Moje doświadczenie

Odpowiedz


Rozwiąż zabezpieczenie reCAPTCHA.
Emotikony
:D :grin: :) :( :o :shock: :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :neutral: :mrgreen: :diabel: :diabel2: :fuckyou: :one: :zly: :kosci: :sindbad: :fuckyou2: :mikolaj: :zdziw: :sylwester: :okulary: :galy:
Wyświetl więcej emotikon

BBCode włączony
[Img] włączony
[Flash] wyłączony
[URL] włączony
Emotikony włączone

Przegląd tematu
   

Rozwiń widok Przegląd tematu: Moje doświadczenie

Re: Moje doświadczenie

autor: Petrue99 » 2015-08-11, 02:25

Nie wiem, być może. Jedyne co mi przyszło do głowy to paraliż senny. Także taki początek może być równie w ld, prawie zawsze zaczna się paraliżem sennym. Przykro mi ale nie jestem zwolennikiem oobe, stąd być może mój błąd. Mimo na razie lekceważenia oobe, wierzę że to są odmienne stany świadomości.

Re: Moje doświadczenie

autor: Tiktor » 2015-08-09, 10:53

To był prawdopodobnie początek fazy oobe.

Re: Moje doświadczenie

autor: Misha » 2015-07-30, 15:07

Dojrzewanie mam już niestety dawno za sobą :grin: Cieszę się, że ja nie widziałam żadnych ciemnych postaci ani nic, mimo wszystko odczucia był dosyć nieprzyjemne :D W każdym razie dzięki za nazwę, przynajmniej wiem co to było :)

Re: Moje doświadczenie

autor: Petrue99 » 2015-07-22, 01:07

Dowiedz się co to paraliż senny, będziesz wtedy wiedzieć o co chodzi. Ja też tak miałem, nie raz. Najczęściej możesz się tego zjawiska spodziewać w okresie dojrzewania. Już cię ostrzegam że po jakimś czasie ci to przejdzie. Każde odczucia po LD muszą być indywidualne, więc nie jestem pewien, pamiętaj. To jest normalne, ja gdy miałem paraliż senny to umiałem się od niego odciągnąć w trymiga (oczywiście w moim przypadku). Nie wiem czy to miało tak zadziałać, zastanawiałem się nad tym, może mam jakiś dar :D. Drugim razem coś kazało mi się nie patrzeć w prost mojego łóżka, a dlaczego? Ponieważ widziałem kątem oka coś czarnego na w prost mnie, jednak jakaś siła odciągała mnie od tego widoku. Nie powiem przerażające, ale dało mi to trochę do myślenia, że coś nade mną czuwa. To tylko spekulacje, lecz jest fajnym uczuciem ;) Pozdrawiam.

Moje doświadczenie

autor: Misha » 2015-07-21, 12:18

Hej, doświadczyłam dzisiaj czegoś dziwnego, więc postanowiłam się tym podzielić. Byłam na wycieczce i po wycieczce poszłam spać, bo byłam zmęczona, obudziłam się pod wieczór i oczywiście nie mogłam po raz kolejny zasnąć. Po pewnym czasie jednak zasnęłam. Gdy się "obudziłam" miałam poczucie unoszenia się nad ziemią, poczułam chłód i jakby coś mnie wyciągało z łóżka. Przeraziłam się w pierwszych sekundach. Nie mogłam się ruszać. Po chwili zdałam sobie sprawę, że lewituję, więc starałam się to kontrolować, ale wtedy całkowicie się wybudziłam, leżałam na łóżku, wszystko wyglądało normalnie. Ponieważ wcześniej czytałam o takich rzeczach, to po pierwszej fali strachu przyszło opamiętanie. Jestem jednak wciąż w szoku, jak bardzo realistyczne te odczucia były. Nigdy nie próbowałam LD ani OOBE, chociaż myślałam, że fajnie by było, gdyby mi się coś takiego przytrafiło. Z tym, że myślałam, że będzie to odczucie jakbym spała, a wydawało mi się, że wszystko się dzieje na prawdę, czuję jak się unoszę, jak coś mnie wciąga, jak przeszywa mnie nagły chłód. W pokoju było ciemno, więc prawie nic nie widziałam, tylko czarny obraz z konturami. Strasznie dziwne doświadczenie i nie wiem z czego to wynikło.

Na górę