Zmiana tytułu audycji - co o tym myślicie?

Odpowiedz


Rozwiąż zabezpieczenie reCAPTCHA.
Emotikony
:D :grin: :) :( :o :shock: :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :neutral: :mrgreen: :diabel: :diabel2: :fuckyou: :one: :zly: :kosci: :sindbad: :fuckyou2: :mikolaj: :zdziw: :sylwester: :okulary: :galy:
Wyświetl więcej emotikon

BBCode włączony
[Img] włączony
[Flash] wyłączony
[URL] włączony
Emotikony włączone

Przegląd tematu
   

Rozwiń widok Przegląd tematu: Zmiana tytułu audycji - co o tym myślicie?

Re: Zmiana tytułu audycji - co o tym myślicie?

autor: Ivellios » 2014-04-04, 00:11

Nie w tym radiu. Takie eksperymenty byłyby niebezpieczne.

Poza tym, większość radiostacji internetowych nadaje w mp3 lub aac+, ewentualnie wma (ten format to już w ogóle katastrofa), tylko raz widziałem stację nadającą w niemalże bezstratnym ogg, ale oni musieli chyba mieć naprawdę mocny serwer i łącze...

Re: Zmiana tytułu audycji - co o tym myślicie?

autor: Garest » 2014-04-03, 23:11

no masz wlasciwie racje ze moze miec niepozadane skutki ale niewiedzialem o tym ze radio nadaje w mp3 i aac+ i ze część dźwięku z I-Dosera byłaby utracona. ;p
ale gdyby dalo się ominac to ze część dźwięku z I-Dosera byłaby utracona i wybrac odpowiednie dzwieki mozna by zasymulowac relaks i pozwolic ludziom "odpłynąć w piękniejszy świat" lub tez pomuc ludziom w osiagnieciu oobe naprzyklad
czy jest to mozliwe ?

Re: Zmiana tytułu audycji - co o tym myślicie?

autor: Ivellios » 2014-04-03, 03:34

Po co? Jak ktoś chce to sobie sam ściągnie i włączy I-Dosera. Puszczanie czegoś takiego w ogólnodostępnym radiu mogłoby przynieść niepożądane skutki, poza tym radio nadaje w mp3 i aac+ a to są formaty kompresji stratnej, więc część dźwięku z I-Dosera byłaby utracona.

Zresztą, to jest temat o "Ambientowym Wieczorze", więc prosiłbym o powrót do tematu a nie zbaczanie.

Re: Zmiana tytułu audycji - co o tym myślicie?

autor: Garest » 2014-04-03, 01:29

mi tez nie ale moze by tak wprowadzic i-doser night ;]
noc z idoserami ;]
to taka muzyka ktora pobodza pewne zakatki mozgu ;D

Re: Zmiana tytułu audycji - co o tym myślicie?

autor: Arek » 2014-03-29, 03:50

Prawdę powiedziwaszy mnie to nie robi różnicy

Zmiana tytułu audycji - co o tym myślicie?

autor: Ivellios » 2014-03-29, 02:39

Radio Paranormalium na Facebooku pisze:Teraz czas na pytanie, które chcielibyśmy skierować do fanów audycji "Ambientowy Wieczór". Czy mielibyście coś przeciwko zmianie tytułu audycji na coś bardziej szerszego? Myślimy nad czymś w stylu "Muzyka zmysłów".

Chodzi o to, że prócz ambientu w plikotece mamy również całą kolekcję utworów o charakterze wybitnie wręcz relaksującym, które jednak z ambientem mają mało wspólnego. Zmiana tytułu audycji pozwoliłaby na poszerzenie jej horyzontów muzycznych i włączenie tych utworów do playlisty.

Również wśród utworów, które nam proponujecie do emisji, znajduje się sporo takich, które owszem pozwalają się zrelaksować i "odpłynąć w piękniejszy świat", ale ciężko zaliczyć je do ambientu.

Będziemy wdzięczni za opinie :)

Na górę