Zadawanie pytania przed snem/Śnienie na zamówienie

Odpowiedz


Rozwiąż zabezpieczenie reCAPTCHA.
Emotikony
:D :grin: :) :( :o :shock: :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :neutral: :mrgreen: :diabel: :diabel2: :fuckyou: :one: :zly: :kosci: :sindbad: :fuckyou2: :mikolaj: :zdziw: :sylwester: :okulary: :galy:
Wyświetl więcej emotikon

BBCode włączony
[Img] włączony
[Flash] wyłączony
[URL] włączony
Emotikony włączone

Przegląd tematu
   

Rozwiń widok Przegląd tematu: Zadawanie pytania przed snem/Śnienie na zamówienie

Re: Zadawanie pytania przed snem/Śnienie na zamówienie

autor: Arek » 2014-05-21, 01:11

Witaj, z tego co się naczytałem to raczej ważne jest tylko żeby te pytanie zakrzątało twym umysłem przed spaniem. Nie żeby tylko rzucić pytanie a potem myśleć o czymś innym. Chodzi o to żeby nad problemem myśleć i jak to się mówi: " z problemem zasnąć".
Oczywiście nie zawsze się dostanie odpwiedż zaraz na drugi dzień, ale trzeba próbować a niekiedy wyniki są bardzo zaskakujące.
pozdrawiam

Re: Zadawanie pytania przed snem/Śnienie na zamówienie

autor: Darti » 2014-05-10, 15:47

Z informacji jakie posiadlem i wnioskow do jakich doszedlem wydaje mi się ze powinno to isc w takiej kolejnosci:

Relaksacja, nastepnie mantra w trybie dokonanym, cos na zasadzie "Moja podswiadomosc udziela mi odpowiedzi na to pytanie"

Relaksacja nie jest konieczna, natomiast zwieksza efektywnosc poniewaz w stanach oraz na pograniczach transu mamy wiekszy dostep do naszej podswiadomosci

Mam nadzieje ze pomoglem :)

Zadawanie pytania przed snem/Śnienie na zamówienie

autor: nupkie » 2014-05-06, 23:28

Cześć!
Bez zbędnych historyjek o moich doświadczeniach...od razu do rzeczy. Byłbym wdzięczny gdyby ktoś doświadczony podzielił się tutaj wartościowymi wskazówkami odnośnie zadawania pytania przed snem i otrzymywania odpowiedzi, albo po prostu śnienia na dany temat. Relaksacja i dopiero zadanie pytania i uśnięcie? Czy wystarczy tylko raz zadać pytanie? Czy trzeba mantrę stosować? I tak dalej, i tak dalej. Miałem kilka udanych akcji, ale wychodzi mi to od przypadku, może z raz na tydzień śnię na wybrany temat, a raz na dwa dostanę jakąś odpowiedź. Nie LD/OOBE bo to nie będzie obiektywne. Wiecie o co mi chodzi,
Dzięki i czekam na wskazówki :)

Na górę