Zmierzch

Odpowiedz


Rozwiąż zabezpieczenie reCAPTCHA.
Emotikony
:D :grin: :) :( :o :shock: :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :neutral: :mrgreen: :diabel: :diabel2: :fuckyou: :one: :zly: :kosci: :sindbad: :fuckyou2: :mikolaj: :zdziw: :sylwester: :okulary: :galy:
Wyświetl więcej emotikon

BBCode włączony
[Img] włączony
[Flash] wyłączony
[URL] włączony
Emotikony włączone

Przegląd tematu
   

Rozwiń widok Przegląd tematu: Zmierzch

Re: Zmierzch

autor: Ivellios » 2019-04-03, 18:58

Szczerze mówiąc, nie bardzo rozumiem sens tego tematu.

Zmierzch

autor: zmierzch » 2019-04-02, 23:07

Ktoś kiedyś zastanawiał się czym jest śmierć ? Aby na to odpowiedzieć trzeba zrozumieć czy życie naprawde istnieje.

Podwalino kruchego świata powstań, zniszcz wszystko co mi obce, zabij aby się narodzić. Stań się przeklęta w swoich narodzinach. Ten kto nie uwierzy niech zobaczy, a ten co zobaczy zginie. Przyjmij oto tę ofiarę z czytających ten tekst. Stwórz podwaline własnego świata. Udowodnij kłamstwo życia, kto śpi ten istnieje ?
Chcąc oderwać się od ziemi tworzę obraz czystego zniszczenia. Śmierć czy przeklęte życie ? Co wybierzesz, tworząc podwaline mego świata ? Powstań, zniszcz, i powróć moja córko zniszczenia, nadaje ci wolną wole abyś nie zbładziła. Przyjdź do mnie, pomogę ci. Przejmij czyjeś życie, przejme twoją winne. Idź i powstań zabijajać, przejmując życie czy śmierć? Obrazie podwaliny świata wprowadz o to te zniszczenie do własnego świata, tworząc podwaline isnienia. Altair - początku i końcu. Powstań oto z tej ofiary, siej zniszczenie na własny użytek, siej śmierć na własność stworzenia, siej zagłade gdzie stąpniesz. Twoja wola czynu, postąp tak jak uważasz. Wierzysz w szatana ? Jest prawdziwy, spotkałeś go kiedyś ? Stwórco niebieski, co robisz patrząc na cierpienie ludzi. Nigdy nic nie spostrzegłem abyś im pomógł, więc stwierdisz jak postąpi ? Wolna wola czy zagłada ? Stworzenie świata jest tak samo kruche jak jego istoty. Czarny Zmierzch przybadź do swojego stwórcy w odwiedziny, opowiedz mu czego się nauczyłeś? Spytaj się, a dostaniesz odpowiedź. Czarna Księzniczko zniszczenia czyż nie ty powstałaś z niczego, życie nasiąknięte śmiercią ? Zbierz moc, twoje istnienie zależy od ludzi, zabij niektórych i przejmij ich istnienie jeśli nie możesz się utrzymać. Twoja wola co zrobisz.
Czy istota świata ludzkiego jest tak krucha aby szukać istnienia.Przybądzcie demony świata,nieczyste duchy, anioły, i ludzie. Stwórzcie podwaline mego świata, stwórzcie podwaline Zmierzchu.

Twórca Zmierzchu.

Na górę