świadomy sen pytanie

Odpowiedz


Rozwiąż zabezpieczenie reCAPTCHA.
Emotikony
:D :grin: :) :( :o :shock: :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :neutral: :mrgreen: :diabel: :diabel2: :fuckyou: :one: :zly: :kosci: :sindbad: :fuckyou2: :mikolaj: :zdziw: :sylwester: :okulary: :galy:
Wyświetl więcej emotikon

BBCode włączony
[Img] włączony
[Flash] wyłączony
[URL] włączony
Emotikony włączone

Przegląd tematu
   

Rozwiń widok Przegląd tematu: świadomy sen pytanie

Re: świadomy sen pytanie

autor: Ivellios » 2019-04-11, 01:59

Temat stary, ale ponieważ go odkryłem i mnie zaciekawił, to odpowiem ;) Mnie się czasami zdarza coś w rodzaju paraliżu sennego w momencie, gdy podczas medytacji, po długotrwałym mocno spowolnionym oddychaniu, wprowadzę się w głęboki trans. Co prawda nadal mogę jeszcze poruszać rękami, ale to jest taki trans w którym praktycznie nie chce mi się niczym ruszać, bo wszystkie części ciała wydają mi się "za ciężkie".

świadomy sen pytanie

autor: mocnygracz » 2017-08-06, 19:57

Witam.
Mam 25 lat i występuje u mnie zjawisko świadomego paraliżu sennego, jednak ostatni raz jakieś 4/5 miesięcy temu. Wcześniej zdarzało się dosyć regularnie, dlaczego tak jest i czy da się zwiększyć jego częstotliwość? Jakie daje on sam w sobie możliwości? Czy na pewno jest to w 100% bezpieczne? Czy wpływ na to mogą mieć środki psychoaktywne?

Nie wiem kompletnie od czego zacząć w tym temacie.

Pozdrawiam

Na górę