Klątwy & Uroki

Odpowiedz


Rozwiąż zabezpieczenie reCAPTCHA.
Emotikony
:D :grin: :) :( :o :shock: :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :neutral: :mrgreen: :diabel: :diabel2: :fuckyou: :one: :zly: :kosci: :sindbad: :fuckyou2: :mikolaj: :zdziw: :sylwester: :okulary: :galy:
Wyświetl więcej emotikon

BBCode włączony
[Img] włączony
[Flash] wyłączony
[URL] włączony
Emotikony włączone

Przegląd tematu
   

Rozwiń widok Przegląd tematu: Klątwy & Uroki

Re:

autor: Arr » 2015-03-05, 19:13

Sol pisze:Ja ostatnio odkryłam, że nie muszę rzucać zaklęcia. Jak mnie ktoś naprawdę zdenerwuje i czuję taką prawdziwą wściekłość to bez zaklęć ma poważne kłopoty. Taki jeden typ mnie wkurzył i nie minęły 2 tygodnie i wyleciał z roku, to samo było z taką jedną dziewczyną.
nie musisz w to nie wątpię ale chyba za często sięgasz do drugiego wymiaru a to może się zemścić

Re: Klątwy & Uroki

autor: Spooky Fox » 2013-09-15, 02:44

Proszę o spokój. Sytuacja została wyjaśniona w odpowiednim dziale.

Nefthis - niestety, Twojego posta nie da się przywrócić, bez względu na to, czy był on zgodny z regulaminem czy nie. Trudno mi jest się postawić po czyjejś stronie, ale też nie o to tutaj chodzi.

Temat jest o klątwach i urokach tudzież ogólnie pojętej czarnej magii. Więc to, o czym piszą użytkownicy to ich sprawa, dopóki trzymają się przyjętych na forum ram netykiety.

Tą dyskusję uważam za zamkniętą i proszę już do niej nie wracać.

Za to w tematach, Nefthis, jeśli rzeczywiście masz dużo do powiedzenia (z sensem) to jak najbardziej zapraszam do udzielania się. My, to znaczy z lekka sceptycznie nastawieni do sprawy, postaramy się ograniczać nasze sceptyczne wypowiedzi do minimum.

Dziękuję, to wszystko.

Re: Klątwy & Uroki

autor: Nefthis » 2013-09-10, 18:46

O ile się orientuję to w Polsce nie ma jeszcze paragrafu na czarną magię i raczej długo nie będzie ;) Ścigane przez prawo jest jedynie grożenie komuś z imienia i nazwiska lub bezpośrednio do tej osoby, w moim poście niczego takiego nie było, więc nadal nie rozumiem dlaczego został usunięty. Poza tym jesteś nielogiczny, jeśli nie wierzysz że czarna magia istnieje lub że można za jej pomocą wyrządzić komuś krzywdę to tym bardziej powinieneś zostawić mój post w jego pełnym brzmieniu. Ale ok. poproszę o wskazanie mi działu gdzie takowy post może sobie spokojnie wisieć.

Re: Klątwy & Uroki

autor: Pandemonium » 2013-09-07, 23:27

Szanowna Pani użytkowniczko, w Spider-Manie jest człowiek plujący pajęczą nicią. I co? To też od razu fakt? Ale to Twoja sprawa w co wierzysz i nie o to chodzi. Jest na to odpowiedni dział i chcesz to możesz rozmawiać o tej tematyce ile tylko Ci się podoba. Nie będzie jednak dopuszczalne na forum, oraz nie jest to dozwolone w Polsce ogólnie by grozić komuś, działać na czyjąś krzywdę i namawiać na to innych. Nie, nie przywrócę posta. Albo się dostosujesz do panujących tutaj reguł, albo nie. Twoja sprawa. Za następny taki post będzie warn.

I wybacz, ale Twój nick za nic świecie nie przypomina mi "kobiecego " ;) Po za tym proszę trzymać nerwy na wodzy, bo nikt tutaj nie chce nikogo ograniczać, ani specjalnie wkurzać. Bądź w porządku to i my będziemy. Pozdrawiam.

