Chce poznać prawdę o magii.

Odpowiedz


Rozwiąż zabezpieczenie reCAPTCHA.
Emotikony
:D :grin: :) :( :o :shock: :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :neutral: :mrgreen: :diabel: :diabel2: :fuckyou: :one: :zly: :kosci: :sindbad: :fuckyou2: :mikolaj: :zdziw: :sylwester: :okulary: :galy:
Wyświetl więcej emotikon

BBCode włączony
[Img] włączony
[Flash] wyłączony
[URL] włączony
Emotikony włączone

Przegląd tematu
   

Rozwiń widok Przegląd tematu: Chce poznać prawdę o magii.

Re: Chce poznać prawdę o magii.

autor: Darnok » 2011-10-31, 17:24

Nie wiem czy to jest magia czy miłość, nie ma w nim nic wyjątkowego i normalnie zawsze dawałam sobie spokój z takiego typu chłopakami.
Zauroczenie
Moje życie to piekło ciągle coś mi nie wychodzi, nie mam szczęścia, zawsze coś psuje, niszczę, takie kompletne dno.
Witamy w prawdziwym życiu
Wierzę, że ona istnieje, ale czy jest warta tego aby się w nią wciągać?
Z pewnością zrzucanie niepowodzeń życiowych na jakieś paranormalne zjawiska nie jest dobrą metodą. Lepiej zacząć starać się kontrolować swoje życie.

Chce poznać prawdę o magii.

autor: chcepoznactajemnice » 2011-10-30, 17:42

Chce poznać prawdę o magii. Moje zainteresowanie magią wzięło mi się od pomysłu żeby rzucić miłosny urok na chłopaka. :roll: Czytałam o tych różnych urokach i klątwach, o tym jak rozpoznać czy jest się pod wpływem uroku i z każdym nowym zdaniem wszystko by się zgadzało, ale podsuwało się pytanie kto jest na tyle normalny by rzucać na mnie urok? Nie wiem czy to jest magia czy miłość, nie ma w nim nic wyjątkowego i normalnie zawsze dawałam sobie spokój z takiego typu chłopakami. Potem zaczęłam szukać jak chronić się przed takimi urokami, bo nie wiadomo kto chodzi po tym świecie. Przeczytałam, że czasami nawet nie jesteśmy tego świadomi, że rzucamy klątwy. Moje życie to piekło ciągle coś mi nie wychodzi, nie mam szczęścia, zawsze coś psuje, niszczę, takie kompletne dno. Nie raz miałam wrażenie, że ktoś chce abym cierpiała... Przeczytałam też, że czarna magia wiąże się z tym, że będziemy mieć kontakt z samym szatanem i demonami. I że to wszystko, wróci do nas z podwojoną siłą bo musi panować harmonia. Co o tym myślicie... co myślicie na temat magii? Wierzę, że ona istnieje, ale czy jest warta tego aby się w nią wciągać?

Na górę