Techniki: naturalne otwieranie "Trzeciego Oka"

Odpowiedz


Rozwiąż zabezpieczenie reCAPTCHA.
Emotikony
:D :grin: :) :( :o :shock: :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :neutral: :mrgreen: :diabel: :diabel2: :fuckyou: :one: :zly: :kosci: :sindbad: :fuckyou2: :mikolaj: :zdziw: :sylwester: :okulary: :galy:
Wyświetl więcej emotikon

BBCode włączony
[Img] włączony
[Flash] wyłączony
[URL] włączony
Emotikony włączone

Przegląd tematu
   

Rozwiń widok Przegląd tematu: Techniki: naturalne otwieranie "Trzeciego Oka"

Re: Techniki: naturalne otwieranie "Trzeciego Oka"

autor: Słowianka » 2012-07-12, 11:22

@Ampa Vatis

Wczoraj, miałam mrowienie, wykonując polecenia w trakcie czytania posta, więc może jest dla mnie nadzieja :D

Re: Techniki: naturalne otwieranie "Trzeciego Oka"

autor: Ampa Vatis » 2012-07-11, 22:34

Daję ci sposób, nie interesuje mnie jak będziesz się do tego zabierać, temat brzmi "techniki...", więc proszę. Działa, a to czy odblokowałeś przepływ energii w czarkach, to chyba jest oczywiste, jak nie potrafisz zbierać energii to nic z tego nie będzie.
PS. Odblokować to można przepływ energii (a i to tak naprawdę to nie kwestia odblokowania, tylko uświadomienia, bo przepływ energii w ciele i czakrach trwa cały czas), oko się otwiera, nie jest zablokowane tylko zamknięte.
Bez urazy, ale piszę do dorosłych ludzi, którzy posiadają jakąś wiedzą, przynajmniej tak wnioskuję czytając wasze posty. Więc proszę o zaufanie, bo dzielę się konkretną wiedzą tak byście i wy mogli przekonać się sami.
Ponad to czytam i wnioskuję, że zabierasz się do tego ostrożnie, ale gdyby nie błąd nauczania jaki jest popełniany na świecie, to każdy potrafił by to robić w wieku kilkunastu lat. Więc niestety w tym wypadku ostrożność jest wskazana i niewskazana.
Najważniejszy jest rozsądek względem własnych możliwości.

Re: Techniki: naturalne otwieranie "Trzeciego Oka"

autor: Amfan » 2012-07-11, 18:10

Po pierwsze otwiera to się puszkę piwa :) Czakrę 3 oka się odblokowuje stopniowo usuwa blokady , Patrz długo na jakiś obiekt ćwicz koncentracje , potrzyj palcem w miejscu 3oka potem zamknij oczy i podnoś mentalnie tamten obszar do góry jak powieki tylko w wyobraźni , medytuj z intencja dla rozwoju 3oka , wizualizuj gwiazdziste niebo . To samo przyjdzie z czasem rozwoju nie ma co się spieszyć ja widzę dopiero aury eteryczne przedmiotów czasem ludzi się zdarzy przypadkowo natomiast zwierząt w ogóle . Czasem delikatnie widzę barwy i kolor tych aur nie ćwiczę 3oka to samo przyjdzie w raz z medytacja i oczyszczeniem . Ja bym na twoim miejscu na oczyszczenie i harmonizacje czakr stawiał bo tak sprawisz że będzie tylko gorzej funkcjonować ;)

Re: Techniki: naturalne otwieranie "Trzeciego Oka"

autor: Ampa Vatis » 2012-07-11, 11:06

Sprawdzona metoda na otwarcie trzeciego oka.
Cytat z mojej strony.

"W pierwszym kroku siadamy w najwygodniejszej pozycji, np. kwiat lotosu, koncentrujemy się na ziemi i żywych stworzeniach, wsłuchując w naturalny rytm naszej planety, kiedy czujemy to połączenie zaczynamy koncentrować się na słońcu. Nawiązujemy kontakt z największym źródłem energii w naszym układzie i tak pobieramy ją falami do czakry w okolicy serca, którą nazywam czakrą duszy. Koncentrujemy potrzebną ilość energii, cały czas skupiając się na wewnętrznym spokoju.

Przesyłamy energię do głowy i rozpoczynamy masaż szyszynki.

Trzecie oko otwieramy, koncentrując energię w okolicy czoła i pocieramy nią od dołu do góry, może być trudno za pierwszym razem, jednak powtarzane powinno zaowocować uczuciem mrowienia. Kiedy trzecie oko zacznie się otwierać może powodować to niewielki ból, jeśli otwierałeś/łaś je już wcześniej będzie to tylko uczucie mrowienia.
Otwarcie trzeciego oka, zaowocuje spotęgowaniem naturalnych zdolnoścido telepatii czy widzenia (prekognicji), ale także zwiększa doznania empatyczne oraz inne zdolności psychotroniczne."