Re: Klątwy & Uroki

autor: Nefthis » 2013-09-07, 14:21

Szanowny Panie moderatorze, o jakich banialukach Pan pisze ? Jesteśmy na forum o tematyce paranormalnej i na dodatek w dziale o czarnej magii więc jakich treści tu się moderator spodziewał ? Przecież w tym dziale aż roi się od różnych zaklęć i rytuałów którymi można wyrządzić komuś krzywdę i od dyskusji na temat tego kto, jak i gdzie wyrządził komuś krzywdę. O Co więc chodzi ? Myślałam, że moderator jest od pilnowania tego czy użytkownicy forum piszą zgodnie z zasadami ortografii i nie obrażają się wzajemnie, a nie od pilnowania cudzej moralności. Poza tym jakby szanowny moderator nie zauważył mam kobiecy nick i jestem kobietą, więc teoria szanownego moderatora jest chybiona. Poproszę o przywrócenie mojego poprzedniego postu w jego pełnej wersji. Przeczytałam regulamin forum i nie widzę w nim podpunktu który bym złamała, więc nie widzę powodu do cenzurowania moich wypowiedzi. Nie jestem na tym forum przypadkowym gościem, na co dzień interesuje się ezoteryką i myślę, że mogę wnieść wiele do rozwoju tej strony, ale takie akcje na dzień dobry skutecznie mnie zniechęcają.

Re: Klątwy & Uroki

autor: Pandemonium » 2013-09-06, 17:11

Zamiast wierzyć w takie banialuki weź się w garść, daj żyć innym ludziom i wyciągnij wnioski z sytuacji. To, że kobieta złamała Ci serce i, że masz ochotę na zemstę jest całkowicie normalne. Nic jednak nie usprawiedliwia chęci wyrządzenia komuś krzywdy, a bynajmniej nie będzie to tolerowane na tym forum. Post został zaakceptowany tylko dlatego, żebyś mógł zobaczyć moją odpowiedź i się nad sobą zastanowić. A jak naprawdę chcesz się zemścić - to postaraj się być szczęśliwy bardziej niż ona, ułożyć sobie życie i nie przejmować przeszłością.

Re: Klątwy & Uroki

autor: Nefthis » 2013-09-05, 14:31

Rozgorzała bardzo ciekawa i wielowątkowa dyskusja. Tymczasem ja mam propozycję dla początkujących i średnio-zaawansowanych magów: CIACH Liczę na zrozumienie bo na pewno jest tu dużo osób które same się na kimś mściły.

Re: Klątwy & Uroki

autor: ludek » 2013-04-08, 22:36

Do PemdyBanus.
Nie jest to wykluczone, ale nie musi być pewne. Jeżeli ktoś wyćwiczył takie umiejętności to na pewno musiał włożyć w to ciężką pracę.
I raczej nie spotkasz osób robiących komuś krzywdę w ten sposób. Takie czyny nie kalkulują się w zdrowy rozsądek.

Re: Klątwy & Uroki

autor: PemdyBanus » 2013-04-07, 02:36

Dagmara pisze: aczkolwiek na podstawie samej aury, trudno jest stwierdzić, jakie dana osoba ma zamiary, wobec przykładowo Ciebie, lub Twoich bliskich.
Trudno jest stwierdzić, czyli mimo wszystko coś takiego jest możliwe?

Re: Klątwy & Uroki

autor: Dagmara » 2013-04-07, 02:10

Sama aura, zgadza się może mówić bardzo wiele o danym człowieku, o jego osobowości, stanie zdrowia itd., aczkolwiek na podstawie samej aury, trudno jest stwierdzić, jakie dana osoba ma zamiary, wobec przykładowo Ciebie, lub Twoich bliskich.

Re: Klątwy & Uroki

autor: PemdyBanus » 2013-04-07, 01:50

Dobra rozumiem, nie chodzi o dane personalne, ale o dane energetyczne. Jestem tu dopiero nowy i chciałbym się dowiedzieć czy jest jakiś sposób na poznanie zamiarów jakiejś osoby? Czytałeś gdzieś, może i tutaj, że aura dużo mówi o człowieku.

