Harmonia wnętrza medytacja

Odpowiedz


Rozwiąż zabezpieczenie reCAPTCHA.
Emotikony
:D :grin: :) :( :o :shock: :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :neutral: :mrgreen: :diabel: :diabel2: :fuckyou: :one: :zly: :kosci: :sindbad: :fuckyou2: :mikolaj: :zdziw: :sylwester: :okulary: :galy:
Wyświetl więcej emotikon

BBCode włączony
[Img] włączony
[Flash] wyłączony
[URL] włączony
Emotikony włączone

Przegląd tematu
   

Rozwiń widok Przegląd tematu: Harmonia wnętrza medytacja

Re: Harmonia wnętrza medytacja

autor: Amfan » 2012-01-21, 17:15

Cwiczyłem nie pomagało , rzadko siedze na miejscu raczej nie jestem domatorem , ostatnio troche pracowalem nad czakrą splotu slonecznego podobno pomaga na bezsennosc i jest lepiej , śpie troche dłużej gdzieś przeczytałem że leczy tą przypadłość może to placebo nie ważne grunt że działa :)

-- 2012-03-06, 18:38 --

Nie wiem czy coś to wniesie nowego ale dodam coś więcej do siebie gdyż może ktoś może mieć podobny problem z bezsennością . Pomogło mi mi afirmowanie sobie w medytacji . "Akceptuje swoją bezsenność" tudzież "Pozwalam swojemu ciału ,umysłowi odpocząć " dzięki tym dwóm dość łatwym prostym afirmacjom wyleczyłem się prawie całkowicie z bezsenności , jeszcze zalecam prace nad czakrą splotu słonecznego pozdrawiam ;)

Re: Harmonia wnętrza medytacja

autor: Dagmara » 2012-01-21, 01:25

Tak, po piwie często chce się spać, nawet ja tak mam.

Naprawdę trudno mi stwierdzić z jakich przyczyn występuje u Ciebie ta bezsenność, może wiedziesz dość monotonny dla Twojego organizmu tryb życia, więcej ćwiczeń, spacerów, wysiłku by się przydało? Próbowałeś może tak porządnie zmęczyć organizm?

Re: Harmonia wnętrza medytacja

autor: Amfan » 2012-01-19, 21:21

Brałem uspokające ziołowe sporo ich bylo , a na sen vicodin noc ,teraz mam melatonine ale zaprzestałem jej używania gdyż nie odnosiła rezultatu a tylko wpływała negatywnie na moje samopoczucie . A cierpie na chroniczną bezsenność potrafie siedzieć do 5-6 nad ranem przespać się godzine i już nie mogę zasnąć dalej , i tak dzień w dzień noc w noc . Jedyne panaceum jakie znam to piwo na moją przypadłość ale nie mam zamiaru chlać dzień w dzień . Głównie dlatego też zacząlem medytować wierze że ona mi pomoże. Krok po kroku do celu

Re: Harmonia wnętrza medytacja

autor: Dagmara » 2012-01-19, 20:32

Od kiedy cierpisz na bezsenność i na ile nocy w tygodniu Ci się ona zdarza?
Sądzę, że w dużej mierze przez Twoje nie wysypianie się możesz mieć również problemy z koncentracją, co się później odbija niekorzystnie na medytacji.
Bo jak wiadomo dobre samopoczucie człowieka zależne jest przede wszystkim od jego wysypiania i odpoczynku organizmu.
Czy ze swoim problemem konsultowałeś się kiedykolwiek z lekarzem?
Czy próbowałeś brać jakieś ziołowe leki na sen?

Harmonia wnętrza medytacja

autor: Amfan » 2012-01-17, 19:52

Witam , a więc mianowicie mój problem jest następujący potrzebuje ćwiczeń podstawowych w medytacji dzięki którym będę w stanie wzmocnić następujące emocje takie jak :

głęboki spokój duchowy , wzrost zaufania do siebie tudżież swojej intuicji , wiary we własne możliwości i siebie .Również byłbym niezmiernie wdzięczny za pomoc w walce z bezsennością.
Ogólnie harmonia wewnętrzna.

Mile widziane wszelkie techniki także joga i wszelkie alternatywy którę mogą mi trochę pomóc.

Pozdrawiam , W razie jakich kolwiek pytań odpowiem chętnie na pytania.

Na górę