Sposób jest trudny i wymaga ćwiczeń nad koncentracją energii pola ciała. Nie trwa to 5 minut, a jeśli udało Ci się to w tak krótkim czasie to się ciesz, bo możesz mieć naturalne do tego predyspozycje.
Trzecie oko zamykamy koncentrując energię w tym samym miejscu i pocierając nią od góry do dołu. Będzie temu towarzyszyć uczucie mrowienia. Nie da się pomyślić tych odczuć z niczym innym, więc jeśli Ci się uda, to będziesz o tym doskonale wiedzieć, jeśli masz wątpliwości, znaczy to jedynie, że jeszcze nie udało Ci się tego osiągnąć.

Re: Techniki: naturalne otwieranie "Trzeciego Oka"

autor: ers » 2011-11-14, 16:13

Do czego służy trzecie oko

Re: Techniki: naturalne otwieranie "Trzeciego Oka"

autor: rainbow » 2011-06-10, 18:03

właśnie dlatego, że myślałam, że to pic na wodę, fotomontaż, który wyświetlił mi się w proponowanych linkach, wśród filmików przedstawiających złudzenia optyczne i jakieś inne wkręty. chciałam się oderwać od nauki prawa cywilnego, traf chciał, że włączyłam właśnie to. byłam nieźle przerażona, bo wiem, że otwarcie trzeciego oka wymaga przygotowania. wiem też, że można je otworzyć nie będąc odpowiednio przygotowanym i to rodzi niemiłe konsekwencje. serce biło mi 100 razy szybciej i nogi miałam jak z waty, dodatkowo ten silny ucisk w czole nie pozwalał mi się skupić na racjonalnej ocenie faktów i przeczytaniu komentarzy pod tym "dziadostwem".
czyli mogę spać spokojnie?;)

Re: Techniki: naturalne otwieranie "Trzeciego Oka"

autor: Vampirio » 2011-06-10, 17:48

Otwieranie trzeciego oka wymaga ćwiczeń. Takie filmy to pic na wodę fotomontaż. Na moje byłaś po prostu przemęczona po całonocnym wkuwaniu.
P.S. Dlaczego oglądałaś film który ma pomóc w otwarciu trzeciego oka skoro tego nie chcesz?

Re: Techniki: naturalne otwieranie "Trzeciego Oka"

autor: rainbow » 2011-06-10, 17:36

Dzięki.
Czyli jesteś pewien?
Mam nadzieję, że te pulsowanie i dziwny nieustanny ucisk w czole, trochę ponad brwiami jest wynikiem mojej nadwrażliwości i zwyczajnie się podświadomie wkręciłam.
Wiem jednak, że jestem pewna tego, co wczoraj doświadczyłam. Obraz zaczął się blurować i w pewnym momencie tracąc świadomość poczułam (bo trudno mi określić to słowem zobaczyłam) błysk silnego światła, czułam , że to się nasila, trwało dosłownie 2 sekundy. Nagle uświadomiłam sobie, że coś tu się dzieje nie na żarty i szybko zatrzymałam film.
Wiem, że dźwięki tak niskiej częstotliwości ustawiają nasz mózg na inne fale.
Dodatkowo byłam zmęczona całonocną nauką do egzaminu. wcześniej słuchałam przez ponad godzinę muzyki poprawiającej koncentrację, stosowanej np. w metodzie sita.
powiedzcie proszę, czego mogłam doświadczyć? czegoś zbliżonego do stanu głębokiego relaksu? a jeśli to był rzeczywiście proces zmierzający do otwarcia trzeciego oka, czy swoim działaniem skutecznie go przerwałam?

Re: Techniki: naturalne otwieranie "Trzeciego Oka"

autor: Vampirio » 2011-06-10, 15:07

Poprzez obejrzenie jednego filmiku nie można otworzyć czakry. Takie coś jest niemożliwe.

Re: Techniki: naturalne otwieranie "Trzeciego Oka"

autor: rainbow » 2011-06-10, 06:19
obejrzałam ten filmik. boję się , że mogłam otworzyć tzw, trzecie oko, czakrę czoła. zobaczyłam błysk, potem dziwne pulsowanie w czole. przerwałam oglądanie ok. 1:30 ....

filmik obejrzałam z ciekawości, wcześniej nigdy nie praktykowałam żadnych ezoterycznych metod....

błagam o radę, pomoc, opinię,

czy mogłam sobie tym jednym filmikiem zrobić krzywdę??

