Medytacja i demon

Odpowiedz


Rozwiąż zabezpieczenie reCAPTCHA.
Emotikony
:D :grin: :) :( :o :shock: :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :neutral: :mrgreen: :diabel: :diabel2: :fuckyou: :one: :zly: :kosci: :sindbad: :fuckyou2: :mikolaj: :zdziw: :sylwester: :okulary: :galy:
Wyświetl więcej emotikon

BBCode włączony
[Img] włączony
[Flash] wyłączony
[URL] włączony
Emotikony włączone

Przegląd tematu
   

Rozwiń widok Przegląd tematu: Medytacja i demon

Re: Medytacja i demon

autor: Amfan » 2012-07-11, 17:57

Ja to ci radze stosować mantrę Hinduskiego Boga Ganesha OM GAM GANAPATAYE NAMAHA na oczyszczenie myśli i pomieszczenia to tak dla laika , a dokładniej to poszukaj kogoś kto oczyści twój dom z bytów jeśli naprawdę takowe się w nim znajdują i nie jest to efekt twojej wybujałej wyobraźni sam czasem miewałem takie różne wrażenia ale wywalałem to od siebie jak najdalej mówiąc na przykład odejdź w imię najwyższego nieograniczonego . Pozdrawiam Namaste o/

Medytacja i demon

autor: Vergilius » 2012-06-27, 20:51

Więc od jakiegoś czasu codziennie medytuje staram się tworzyć psi balle ,ale nie w tym problem ostatnio podczas medytacji zaczynałem starać się wyczuwać byty i trafiłem chyba na coś ala demon sądząc po ilości energii ,ale zaraz po tym to mnie jakby uderzyło odepchneło po prostu zasłabłem i tu moje pytanie czy takie spotkania będą tak bardzo odczuwalne fizycznie ? bo jestem lekko zbity z tropu i nie wiem czego mogę się spodziewać.

Na górę