Opuszczone miejsca.

Odpowiedz


Rozwiąż zabezpieczenie reCAPTCHA.
Emotikony
:D :grin: :) :( :o :shock: :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :neutral: :mrgreen: :diabel: :diabel2: :fuckyou: :one: :zly: :kosci: :sindbad: :fuckyou2: :mikolaj: :zdziw: :sylwester: :okulary: :galy:
Wyświetl więcej emotikon

BBCode włączony
[Img] włączony
[Flash] wyłączony
[URL] włączony
Emotikony włączone

Przegląd tematu
   

Rozwiń widok Przegląd tematu: Opuszczone miejsca.

Re: Opuszczone miejsca.

autor: Pandemonium » 2014-01-31, 16:35

Obrazek
Format trochę przyduży, ale jestem modem to mogę! ^^ Zdjęcie jest tego warte.

Żeliszów, opuszczony kościół ewangelicki - jeden z piękniejszych przykładów. Ogólnie to wszystko zależy od tego gdzie mieszkasz. Musisz zrobić sobie rekonesans i poszukać jakichś zamków, pałaców, czy opuszczonych cmentarzy ;) Ja sam mam fajne zdjęcia pewnego opuszczonego dworku w Świnicach Warckich; też się interesuję fotografią więc wiem, że takie miejsca to raj. Posiadają głębię i klimat, który bardzo łatwo uchwycić w kadrze.

Opuszczone miejsca.

autor: Paranolmaliczna » 2014-01-31, 00:17

Witam.Jestem nowa i wiem był już kiedyś taki temat ale byl on prowadzony w połowie 2013 roku o ile dobrze pamiętam. I ciekawią mnie opuszczone miejsca i nie tylko temu, że jestem z pasji fotografem, ale od kiedy pamiętam bardzo interesowały mnie takie miejsca a szczególnie takie, w ktorych odbywały się masowe mordy czy inne takie. Jeśli wiecie o takich miejscach, które są w ślasku to prosze powiedzoeć. Nie musza być miesca, w których odbywaly się mordy ani takie ktore sa nawiedzone, bo wystarczy mi ze mieszkam niedaleko nawiedzonego domu . Po prostu szukam jakis pieknych opuszczonych miejsc.

×Paranormaliczna.

Na górę