Energia skumulowana w przedmiocie

Odpowiedz


Rozwiąż zabezpieczenie reCAPTCHA.
Emotikony
:D :grin: :) :( :o :shock: :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :neutral: :mrgreen: :diabel: :diabel2: :fuckyou: :one: :zly: :kosci: :sindbad: :fuckyou2: :mikolaj: :zdziw: :sylwester: :okulary: :galy:
Wyświetl więcej emotikon

BBCode włączony
[Img] włączony
[Flash] wyłączony
[URL] włączony
Emotikony włączone

Przegląd tematu
   

Rozwiń widok Przegląd tematu: Energia skumulowana w przedmiocie

Re: Energia skumulowana w przedmiocie

autor: Garest » 2014-03-16, 18:08

Vampirio pisze: A co do sposobu zwiększania zasobności "baterii" to ta metoda jest według mnie obarczona zbędnym ryzykiem. Lepiej jest się naładować ponad normę, tak na 105% a następnie wypchnąć nadmiar energii z siebie. Przy częstym powtarzaniu powinniśmy rozepchać swój worek na energię.
to jest dobry pomysl ale lepszym i bardziej zaawansowanym jest z czasem ladowac się i nie wyzucac tej energi w przestrzen a zwizualizowac sobie pojemnik do ktorego zamykamy te energie i zawsze mozemy do niego wrucic i przywolac ladujac się w sekunde ;p

co do mineralow to nie sprawdzalem ;p

Re: Energia skumulowana w przedmiocie

autor: Vampirio » 2014-02-28, 23:29

Przesadzasz z tym świeceniem. Przedmioty z reguły w takich przypadkach po prostu zaczynają pękać same z siebie. Najlepsze w takich praktykach są minerały, gdyż mają dość sporą pojemność (chyba można tak to nazwać) a odpowiednio dobrane pozwalają osiągnąć zadziwiająco dobre efekty.
A co do sposobu zwiększania zasobności "baterii" to ta metoda jest według mnie obarczona zbędnym ryzykiem. Lepiej jest się naładować ponad normę, tak na 105% a następnie wypchnąć nadmiar energii z siebie. Przy częstym powtarzaniu powinniśmy rozepchać swój worek na energię.

Re: Energia skumulowana w przedmiocie

autor: Garest » 2014-02-24, 02:39

jak chcesz szybko regenerowac sily to w rownie prosty sposob mozesz stworzyc przedmiot pasorzytniczy ktory bedzie krasc energie z ofiary i odsylac ja do cb ;p
tyle ze bez odpowiednich run i inskrypcji przedmiot bedzie przesylac kazdy rodzaj energi ...
jezeli chodzi o sile naladowania przedmiotu to kazdy przedmiot ma maksymalny ladunek ktorego nie przekroczysz bo przedmiot zaczal by swiecic albo moglby wybuchnac xD
jesli chodzi o ladowanie przedmiotu to potrzeba bardza duzych pokladow energii zeby ladowac na raz przedmiot
nasza "bateryjke" dosc latwo powiekszac
wystarczy wyladowac wiekszosc energi i zaladowac ja w sobie spowrotem na maxa poczym znow zuzywasz i znow ladujesz juz wiecej to cos jak z formatowaniem baterii telefonu ;p
tylko radze uwazac bo jak rozladujesz 97% to wazywko xD

Re: Energia skumulowana w przedmiocie

autor: Vampirio » 2014-02-08, 00:45

Nie chodzi tu o czas a ilość energii jaką wtłoczysz do przedmiotu. Każdy ma jej inne zasoby, jednym wystarczy jedno "ładowanie" a inni muszą poświęcić na to samo tydzień żeby nie nadszarpnąć własnych sił.
Nie jestem w stanie w pełni odpowiedzieć na twoje pytanie. Wiadomo, że im więcej energii ma w sobie przedmiot tym lepsze będą efekty. Tutaj trzeba zdać się na intuicję. Gdy uznasz, że wystarczy to znaczy, że tak jest. Na początku łatwiej kontrolować własną energię i z niej korzystać lecz jeśli masz trochę doświadczenia i zależy ci na czasie możesz ją pobrać z zewnątrz aby przyśpieszyć cały proces.
A czy chcesz rzucić klątwę, czy zrobić w ten sam sposób "akumulator" do tarczy energetycznej nie ma dla mnie znaczenia. To twoja sprawa co z tym zrobisz a jeśli powiesz dokładnie na co ci to, to zapewne będzie mi łatwiej napisać coś przydatnego dla ciebie.

Re: Energia skumulowana w przedmiocie

autor: Yuki-ko » 2014-02-03, 00:44

Dziękuję, Vampirio.
Myślę, że rzecz warta jest zastanowienia. Interesuje mnie również siła działania takiego przedmiotu-przekaźnika.
Do tej pory stosowałam maksymalną kumulację energii zobrazowanej jako kula zmierzająca do obiektu. Pierwszy raz na "czuja", bo dopiero - zmuszona okolicznościami - wgryzałam się w temat, tyle, że parapsychologią interesuje się od dawna, raczej teoretycznie. Trzy razy zadziałało bez pudła i to w określonym przeze mnie czasie, tyle, że był to raczej urok niż klątwa. Za każdym razem potrzebowałam jakiś dwóch tygodni, w tym czasie codziennie starałam się tę energię generować. Jestem ciekawa ile czasu potrzeba na naładowanie takiego przedmiotu.

Re: Energia skumulowana w przedmiocie

autor: Vampirio » 2014-02-02, 17:17

Spotkałem się z czymś bardzo podobnym, jednak był to przedmiot należący do "ofiary", przez co nie trzeba było go podrzucać. Napełniasz jej rzecz energią myśląc o tym jak bardzo nienawidzisz danej osoby, rozkoszujesz się wizją jej śmierci, choroby albo czegoś takiego i już. Nic trudnego.
Choć zawsze można użyć nowy przedmiot i dać go nieszczęśnikowi.

Energia skumulowana w przedmiocie

autor: Yuki-ko » 2014-01-30, 18:58

Witam się tym postem na forum:)

Chciałabym zapytać, czy Waszym zdaniem możliwe jest skumulowanie silnej energii w określonym przedmiocie i przekazania mu imperatywu wobec wybranej osoby (nie mam na myśli tworzenia serwitora, to o wiele bardziej według mnie skomplikowane).
Czynność przydatna przy rzucaniu klątw - jeśli ktoś chciałby się tym zająć, ja nie zamierzam, ale ciekawi mnie taka opcja - kumulacja energii opartej na nienawiści/złości/poczuciu krzywdy w przedmiocie podrzuconym krzywdzicielowi z jakąś konkretną intencją. Jakie jest Wasze zdanie na ten temat?

Na górę