Obozy koncentracyjne w Ameryce

Odpowiedz


Rozwiąż zabezpieczenie reCAPTCHA.
Emotikony
:D :grin: :) :( :o :shock: :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :neutral: :mrgreen: :diabel: :diabel2: :fuckyou: :one: :zly: :kosci: :sindbad: :fuckyou2: :mikolaj: :zdziw: :sylwester: :okulary: :galy:
Wyświetl więcej emotikon

BBCode włączony
[Img] włączony
[Flash] wyłączony
[URL] włączony
Emotikony włączone

Przegląd tematu
   

Rozwiń widok Przegląd tematu: Obozy koncentracyjne w Ameryce

Re: Obozy koncentracyjne w Ameryce

autor: Azoth44 » 2010-08-15, 19:30

Poeta2008 pisze:Te niby obozy koncentracyjne są tylko zwykłymi więzieniami z naciskiem na pracę.
Przeciętny człowiek kiedy mówi "obóz koncentracyjny" wyobraża sobie znane z literatury wojennej obozy nazistowskie lub łagry radzieckie, tymczasem zapomina się, że ten termin jest tak naprawdę szerszy:
britannica pisze:Concentration camp - internment centre for political prisoners and members of national or minority groups who are confined for reasons of state security, exploitation, or punishment, usually by executive decree or military order. Concentration camps are to be distinguished from prisons interning persons lawfully convicted of civil crimes and from prisoner-of-war camps in which captured military personnel are held under the laws of war. They are also to be distinguished from refugee camps or detention and relocation centres for the temporary accommodation of large numbers of displaced persons.
Pierwszy post był długi i go nie czytałem (leń), ale na podstawie tej definicji rzeczywiście sądzę, że w tym przypadku możesz mieć rację. Z moich informacji jedyne więzienie amerykańskie, które może spełniać tą definicję jest Guantanamo, a i tutaj zdania wśród ludzi są podzielone.

Re: Obozy koncentracyjne w Ameryce

autor: Claude » 2010-05-24, 03:06

Według mnie, nie powinniśmy się przejmować tym co się dzieje daleko od nas, także w USA. Powinniśmy się bardziej koncentrować na tym jaki u nas jest syf.

USAńczycy się obronią - póki co nie bójmy się o nich - w wielu stanach mogą legalnie posiadać broń, także automatyczną! Zanim zacznie się u nich masowe zabijania, najpierw muszą odebrać ludziom broń - także jeszcze to potrwa wiele lat. Ale lepiej pomyślcie co mogą w Polsce zrobić!

Wracajmy zatem na Ziemię, czyli do Polski.
Ostatnio w Polsce były próby wprowadzenia 3 ustaw pro NWO (ostatnie 3 miesiące, z tego co wiem 2 przeszły):
- zaostrzenie przepisów wobec sklepów zielarskich, przez co wiele z nich upadło i jeszcze upadnie (zgodnie z Codex Allimentarius),
- odbieranie dzieci rodzicom bez nakazu sądu (faszyzm),
- cenzura internetu tzw. indeks stron zakazanych, wprowadzana pod pretekstem pedofilii oraz hazardu (na szczęście jeszcze nie przeszła m.in. dzięki radiu Kontestacja).

Aby dowiedzieć się co akurat dzieje się w Polsce, polecam radio internetowe/podcast KOntestacja (24h/dobę, 3 "na żywo" audycje tygodniowo + wiele powtórek i innych audycji).

Powinniśmy działać, bo jutro może być za późno. Złu wystarczy, że dobrzy ludzie będą obojętni...

Trafne jest hasło: Myśl globalnie, ale działaj lokalnie!

Obozy koncentracyjne w Ameryce

autor: Conspiracy » 2009-02-20, 03:42

Ostatnio trochę czytałem o rozwijającej się sytuacji z domniemanymi demokratycznymi obozami bezpieczeństwa budowanymi na masową skalę w Ameryce. Do nie dawna jeszcze ich ilość opiewała na ok. 600 takich "placówek wypoczynkowych" podczas gdy aktualnie ich liczba sięga już okolic 800 obozów - które zresztą gdy tylko pominiemy grę słów i ładnie brzmiących nazw możemy dosadnie i z przekonaniem nazwać obozami koncentracyjnymi (!). Tak, dobrze przeczytaliście.

Za budowę tych obozów odpowiedzialna jest FEMA czyli de facto Federalna Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego.

Można już na samym początku rozpocząć gorące spekulacje dotyczące chorych teorii spiskowych, ale jednak proponuję cierpliwie doczytać do końca.

Niedługo na tapecie Kongresu USA wyląduje ustawa mająca oficjalnie zatwierdzić istnienie obozów pracy (FEMA camps), która dokładnie mówi, jak i do czego mają służyć.

