UFO na Mazurach

Odpowiedz


Rozwiąż zabezpieczenie reCAPTCHA.
Emotikony
:D :grin: :) :( :o :shock: :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :neutral: :mrgreen: :diabel: :diabel2: :fuckyou: :one: :zly: :kosci: :sindbad: :fuckyou2: :mikolaj: :zdziw: :sylwester: :okulary: :galy:
Wyświetl więcej emotikon

BBCode włączony
[Img] włączony
[Flash] wyłączony
[URL] włączony
Emotikony włączone

Przegląd tematu
   

Rozwiń widok Przegląd tematu: UFO na Mazurach

Re: UFO na Mazurach

autor: Stochu » 2011-06-24, 21:53

Sorki że tyle się nie odzywałem, ale miałem ciekawsze sprawy na głowie. A teraz tak: Filmiku nie ma gdyż nic na nim nie było. Jak pisałem wyżej. Więc jaki w tym sens aby trzymać filmik z niczym?

Re: UFO na Mazurach

autor: Dagmara » 2011-06-18, 15:40

No ale co z tym filmikiem od wujka, który to rzekomo nagrał tamtego dnia, masz go już?

Re: UFO na Mazurach

autor: Stochu » 2011-06-17, 15:57

na jakiej wysokości? czy ja wiem. Gdzieś takie 2-3 drzewa w góre.

Ale nie o tym...znaczy o tym. Znowu! Tym razem godzina 23:15. Kolega który był wtedy z nami opisał identycznie to samo. W tym samym miejscu. Jesteśmy sąsiadami dlatego wiadome że w tym samym miejscu. Leciało identycznie. Zwalniało, przyśpieszało itp. Nagle zmieniło nieco kolor pod barwę czerwonego i znów nagle zmieniło kierunek odlatując powoli. To na pewno nie był samolot bo podobno, leciało to nisko, trochę wyżej niż helikoptery latają. co ciekawe nie wydawało to żadnego dźwięku.

Re: UFO na Mazurach

autor: Arek » 2011-03-23, 10:03

Witaj Stochu
Jak myślisz na jakiej wysokości mogły te kule lecieć?
Macie jeszcze ten film co nagrał tata kuzyna?

pozdrawiam

Re: UFO na Mazurach

autor: Spooky Fox » 2011-03-13, 22:03

Po pierwsze - nie Foxy, bo kumplami nie jesteśmy. Spooky Fox. Albo Spooky. To primo.

Secundo - warn za offtop.

Tercio - ostatnia prośba o niepisanie debilizmów oraz offtopu.


Tak, forum jest paranormalne, owszem, ale jest to forum dla ludzi inteligentnych, którzy potrafią pisać do rzeczy i z sensem. Każdą inną osobę wysyłamy na powtórne szkolenie z języka polskiego na własny koszt. Przykro mi to mówić, ale póki co, masz 42 posty na forum i żaden z nich nie był napisany z sensem i do rzeczy. Dlatego muszę Ci zaproponować powtórkę z rozrywki i pouczyć się troszkę składni zdań oraz paru pierwszorzędnych zasad języka polskiego. Oczywiście na własny koszt. Dziękuję.

Albo nie. Może inaczej. Dowiedziałem się, że dzisiaj jest "Dzień Dobroci Dla Ludzi Z Problemami Z Wysławianiem Się Na Forach Dyskusyjnych."

Więc warna nie dostaniesz. Znaj moje dobre serce dla ludzi z problemami.

