Pomoc w prowadzeniu portalu

Odpowiedz


Rozwiąż zabezpieczenie reCAPTCHA.
Emotikony
:D :grin: :) :( :o :shock: :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :neutral: :mrgreen: :diabel: :diabel2: :fuckyou: :one: :zly: :kosci: :sindbad: :fuckyou2: :mikolaj: :zdziw: :sylwester: :okulary: :galy:
Wyświetl więcej emotikon

BBCode włączony
[Img] włączony
[Flash] wyłączony
[URL] włączony
Emotikony włączone

Przegląd tematu
   

Rozwiń widok Przegląd tematu: Pomoc w prowadzeniu portalu

Re: Pomoc w prowadzeniu portalu

autor: Ruskof » 2010-05-03, 15:45

Poza tym,autor tematu mogl najpierw wyslac PW do admina storny o pozwolenie umieszczenia takiego tematu,jest taka opcja w regulaminie.

Re: Pomoc w prowadzeniu portalu

autor: Ivellios » 2010-05-03, 02:49

Jak nazwa tego działu wskazuje, służy on do zamieszczania ogłoszeń dotyczących spotkań, debat i innych eventów, a nie poszukiwania redakcji. Z tego względu wycinam dane z pierwszego posta.

Takich ogłoszeń nie zamieszcza się na forach serwisów o podobnej do prowadzonej przez siebie strony tematyce, ale na forach webmasterskich, pozycjonerskich itp, np na forum.optymalizacja.com - tam jest dział z ogłoszeniami, w którym można szukać moderatorów, redaktorów itd.

Re: Pomoc w prowadzeniu portalu

autor: Arek » 2010-05-03, 01:36

Proszę przejść na paranormalium, problemy się skończą

Pomoc w prowadzeniu portalu

autor: Wicher » 2010-05-03, 01:01

Poszukujemy osoby (szczególnie kobiety), która ma czas i zapał do pomocy w tworzeniu naszego małego, lecz ciągle rozwijającego się portalu o zjawiskach paranormalnych. Znajduje się pod adresem ***. Potrzebujemy głównie osób, które mają dużo wolnego czasu. Nam niestety go brakuje z powodów osobistych i nie jesteśmy w stanie aktualizować portalu systematycznie, a szkoda nam zniszczyć to co osiągnęliśmy przez czas działania strony. Chętnych prosimy o kontakt pod nr. gg ***, email: *** lub prosimy pisać o tym temacie na forum.

Pozdrawiam

Na górę