Nawiedzony dom ?

Odpowiedz


Rozwiąż zabezpieczenie reCAPTCHA.
Emotikony
:D :grin: :) :( :o :shock: :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :neutral: :mrgreen: :diabel: :diabel2: :fuckyou: :one: :zly: :kosci: :sindbad: :fuckyou2: :mikolaj: :zdziw: :sylwester: :okulary: :galy:
Wyświetl więcej emotikon

BBCode włączony
[Img] włączony
[Flash] wyłączony
[URL] włączony
Emotikony włączone

Przegląd tematu
   

Rozwiń widok Przegląd tematu: Nawiedzony dom ?

Re: Nawiedzony dom ?

autor: Estia72 » 2016-03-10, 17:35

Jesli nie bawiles się ostatnio w wywolywanie duchow, to mozesz spac spokojnie :D No chyba ze podrozujesz po astralu, no to wtedy moglo się cos przyczepic...obserwuj czy pojawia się dalsze zjawiska, jesli w nocy nic cie nie wybudza ze snu , to jest ok.

Re: Nawiedzony dom ?

autor: Tiktor » 2016-02-02, 18:15

Moim zdaniem nie masz się czego obawiać często mniewam podobne uczucia cały czas nie tylko jak jestem u siebie w domu ale jak sobie chodze albo jak jestem u kogoś w domu i nic mi się nie dzieje moi znajomi też czasami coś takiego mniewają to narmalne

Nawiedzony dom ?

autor: krzysztof.rutkowski » 2016-01-29, 21:12

Witajcie, od pewnego czasu nurtuje mnie pewien problem. Od pewnego czasu w moim domu dzieją się dziwne rzeczy np. kilka dni temu o godzinie 4;30 obudziło mnie coś co w moim pokoju było i czym po szafie rzucało brzmiało to jakby ktoś odbijał piłeczkę od tenisa stołowego. Również miałem takie uczycie jakby coś dotykało moich włosów. Często również mam takie sytuacje , że szukam jakiejś rzeczy patrze w jedno miejsce nie ma tej rzeczy i po chwili jak wrócę do tego pomieszczenia to ta rzecz znajduje się na ty miejscu w którym jej nie było.We wszystkich pomieszczeniach słychać bardzo często kroki i nieraz też czuć czyjąś obecność mimo tego ,że jestem sam w całym domu.Pytanie, czy mam się obawiać?

Na górę