Telekineza, i inne dziwy.

Odpowiedz


Rozwiąż zabezpieczenie reCAPTCHA.
Emotikony
:D :grin: :) :( :o :shock: :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :neutral: :mrgreen: :diabel: :diabel2: :fuckyou: :one: :zly: :kosci: :sindbad: :fuckyou2: :mikolaj: :zdziw: :sylwester: :okulary: :galy:
Wyświetl więcej emotikon

BBCode włączony
[Img] włączony
[Flash] wyłączony
[URL] włączony
Emotikony włączone

Przegląd tematu
   

Rozwiń widok Przegląd tematu: Telekineza, i inne dziwy.

autor: DragonFire » 2007-09-18, 15:51

A kto cie z tego wyleczy? Hihihihi... Psychiatryk i psychotropy... Lepiej się nie kompromituj, tylko rozwijaj umiejętność, która się w tobie odblokowała - z pożytkiem dla ciebie będzie.

[ Dodano: 2007-09-18, 14:56 ]
Ktoś może mi powiedzieć o co chodzi, czy to jest tylko czysty przypadek??


Ktoś ci nie mówił, że przypadki nie istnieją? Uczcie się i wykorzystujcie swoje umiejętności. Dużo osób u siebie będzie miało to odblokowane przed 2012 rokiem - patrzcie co się dzieje.
djprox czytaj o tym, rozwijaj umiejętności. Przydadzą się - one się nie odblokowują dlatego, że miały taką chęć, to wszystko po coś jest. Pytanie tylko, czy podłapiecie ten moment, by wykorzystać te umiejętności, czy może to olejecie i za jakiś czas, będziecie tego żałować, kiedy mogło by się wam to przydać.

autor: Dawid » 2007-09-16, 16:29

U mnie jest inaczej widzę w snach taki urywek np. jak siedzę na kanapie i oglądam budzę się a to się zdarza 2 godziny od snu powinienem pójść do lekarza ?

autor: Darnok » 2007-09-05, 15:05

djprox, większoć to pewnie przypadek, a człowiek posiada umiejętność przewidywania niektórych rzeczy chwile przed ich nastaniem (np. taki telefon).

Telekineza, i inne dziwy.

autor: djprox » 2007-09-05, 11:35

Witam wszystkich serdecznie, to mój pierwszy post wiec liczę na wyrozumiałość. Mam pewne pytanko do doświadczonych forumowiczów, otóż odkąd pamiętam prześladują mnie pewne sny, które powtarzają się cyklicznie w odstępach kilkudniowych. Ciągle śni mi się ze potrafię przemieszczać przedmioty siłą woli, nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby te sny nie były tak częste. Dodam ze moja liczba to dwa, ogólnie mam bardzo wyostrzoną intuicje, potrafię przewidzieć coś na kilka sekund przed zdarzeniem( np. na ułamek sekundy przed dostaje impuls myślowy "moja dziewczyna dzwoni", i po kilku setnych dostaje od niej telefon), moje sny często się sprawdzają, i mam szczęście w różnego rodzaju losowaniach. Ktoś może mi powiedzieć o co chodzi, czy to jest tylko czysty przypadek?? Pozdrawiam serdecznie.

Na górę