Wbrew pozorom sprawa obozów koncentracyjnych w Ameryce nie jest jakoś szczególnie świeża.
http://whatreallyhappened.com/WRHARTICL ... ation.html

Oczywiście nie mogłoby się to obyć bez zmiany w prawie i rzekomym obaleniu konstytucji. Tutaj bardzo przydatny okazuje się Patriot Act wprowadzony po 11 września jak i kilka mniejszych praw zawieszających konstytucję w przypadku jakichś "szczególnych" okoliczności.

Tutaj rzekome czytanie z Kongresu (nie mam pewności na autentyczność nagrania, aczkolwiek powierzchownie patrząc na ruch ust jest wypowiadane to co słychać).

im sory this section is classified
attack from... classified
..being affected by ... classified...
...classified
...classified`
najlepsze jest jak zmienił kartkę i powiedział "so the now the current ordinaries..."dzizys"
cisza i "that`s classified"

Poniżej "wagoniki" zamówione przez Rząd USA w nie bagatelnej liczbie 102 tys. Komfort podróży znacznie się poprawi w porównaniu do nazistów i sowietów.

Obrazek

Obrazek

http://depletedcranium.com/beechgrove1.jpg

A teraz proponuję przyjrzeć się obozom z bliższa :)

http://www.youtube.com/watch?v=0hewX7RMgV0


Następną ciekawostką są pokoje szykowane w Utah, w jakim celu?
http://911redpill.blogspot.com/search?q=FEMA


I co najbardziej mrozi krew w żyłach to przygotowane przez FEMA i składowane w Georgie plastikowe trumny:


Ze strony internetowej można się dowiedzieć iż ich trumny nie ulegają biodegradacji przez co najmniej 100 lat, są odporne na wodę i uwaga... czynniki chemiczne (!).
http://www.polyguardvaults.com/index.cfm?ID=9

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Zastanówcie się po co komu takie trumny? W końcu na wypadek masowego kataklizmu np. tornada wystarczyły by plastikowe worki a nie "izolujące" trumny. "Al-Kaida" zdetonuje bombę chemiczną czy może jakaś epidemia? Miło :)
OBOZY KONCENTRACYJNE FEMA: Rozmieszczenie i rozporządzeniaW stanach zjednoczonych jest ponad 800 obozów więziennychw , w pełni sprawnych i gotowych, by otrzymywać więźniów. Są w pełni obsadzone i nawet otoczone przez pełnoetatową straż, ale wciąż puste. Te obozy będą obsługiwane przez FEMA (Federalna Agencja Zarządzania Kryzysowego - Federal Emergency Management Agency) jak tylko Stan Wojenny (Martial Law) zostanie wprowadzone w życie w Zjednoczonych Stanach i wszystko czego w tym celu trzeba to prezydencki podpis na proklamacji i podpis generalnego adwokata na nakazie, do którego dołączona będzie lista nazwisk. Spytaj się, czy naprawdę chcesz być na liście Ashcroft.

Program Rex 84 został oparty na rozumowaniu, że, jeśli " eksodus masy" nielegalnych obcych przekroczyłby Meksykańsko / Amerykańską granicę, uchodźcy szybko zostaliby otoczeni i zatrzymani w centrach zatrzymania przez FEMA. Rex 84 pozwola wiele baz wojskowych przekształcić w więzienia.

Operacjie Kabel Splicer i Garden Plot są dwoma pod-programami , które będą wprowadzony w życie wraz Rex 84 dla jego usprawnienia.Garden Plot jest programem, by skontrolować populację. Kabel Splicer jest programem dla uporządkowanego przejmowania stanów i samorządów lokalnych przez federalny rząd. FEMA jest ramieniem wykonawczym nadchodzącego stanu policyjnego i w ten sposób poprowadzi wszystkie operacje. Prezydenckie rozkazy wykonawcze już wypisane na Federalnym Rejestrze też są część prawnej struktury dla tej operacji.

Obozy są wyposażone w stacje kolejowe jak i drogi prowadzące do i z punktów zatrzymania. Wiele z nich ma też port lotniczy w pobliżu. Większość obozów może pomieścić populację 20,000 więźniów. Aktualnie, większość z instalacji jest wpobliżu Fairbanks, na Alasce. Kompleks na Alasce jest olbrzymim zakładem zdrowia psychicznego i może przetrzymywać w przybliżeniu 2 miliony ludzi.

Teraz przejrzyjmy uzasadnienia dla podjęcia jakichkolwiek działań...