Re: Techniki: naturalne otwieranie "Trzeciego Oka"

autor: bartmoon » 2010-05-26, 14:09

Pewne nauki mówią nam iż po pełnym otwarciu trzeciego oka , byt potrafi patrzeć w czwartym wymiarze... czyli w każdą stronę i przez wszystko...

Fizyka kwantowa podsuwa nam myśl że istnieje tylko to na co aktualnie zwracamy uwagę i (lub) na co patrzymy.

Czy istnieje możliwość że dopiero po otwarciu trzeciego oka ujżymy nasz świat taki , jaki jest prawdziwy?

Re: Techniki: naturalne otwieranie "Trzeciego Oka"

autor: malpolio » 2010-05-12, 19:46

Gdy używam techniki 7 bram zaczynają mi latać jakby małe bryłki a później cały obraz robi się biały(lekko szarawy).
Wie ktoś co to znaczy ?

Re: Techniki: naturalne otwieranie "Trzeciego Oka"

autor: Ruskof » 2010-05-06, 14:14

Nie,tzn,zwykle nie.A jak tak,to pewnie z przyzwyczajenia nie poczujesz przeplywu energii.
Zeby się nauczyc,musisz wziac przyklad z terazniejszych sportowcow najwyzszej klasy.Nie udalo im się odrazu podniesc 100kg na klate.Cwiczyli,i z czasem mogli osiagac nowe horyzonty w sile,moga podniesc wiecej niz normalny biznes-men spieszacy się z malleta wazaca co najwyzej 5kg.Z czakrami trzeba cwiczyc,cwiczyc,nie watpic,az się rezultaty osiagnie.Zycze powodzenia w otwieraniu czakr.

Re: Techniki: naturalne otwieranie "Trzeciego Oka"

autor: kokoszoko » 2010-05-06, 10:58

pytanko moje brzmi czy kto moze się z tym urodzic czy poprostu kladzie się i bez treningu otwiera trzecie oko ?? i czuje i rozlewa anergie po calym ciele ??

Re: Techniki: naturalne otwieranie "Trzeciego Oka"

autor: arcymag1928 » 2010-04-12, 09:49

Ja, używając techniki tych 7 bram, zobaczyłem taki świetlisty prostokąt, ale po chwili znikł, a zastąpił go mrok, a u mnie mrok, to mieszające się cząsteczki, tak jakby błyszczącego mroku, a co do prostokąta to wyglądał jak drzwi, najpierw się przybliżał, a później nagle znikł, mógłby mi ktoś to wyjaśnić? Co to znaczy?

A co do widzenia aur, to nie wiem, bo ja widzę np dookoła czegoś aurę, ale u mnie to jest tak jakby falujące powietrze, hmmm... to tak jak powietrze spalające się nad świeczką, tak dziwnie faluje. Mógłby mi ktoś odpowiedzieć też na to pytanie?

Re: Techniki: naturalne otwieranie "Trzeciego Oka"

autor: bartmoon » 2010-02-24, 13:05

Dzieki za poprawe.
Jakie sposoby są na wyregulowanie czakr?
troche wiedzy mam ale wiedza jest pożyteczna OM

-- 2010-03-03, 14:11 --

Regulowanie czakr idzie mi nieżle .
JAk myślicie - po jakim czasie odczuje potrzebe otwarcia 3 oka ?

Re: Techniki: naturalne otwieranie "Trzeciego Oka"

autor: Mamba » 2010-02-24, 03:00

I kiedy mocno się skupie w tym punkcie to zaczyna troszkę boleć ale słyszałem że wtedy czakra trzeciego oka pracuje i dlatego boli

Dorzucam do postu pein krótkie wyjaśnienie:) uczucie pobolewania o którym pisze świadczy o otwieraniu się trzeciego oka i jest to objaw jak najbardziej prawdidłowy przy powolnym jego otwieraniu w wyniku systematycznych ćwiczeń. Przy gwałtownym otwieraniu a takie metody stosowano w klasztorach Tybetu i Nepalu po prostu przebijano ostrym narzędziem miejsce gdzie znajduje się trzecie oko co było sposobem dość brutalnym, ale podobno skutecznym :?:

Mamba

Re: Techniki: naturalne otwieranie "Trzeciego Oka"

autor: bartmoon » 2010-02-22, 12:11

Witam .
Moja przygoda z Medytacją oraz Czakrami zaczeła się juz troche temu.
Prosiłbym o rade jak dobrze zacząć rozwijać czakry.
Zaczynajżc kolejno pobudzam obecnie Kundaliniego .
Prosiłbym o kilka rad w mojej drodze do kolejnych czakr .

Na górę