Nie-świadome śnienie

Odpowiedz


Rozwiąż zabezpieczenie reCAPTCHA.
Emotikony
:D :grin: :) :( :o :shock: :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :neutral: :mrgreen: :diabel: :diabel2: :fuckyou: :one: :zly: :kosci: :sindbad: :fuckyou2: :mikolaj: :zdziw: :sylwester: :okulary: :galy:
Wyświetl więcej emotikon

BBCode włączony
[Img] włączony
[Flash] wyłączony
[URL] włączony
Emotikony włączone

Przegląd tematu
   

Rozwiń widok Przegląd tematu: Nie-świadome śnienie

Re: Nie-świadome śnienie

autor: Darti » 2014-08-21, 03:07

Kazdy z nas ma sny, nie ma co do tego pytan. Polecam gorliwe afirmacje przed snem (W ciagu dnia tez czemu nie, jesli ma się czas), jak np:

-Pamietam ze snie
-Snie duzo i zapamietuje wszystko

Ta pierwsza sugestie stosowalem za czasow podstawowki i na mnie dzialala. Jezeli masz ochote bawic się z autohipnoza przed zasnieciem, to uzyskasz jeszcze lepszy efekt dodajac do niej powyzsze frazy. W ciagu dniowej autohipnozy rowniez, ale jednak najwazniejszy jest ten czas przed zasnieciem. Istnieje mozliwosc, ze efekt pojawi się dopiero po paru nocach

Daj znac jak Ci poszlo za jakis czas :)

Re: Nie-świadome śnienie

autor: 6dziewiec » 2014-08-18, 23:31

kiedyś obiło mi się o uszy, że jeżeli zaraz po przebudzeniu spojrzysz w okno to wzrasta prawdopodobieństwo na zapomnienie snu. pewnie to jakiś ludowy zabobon...
swoją drogą ciekawa sprawa.
znam osobę która ma taki sam problem. twierdzi, że nigdy w życiu jej się nic nie śniło. czyli też nie zapamiętuje snów po prostu.
ciekawe czy da się to "naprawić na stałe" ?

Re: Nie-świadome śnienie

autor: DR7 » 2014-08-16, 22:57

To co musze zrobic żeby j zapamietywac?

Re: Nie-świadome śnienie

autor: Ivellios » 2014-08-16, 20:50

Masz chyba raczej problem z zapamiętywaniem snu. Wizje senne najprawdopodobniej masz, tylko ich nie zapamiętujesz.

Nie-świadome śnienie

autor: DR7 » 2014-08-13, 17:29

Witajcie,

Mam do was takie pytanie. Otóż nie potrafie śnić świadomie. Najdziwniejsze jest to że prawie nigdy mi się nie śni nic, a przynajmniej nie pamiętam żeby coś mi się śniło. Jedynym wyjątkiem są sytuacje kiedy używam takie programu generującego częstotliwość fal do auto hipnozy. Zakładam słuchawki, włączam określoną czestotliwość i... moja świadomość znika poprostu, np na godzine. Ludzie opisują że wychodzą z ciała, widzą jakieś inne światy, latają sobie albo mają jakieś super fajne sny. U mnie poprostu znika świadomość i wraca np po godzinie kiedy się budzę. Potem, kiedy już na prawdę ide spać w nocy to zaczynają mi się śnić różne rzeczy ale sa to tylko zwykłe sny i mam je tylko wtedy jesli wczesniej uzywałem tego programu do auto hipnozy. Jeśi go wcześniej w ciągu dnia nie użyje to nie śni mi się nic. Dziwna zależność taka. Sam się temu dziwie. Czy to nie dziwne że śni mi się cokolwiek tylko po takiej stymulującej sesji? Dla czego tak się dzieje? Czy mam powody żeby sądzić że coś z moją głową jest nie tak?

Na górę