Rozporządzenia powiązane z FEMA, które zawiesiłyby Konstytucję i Kartę Praw. Te rozporządzenia zapisane przez prawie 30 lat, mogłyby zostać ustanowione przez jedno pociągnięcie Prezydenckiego pióra:...

rozporządzenie 10990

pozwala by rząd przejął wszystkie rodzaje transportu i kontrolę autostrad i portów morskich.

rozporządzenie 10995

pozwala rządowi przejąć skontrolę nad mediami .

rozporządzenie 10997

pozwala rządowi przejąć władzę nad elektrycznością , gazem, ropą naftową, paliwami i minerałami.

rozporządzenie 10998

pozwala rządowi przejąć wszystkie środki transportu, włączając prywatne samochody, ciężarówki i pojazdy każdego innego rodzaju i całkowitej kontroli nad wszystkimi autostradami, portami morskimi i drogami wodnymi.

rozporządzenie 10999

pozwala rządowi przejąć wszystkie zasoby jedzenia i gospodarstwa rolne.

rozporządzenie 11000

pozwala rządowi zmobilizować cywilów do brygad pracy pod nadzorem rządu.

rozporządzenie 11001

pozwala rządowi przejąć kontrolę nad opieką zdrowotną , edukacją i innymi gałęziami ~opieki społecznej.

rozporządzenie 11002

wyznacza Ministra Łączności, by obsłużył narodową rejestrację wszystkich osób.

rozporządzenie 11003
pozwala rządowi, by przejąć wszystkie porty lotnicze i samoloty, włącznie z handlowymi.

rozporządzenie 11004
pozwala , by przemieścić społeczności, budując nowe osiedla z publicznych funduszy, z obszarami desygnowanymi do opuszczenia i założyć nowe miejsca dla lokowania populacji.

rozporządzenie 11005

pozwala rząd, by przejął koleje, śródlądowe drogi wodne i publiczne magazyny i składy.

rozporządzenie 11051

wyszczególnia odpowiedzialność Biura Planowania Kryzysowego i daje upoważnienie, by wdrożyć wszystkie rozporządzenia w czasach zwiększonych napięć międzynarodowych i ekonomicznego albo finansowego kryzysu.

rozporządzenie 11310

Przekazuje Departamentowi Sprawiedliwości władzę, by narzucić plany stanowione przez rozporzadzenia, ustanowić przemysłowe wsparcie, powołać sądową i legislacyjną współpracę, by kontrolować wszystkich obcych, obsłużyć instytucje karne i poprawcze, i by doradzać i pomagać Prezydentowi.

rozporządzenie 11049

wyznacza funkcję przygotowywania kryzysowego federalnym działom i agencjom, łącząc 21 rozporządzeń wykonawczych przez pietnaście lat.

rozporządzenie 11921

pozwala Federalnej Agencji Przygotowywania Kryzysowego, by rozwinąć plany kontrolowania mechanizmów produkcji i dystrybucji, źródeł energii, zarobków, pensji, kredytów i obiegu pieniądza instytucji finansowych w U.S. w jakimkolwiek niezidentyfikowanym kryzysie narodowym. Jak również stanowi, że jesli stan wyjątkowy zostanie zadeklarowany przez Prezydenta, kongres nie może mieć wglądu w działania przez sześć miesięcy. FEMA ma obszerne władze w każdym aspekcie funkcjonowania narodu. Generał Frank Salzedo, szef Cywilnego Podziału Bezpieczeństwa FEMA stwierdził w 1983 na konferencji, że widzi rolę FEMA jako "nową granicę w ochronie osób i rządowych przywódców od morderstw i cywilnych i wojskowych instalacji od sabotażu i / albo ataku, jak również zapobiegania by grup dysydenckie zyskiwały dostęp do opinii publicznej, albo globalnych odbiorców (widzów) w czasach kryzysu." Władze FEMA zostały zjednoczone przez Prezydenta Cartera, by wcielić...

Narodowy Akt Bezpieczeństwa 1947
pozwala na strategiczne przeniesienie przemysłu, usług, rządu i innych podstawowych ekonomicznych działalności i zracjonalizować wymogi w obec siły roboczej, zasobów i zakładów produkcyjnych.

1950 Defense Production Act

daje Prezydentowi rozległą władzę we wszystkich aspektach gospodarki.

Act of August 29, 1916

autoryzuje Sekretarza Armii, w czasie wojny, by przejąć system transportu dla przetransportowywania oddziałów, materiału, albo w innym celu wiązał związanym z nagłym wypadkiem.

Międzynarodowe Kryzys Ekonomiczny - Akt Władz

umożliwia Prezydentowi przejęcie własność obcego kraju albo narodowej. Te kompetencje zostały przeniesione do FEMA w rozległej konsolidacji rozporządzeń z 1979.,


I chwilowo ostatnia ciekawa sprawa:
Weteran inwazji na Irak wyjawia metody jakie ostatnio stosuje się w szkoleniu Marines.
Jednym z elementów szkolenia w ostatnich miesiącach stało się zagadnienie:"Czy w razie wprowadzenia stanu wojennego strzelałbyś do swojej rodziny,sąsiadów i innych amerykańskich cywilów gdybyś otrzymał taki rozkaz."
A poniżej pewien artykuł sugerujący możliwość wprowadzenia takiego stanu w USA.
http://wolne-media.h2.pl/?p=1008

Miłego przełykania tematu ;)

Na górę