25.10.09 konferencja ROK 2013-PROJEKTOWANIE NOWEGO ŚWIATA

Odpowiedz


Rozwiąż zabezpieczenie reCAPTCHA.
Emotikony
:D :grin: :) :( :o :shock: :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :neutral: :mrgreen: :diabel: :diabel2: :fuckyou: :one: :zly: :kosci: :sindbad: :fuckyou2: :mikolaj: :zdziw: :sylwester: :okulary: :galy:
Wyświetl więcej emotikon

BBCode włączony
[Img] włączony
[Flash] wyłączony
[URL] włączony
Emotikony włączone

Przegląd tematu
   

Rozwiń widok Przegląd tematu: 25.10.09 konferencja ROK 2013-PROJEKTOWANIE NOWEGO ŚWIATA

Re: 25.10.09 konferencja ROK 2013-PROJEKTOWANIE NOWEGO ŚWIATA

autor: Ivellios » 2009-09-22, 00:04

Ogłoszenie umieszczone za moją zgodą, proszę moderatorów o nie kasowanie tematu.

25.10.09 konferencja ROK 2013-PROJEKTOWANIE NOWEGO ŚWIATA

autor: andrea_s » 2009-09-21, 23:45

Zapraszamy do udziału w konferencji pt. ROK 2013 - PROJEKTOWANIE NOWEGO ŚWIATA, która odbędzie się 25 października 2009 w Warszawie.

Konferencja poświęcona będzie pozytywnym wizjom dalszego rozwoju naszej cywilizacji i projektowaniu tych wizji na najbliższą przyszłość, w której data 2012 wydaje się być umowną cezurą oddzielającą Stary Świat od Nowego Świata.

Konferencja będzie w pierwszej części przeglądem naszej wiedzy o przełomie 2012. I tak będzie można w jej trakcie dowiedzieć się o istocie przekazu Majów i Indian Ameryki Południowej , a przede wszystkim o tym, że kalendarz Majów bynajmniej nie jest narzędziem do odliczania dni do 21 grudnia 2012. Będzie można się też dowiedzieć co klasyczne źródła channelingowe - jak np. RA, ale nie tylko - mają nam do powiedzenia na temat wyjątkowości czasów przełomu, w których żyjemy. Uporządkujemy też wiedzę faktograficzną i naukową na temat stanu Matki Ziemi, Słońca i tego, co szykuje dla nas Kosmos w związku z tą datą.

Główną częścią konferencji będzie jednak szkic pozytywnych scenariuszy dalszych losów naszej cywilizacji. Skupimy się na kilku wybranych tematach:
1. Alternatywnej ekonomii, więc na uwolnieniu się od dyktatu banków i powszechnej lichwy oraz całkowicie innej roli pieniądza w obiegu społecznym,
2. Sposobie poradzenia sobie z kryzysem energetycznym,
3. Modelom cywilizacji mądrej (tak, w podtekście tego zdania jest ukryte założenie, że nasza obecna cywilizacja takową nie jest...)
4. Nowym pojmowaniu duchowości, jako klucza do dalszej ewolucji

Planujemy też pokaz jednego z wykładów Gregga Bradena i koncert gongów zamykający całą uroczystość.
Koszt udziału w konferencji to 90 zł.
Wszelkie szczegóły konferencyjne, lista prelegentów, możliwość kontaktu z organizatorami oraz informacje o możliwości zakupu biletów znajdziesz na stronie konferencyjnej http://www.schodamidonieba.com, do odwiedzenia której serdecznie zapraszamy.

Na górę