Re: UFO na Mazurach

autor: FaKtoMaaN » 2011-03-13, 21:59

No i się dopiero zacznie tera... xD

Re: UFO na Mazurach

autor: kozakkzk » 2011-03-13, 21:56

Spooky Fox pisze:Idiotyzmy na poziomie forum dla debili zatrzymaj dla siebie. Każdy następny taki totalnie skretyniały post napisany na poziomie człowieka z analfabetyzmem
Foxy to chyba forum paranormalne chyba że pomyliłem adres ;P O pisze Paranormalium.pl nie zauważyłem może coś to ma z zjawiskami paranormalnymi :) Dobra na poważnie , co w tym kretyńskiego , siedzę w demonologii już 5-6lat , wyciągam teorię z tego co wiem , więc może źle wiem , nie jestem realistą , spróbuj mnie przekonać że źle gadam ;)

FaKtoMaaN pisze:kozakkzk ma o wiele dziwniejsze pomysły niż my...o.O
MNIE TO PRZERAŻA!! xD
a odnośnie tematu.. mówisz że nagranie zostało sporządzone, również podpisuje się pod prośbą, udostępnij je nam..

Cóż teraz diabły walczą o ludzkie duszę , czemu nie pamiętam .

Re: UFO na Mazurach

autor: FaKtoMaaN » 2011-03-13, 21:56

kozakkzk ma o wiele dziwniejsze pomysły niż my...o.O
MNIE TO PRZERAŻA!! xD
a odnośnie tematu.. mówisz że nagranie zostało sporządzone, również podpisuje się pod prośbą, udostępnij je nam..

Re: UFO na Mazurach

autor: Spooky Fox » 2011-03-13, 21:50

Kozak - czy Ty czytasz siebie? Idiotyzmy na poziomie forum dla debili zatrzymaj dla siebie. Każdy następny taki totalnie skretyniały post napisany na poziomie człowieka z analfabetyzmem wtórnym będzie kasowany i nagradzany warnem.

Re: UFO na Mazurach

autor: kozakkzk » 2011-03-13, 21:46

Stochu pisze:Chyba wszyscy wiedza jak wygląda latarnia z daleka? Pomaranczowa kula. Takia sama sunęła po niebie wczorajszego wieczoru. I zapewniam że to samolot nie był...dlaczego?
Nie musiało być to ufo , może jakaś zbłąkana dusza , albo grupa dusz , może nawet coś co porwało dusze (np demon) , nie dziw się takimi tezami bo najbardziej znam się na demonologi , duża ilość dusz mogła by wywołać taki efekt , ale jaki to wydawało blask , taki bardzo jasny czy taki trochę przyciemniony?

Re: UFO na Mazurach

autor: Spooky Fox » 2011-03-13, 21:38

Zdjęcie. Filmik. Cokolwiek. Jeśli nie masz - możesz sobie dalej zakładać takie tematy. Powodzenia życzę.

UFO na Mazurach

autor: Stochu » 2011-03-13, 20:49

Witam, chciał bym wam przedstawić pewna historię.

Wczoraj ogladając mecz Arsenal - MU(przegraliśmy) kumpel mówi "zobaczcie przez okno" No i zaczeło się. Chyba wszyscy wiedza jak wygląda latarnia z daleka? Pomaranczowa kula. Takia sama sunęła po niebie wczorajszego wieczoru. I zapewniam że to samolot nie był...dlaczego?
1. Kula była duża
2. zwalniała, przyspieszała, stawała w miejscu
3. Pojawiła się jak by z niczego

No i wyszliśmy na dwór by przypatrzeć się temu czemuś. Zatrzymało się, oddalało i znikło. Ale to nie koniec, za moment druga kula leci! Identycznie jak tamta, po tej samej trasie. Identyczna jak pierwsza, pojawiła się nagle, i ta sama trase przebyła robiąc to samo. kuzyn zadzwonił do taty aby wyjrzał na dwór i on to nagrał. Co dziwne, wszystkie gwiazdy było widac, ta kule nie. Jak by była niewidzialna dla kamer... To tyle.

kuzyn mówił że ciocia jechała samochodem i nad nia kula latała śledzac ja, ta musiała po chłopaka dzwonić bo się przestraszyła. oboje wrócili do domu przestraszeni.

Dziwne czyż nie? Autentyczne historię.

Na górę