Nawiedzony dom Głogoczów

Odpowiedz


Rozwiąż zabezpieczenie reCAPTCHA.
Emotikony
:D :grin: :) :( :o :shock: :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :neutral: :mrgreen: :diabel: :diabel2: :fuckyou: :one: :zly: :kosci: :sindbad: :fuckyou2: :mikolaj: :zdziw: :sylwester: :okulary: :galy:
Wyświetl więcej emotikon

BBCode włączony
[Img] włączony
[Flash] wyłączony
[URL] włączony
Emotikony włączone

Przegląd tematu
   

Rozwiń widok Przegląd tematu: Nawiedzony dom Głogoczów

Re: Nawiedzony dom Głogoczów

autor: Beowulf » 2010-10-27, 17:16

Dzwonienie po egzorcystów zazwyczaj przynosi efekty, gdy człowiek faktycznie sprawa wrażenie opętanego (czymś, nie powiem złym duchem, bo nie zostało to udowodnione), tj. kobieta, mówiąca np. męskim głosem, darcie tynku ze ścian, chodzenie po nich, rzucanie świętymi (według chrześcijaństwa) przedmiotami, oraz demoniczne twarze... :)

Ale jeśli w tym domu nie wydarzyło się nic NA PRAWDĘ STRASZNEGO to nie ma sensu nawet pisanie o tym tutaj, co dopiero dzwonienie po egzorcystę.

Pozdrawiam! :0

Re: Nawiedzony dom Głogoczów

autor: szwagier0s » 2010-10-27, 01:00

Dobrze, że załączyłeś dużo zdjęć, ale mimo wszystkiego zwykły dom :) Zdecydowanie bardziej fascynujące są stare opuszczone domy, ten napewno taki nie jest.

Re: Nawiedzony dom Głogoczów

autor: Dagmara » 2010-10-27, 00:38

Teolog pisze:Pewnie tak ale zawsze powtarzam dzwonić po egzorcystów w takich przypadkach
Ale Teolog w jakich przypadkach, to, że komuś coś się przywidziało, czy też przy słyszało?
to już od razu ma dzwonić po egzorcystę?
Nonsens, ponieważ człowiek sam dobrowolnie lubi nakręcać się na tego typu rzeczy, jeszcze jak przebywa właśnie w takowych miejscach.

A co do samych zdjęć, marniejący lichy dom, jak dla mnie nic specjalnego ;]

Re: Nawiedzony dom Głogoczów

autor: fantomas1990 » 2010-10-26, 18:04

Re: Nawiedzony dom Głogoczów

autor: Beowulf » 2010-10-26, 16:47

Nic nadzwyczajnego... Kolejny rzekomy duch :)

Re: Nawiedzony dom Głogoczów

autor: szwagier0s » 2010-10-26, 04:33

Sam się nakręcasz, na zdjęciach nie ma nic ciekawego, strach i uczucie niepokoju wytwarza Twój umysł pod wpływem historii, które słyszałeś na ten temat.

Re: Nawiedzony dom Głogoczów

autor: Dagmara » 2010-10-26, 03:01

Jeśli był znicz, to może ktoś tam zagląda jednak?
Przy nakręcaniu na takiego typu miejsca zawszę występuje strach czy niepewność, tak właśnie działa ludzka psychika, a wtedy możesz słyszeć i widzieć różne cuda nie widy ;]

Re: Nawiedzony dom Głogoczów

autor: fantomas1990 » 2010-10-24, 10:38

Nie mowie że to są duchy:) Po prostu widać coś co może przypominać twarz. No ale jak się ktoś nakręci i tam pojedzie to fajne emocje są w tym domu:) Ja bylem tam 3 razy i za każdym razem taka niepewność i delikatny strach:) Za pierwszym razem tam byłem w nocy koło godziny 23 i wtedy niby te twarze wyszły na zdjęciach:) za drugim razem byłem w dzień i wszedłem do piwnicy i w całej piwnicy był straszny bałagan a jedno pomieszczenie było tak jakby wysprzątane bez pajęczyn itp a na środku tego pomieszczenia był znicz (taki mały czerwony) :) co prawda nie palił się ale jak to zobaczyliśmy ze znajomymi to ciarki po nas przeszły:)

Re: Nawiedzony dom Głogoczów

autor: pawel060 » 2010-10-24, 10:00

Ja na pierwszym zdjęciu widzę taką jakby twarz w tym oknie, i to jeszcze w okularach, ale nie sądzę aby to duch :grin:

Re: Nawiedzony dom Głogoczów

autor: Dagmara » 2010-10-24, 01:14

Jeśli chodzi o pierwsze zdjęcie to w które miejsce mam patrzeć by dostrzec rzekomą twarz?
Drugie zdjęcie natomiast jest bardzo słabej jakości i mimo oznaczonych miejsc to żadnych tam twarzy niestety, ale nie dostrzegam.

Nawiedzony dom Głogoczów

autor: fantomas1990 » 2010-10-24, 00:45

Witam, mam kilka zdjęć z nawiedzonego domu w Głogoczowie ale nie znam historii tego domu. Podobno było o nim kiedyś w "Nie do wiary". Jeśli ktoś by mógł powiedzieć mi co tam się stało byłbym bardzo wdzięczny. Wiem tylko tyle że ten dom stoi od lat pusty i podobno tam straszy. W internecie było o nim tylko tyle ze jakiś gość go kupił i zostawił 2 psy na noc. Podobno rano znaleźli psy zmasakrowane. Ile w tym prawdy to nie wiem.
A co do zdjęć to teraz wyśle 2 więcej prześle jeśli będą zainteresowani i będę miał więcej czasu. Daje 2 zdjęcia na których być może widać twarze a być może tylko odbicie światła:)
1)
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pel ... b45ed.html
2)
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pel ... c6c31.html

zdjęcia zrobione z 2 stron 1 z tyłu raczej nie padało żadne inne światło na tą ścianę, a 2 zdjęcie z przodu od strony drogi z Krzywaczki w stronę Sułkowic. Pozdrawiam!!!

Na górę