sygnał oczekiwania

Odpowiedz


Rozwiąż zabezpieczenie reCAPTCHA.
Emotikony
:D :grin: :) :( :o :shock: :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :neutral: :mrgreen: :diabel: :diabel2: :fuckyou: :one: :zly: :kosci: :sindbad: :fuckyou2: :mikolaj: :zdziw: :sylwester: :okulary: :galy:
Wyświetl więcej emotikon

BBCode włączony
[Img] włączony
[Flash] wyłączony
[URL] włączony
Emotikony włączone

Przegląd tematu
   

Rozwiń widok Przegląd tematu: sygnał oczekiwania

Re: sygnał oczekiwania

autor: Niezarejestrowany » 2011-08-01, 01:01

może ustawiłaś sobie, albo ktoś ci ustawił coś dziwnego na 'granie na czekanie' - bulgotanie wody i dźwięki jak z egzorcysty - to mi bardzo przypomina takie żenujące żarty, które się właśnie ustawia na granie na czekanie. Reklamowali je kiedyś na vivie+

Re: sygnał oczekiwania

autor: Veritas » 2011-01-18, 20:38

Również miałem podobne zdarzenie. Tyle, że podczas rozmowy ze znajomą. Dźwięki które słyszałem w słuchawce brzmiały jak pisk małego dziecka przechodzący w stłumiony krzyk. A zaznaczam że ona nie ma dzieci i była wtedy sama w domu. Te dziwne krzyki trwały z krótkimi przerwami około 30 sekund. Moim zdaniem także były to zakłócenia.

Re: sygnał oczekiwania

autor: Dagmara » 2011-01-04, 21:24

Całkowicie zgadzam się z tym co napisał Wolek, ponieważ również kiedyś miałam coś podobnego kiedy dzwoniłam do znajomego, z tym, że najpierw było słychać jakby nadjeżdżający pociąg, a później niezrozumiałe ''głosy, czy odgłosy'', co świadczyło tylko i wyłącznie o zakłóceniach na linii.

Także bez obaw, żadnego paranormalnego zjawiska w tym przypadku nie było ;]

Re: sygnał oczekiwania

autor: wolek14 » 2011-01-03, 23:27

Witaj:)
Wsłuchaj się kiedyś w zwykłe radio, nie nastawione na żadną stację (tzw dziura w eterze), a po jakiejś chwili zaczniesz słyszeć coś podobnego. Są to tzw. zakłócenia intermodulacyjne. Występują wszędzie, gdzie fala radiowa (elektromagnetyczna) w której informacja jest zakodowana binarnie napotka inna falę i wystąpi tzw interferencja fal, czyli wzajemne wygaszanie się i wzmacnianie fal. Jeżeli chcesz wyjaśnię to dokładniej, w każdym bądź razie wiedz, że jest to normalne zjawisko. Wywołują je awarie nadajników/central (które w ostatnim czasie są dosyć popularne), a nawet pogoda, bo taka fala może zbiec z "kursu" odbijając się częściowo od np. jakiejś chmury. Napotyka inną falę, interferuje z nią, i przychodzi trochę zniekształcona, co wychodzi przy tzw. demodulacji, czyli odczytywania informacji w niej zawartej (np rozmowy telefonicznej czy też audycji radiowej). Postać takich "odgłosów" jest doprawdy dowolna.

Na górę