Nowa, ciekawa książka. Polecam:)

Odpowiedz


Rozwiąż zabezpieczenie reCAPTCHA.
Emotikony
:D :grin: :) :( :o :shock: :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :neutral: :mrgreen: :diabel: :diabel2: :fuckyou: :one: :zly: :kosci: :sindbad: :fuckyou2: :mikolaj: :zdziw: :sylwester: :okulary: :galy:
Wyświetl więcej emotikon

BBCode włączony
[Img] włączony
[Flash] wyłączony
[URL] włączony
Emotikony włączone

Przegląd tematu
   

Rozwiń widok Przegląd tematu: Nowa, ciekawa książka. Polecam:)

Re: Nowa, ciekawa książka. Polecam:)

autor: Ivellios » 2017-08-13, 03:50

Fragment regulaminu, którego NIE PRZECZYTAŁEŚ:
Ogłoszenia

1. Użytkownik może zamieścić ogłoszenie na forum w odpowiednim dziale.

2. Zamieszczenie każdego ogłoszenia należy bezwzględnie konsultować z administratorami forum. Ogłoszenie zamieścić można dopiero po udzieleniu zgody przez administratora.

Nowa, ciekawa książka. Polecam:)

autor: Artman » 2017-08-12, 21:02

Witaj :)

Nadeszła ta piękna chwila. Została wydana drukiem, przez znakomite wydawnictwo ***ciach***, moja następna książka - ***ciach***. To ciekawa, wesoła i mądra książka zawierająca wiele cennych i prostych porad, jak można żyć bardziej radośnie i pięknie.

Skłania do własnych przemyśleń, poszukiwań i odkryć. Uczy, ugruntowuje i pokazuje jak bardziej wykorzystać swój potencjał i możliwości oraz po prostu cieszyć się sobą i życiem.

Ta książka jest dobra dla każdego - zarówno dla zajmującego się czy interesującego jakąś formą rozwoju - osobistego lub duchowego, jak i kompletnego laika. Po prostu sięgnij po nią i zobacz. Wystarczy przeczytać kilka stron, nawet otworzonych na chybił trafił, aby zobaczyć i odczuć, jaka jest fajna.
***ciach***

Zachęcam też do przeczytania mej poprzedniej książki ***ciach***. Są tam pogodne, krótkie, inspirujące opowiadani nawiązujące do duchowości, ekologii i rozwoju. Dostępna w ***ciach***

Na górę