Re: Klątwy & Uroki

autor: Dagmara » 2013-04-07, 01:33

Nie wróżki tego nie robią, przynajmniej ja nie znam takich wrednych.
Ale jeśli, za bardzo nie wiem jak to napisać, przepuśćmy w Twoim otoczeniu jest osoba, która Ciebie nie lubi, Ty o tym nie wiesz, i ta osoba proponuje Tobie powróżenie, przychodzisz do takiej osoby z problemem, a ona zamiast Tobie pomóc, skupia się na Twojej energetyce w aspekcie negatywnym.
Ale zdecydowanie takiej osoby nie nazywałabym wtedy wróżką.
Samo wróżbiarstwo polega na tym aby pomóc danej osobie, nie szkodzić, choć są i tacy co właśnie mieszają czarną magię z wróżbiarstwem, ale to już nie są niestety wróżbici.

Re: Klątwy & Uroki

autor: PemdyBanus » 2013-04-07, 01:10

Czyli jest możliwa sytuacja, że idziemy do wrózki, ona nam wróży tygodniowa chorobe, a po naszym odejściu rzuca na nas jakiś urok?

Re: Klątwy & Uroki

autor: Dagmara » 2013-04-07, 01:06

Odniosłam się do ogólnych metod wróżebnych, nie tarota.
Wahadełka, nastrajania czakr, oczyszczania energetycznego, wróżenia astrologicznego, czy innych metod, tak jak napisałam wiele daje skupienie na energetyce danego człowieka, a czynienie zła, nie nazwałabym czymś fajnym.

Re: Klątwy & Uroki

autor: PemdyBanus » 2013-04-07, 00:50

Czyli niewinny tarot może być przyczyną wielu nieszczęść. To fajnie umieć czarną magie i tarota, bo wtedy można bez przeszkód szkodzić innym i czerpać z tego przyjemność

Re: Klątwy & Uroki

autor: Dagmara » 2013-04-07, 00:39

Wiesz, poruszyłeś teraz ważną kwestię, ogólnie w świecie ezoteryki siedzę od bardzo wielu lat i jedni uważają, że tak inni wręcz przeciwnie, dlatego bardzo trudno mi jednoznacznie jest odpowiedzieć na Twoje pytanie, ale...
Podam taki przykład, mam nadzieje, że moim klienci nie przeczytają tego :P
Jeśli wróżysz komuś, to dana osoba wysyła Tobie swoje imię, datę urodzenia, to wystarczy żeby skupić się na energetyce danego człowieka, na jego wibracjach czakramów, wtedy nie trudno jest rzucić urok, czy klątwę na daną osobę.
Ja jestem przeciwna zdecydowanie czemuś takiemu, ale jak wiadomo są różni ludzie.

Re: Klątwy & Uroki

autor: PemdyBanus » 2013-04-07, 00:26

A czy można rzucać klątwy, uroki na osoby znane tylko z wirtualnego świata?

Re: Klątwy & Uroki

autor: Dagmara » 2013-04-07, 00:23

Sama wiara wpływa bardzo mocno na świadomość danej jednostki, zastraszenie, co również robi swoje, ale ja znam osoby, które nie wierzy, a pomimo tego przekleństwo je dosięgło.

Re: Klątwy & Uroki

autor: PemdyBanus » 2013-04-07, 00:12

Nie chce mi się wierzyć w tego typu sprawy. Może właśnie o to chodzi żeby wierzyć. Użytkownik Vampirio napisał, że prawo trójpowrotu nie dotyczy tego, kto w to nie wierzy. Mówi się też, że aby coś zobaczyć trzeba uwierzyć

Re: Klątwy & Uroki

autor: Dagmara » 2013-04-07, 00:06

Przykładowo voodoo?
Moim zdaniem tak, może nie tyle co do śmierci, ale jakiegokolwiek nieszczęścia typu choroby owszem, choć mieszkańcy Haiti wierzą, że przez Voodoo można sprowadzić na daną osobę śmierć.

Na górę