrze. Oczywiście w pomieszczeniu powinna panować cisza i oświetlenie, które Ci odpowiada. Nie znajdziesz go od razu. Dobrze jest powtórzyć to kilka razy, a gdy go spotkasz, będziesz wiedzieć, że to on. Zagłębiaj się w oczach.
Myślę, że pomogłem choć trochę. Jeżeli ktoś uważa inaczej, chętnie poczytam, co w mojej wypowiedzi było niepoprawne. To na tyle.

Re: Poszukiwanie Opiekuna

: 2012-10-11, 00:02
autor: Dagmara
Znam tą metodę z lustrem, jednak w moim przypadku to nic dobrego z tego nie wyszło.

Re: Poszukiwanie Opiekuna

: 2012-10-11, 00:51
autor: UFOszaman
Czytałem, że wampirami energetycznymi są ludzie, którzy samą swoją obecnością pozbawiają innych energii życia.Ofiary tych wampirów uskarżają się na ogólne osłabienie i brak jakiejkolwiek motywacji.Od normalnych ludzi różnią się w budowie ich ciała astralnego.