Dziwne właściwości ludzkiego ciała

Odpowiedz


Rozwiąż zabezpieczenie reCAPTCHA.
Emotikony
:D :grin: :) :( :o :shock: :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :neutral: :mrgreen: :diabel: :diabel2: :fuckyou: :one: :zly: :kosci: :sindbad: :fuckyou2: :mikolaj: :zdziw: :sylwester: :okulary: :galy:
Wyświetl więcej emotikon

BBCode włączony
[Img] włączony
[Flash] wyłączony
[URL] włączony
Emotikony włączone

Przegląd tematu
   

Rozwiń widok Przegląd tematu: Dziwne właściwości ludzkiego ciała

Re: Dziwne właściwości ludzkiego ciała

autor: IteratorZX81 » 2016-11-06, 03:28

Są pewne genetyczne choroby skóry które pozwalają na takie "cyrki". Więc tak, takie coś jest możliwe (nawet jeśli te dwa filmiki były efektem zabaw w After Effects - nie wiem czy tak było, ale możliwe skoro url strony ma w nazwie "humor").

Dziwne właściwości ludzkiego ciała

autor: DR7 » 2016-08-30, 01:21

Część, natrafiłem przypadkowo na takie dwa linki http://www.humoron.com/porn/Rubber_Vagi ... eos_70053/

Oraz:

https://youtu.be/ThGweL8obZY

Na pierwszym filmie widać "dziewczynę bawiącą się swoją ci**ą" na drugim filmiku gościa który wycina częściami swoje twarzy. Zauważyłem tu pewną nieprawidłowość. Otóż, jak widać na zamieszczonych filmikach dziewczyna jest młoda, prawdopodobnie nastolatka a z gościu jak dla mnie wygląda na około 40 lat. Zaciekawiło mnie to co zobaczyłem i zastanawiam się czy wy też tak macie?

Jakoś moja twarz nie wygina się w ten sposób, tzn jak guma, a o seoich genitaliach opowiadał nie będę tutaj, chyba ze jakąś dziewczyna tego chcę to mogę ewentualnie na wiadomości prywatnej ;) :P

Nadmienię tylko ze pierwszy materiał wysłała mi kolerzanka i ze prowadzi do strony na której pojawiają się treści erotyczne więc nie chcę tutaj promować pornografii ani nic z tych rzeczy.

Bo zastanawia mnie jedno: czy nocy naprawdę są wśród nas? Bo jeżeli tak i naprawdę są ludzko-podobni i nas imituja na zasadzie mimikry to w końcu mogą mieć syntetyczne wytworzone ciała np. A skoro mają to mogą być nawet gumowy albo agumopodobni. Tak pomyślałem sobie tylko a zauważyłem że mało kto zwraca uwagę na takie rzeczy. Co wy o tym sądzicie?

P.S.

Ivelios, jeśli link który wkleiłem urazil Ciebie albo innych Forumowiczów to ocenzuruj co jakoś ale nie dawaj mi bana od razu. Miłego dnia życzę. Sokole miłego, wszystkiego :)

Na górę