Magia seksualna

Odpowiedz


Rozwiąż zabezpieczenie reCAPTCHA.
Emotikony
:D :grin: :) :( :o :shock: :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :neutral: :mrgreen: :diabel: :diabel2: :fuckyou: :one: :zly: :kosci: :sindbad: :fuckyou2: :mikolaj: :zdziw: :sylwester: :okulary: :galy:
Wyświetl więcej emotikon

BBCode włączony
[Img] włączony
[Flash] wyłączony
[URL] włączony
Emotikony włączone

Przegląd tematu
   

Rozwiń widok Przegląd tematu: Magia seksualna

Re: Magia seksualna

autor: resner » 2014-11-02, 13:59

1.Co nam daje praktyka Magii Seksualnej? Co możemy dzięki niej osiągnąć?

By wiedzieć, co nam da praktyka tej dziedziny magii wpierw musimy wiedzieć na czym się ona opiera. A cała idea wnika w seks i jego otoczkę, którym centrum jest orgazm.

Orgazm w samej swojej naturze jest procesem wysokoenergetycznym, wyjątkowym nasyceniem siły twórczej i rozwijającej pochodzącej od Kundalini. Gdy człowiek osiąga szczyt następuje chwilowe rozsunięcie splotów trzymających Ognistego Węża w ukryciu i energia eksploduje w ciele zalewając cały układ energetyczny, lecz jego główna siła przechodzi po kręgosłupie i wypromieniowuje przez czubek głowy niczym gejzer.

To co nazywamy energią seksualną, to przetworzona siła Kundalini, którą możemy przekazywać innym. Ożywia nasze organy rozrodcze i podczas zbliżenia następuje jej przekazanie (pierwotna siła Kundalini jest zbyt "paląca" i niebezpieczna dla człowieka, by z niej tworzyło się życie).

Kundalini jest siłą twórczą, wprowadzającą transformację, a więc służy rozwojowi (fizycznemu jak i duchowemu). Magia seksualna opiera się nie tylko o wyrafinowane podejście do stosunku seksualnego, ale też i stanu wstrzymania od seksu - stąd częsta asceza i zakaz onanizmu, aby energia kumulując się mogła być w końcu skierowana, ku obudzeniu Kundalini.

Jak już wspomniałem energia seksualna, to wysoce energetyczna masa, a więc przy jej użyciu możemy silnie naładować obiekt, spełnić swe życzenia, powołać do życia byta itd. itp. Możliwości jest wiele, ale chyba najciekawszą jest odwrócenie procesu starzenia.

Praktyka tej dziedziny na pewno doda nam świadomości na temat własnego ciała, potrzeb, kontroli nad pragnieniami typu seksualnego, wzmocnienie wrażeń podczas stosunku i wiele podobnych.2.Jak ona wygląda, od czego zacząć?

Tutaj... raczej niezbyt się wypowiem xD

Pierwszym ćwiczeniem zwykle jest uświadomienie sobie całego procesu od podniecenia poprzez orgazm aż do osłabnięcia ostatnich przejawów.

Drugim jest przebywanie jak najdłużej na samym szczycie tak aby ten stan wrył się głęboko i mógł być świadomie osiągalny.

Trzecim jest przebycie tego samego samą siłą wyobraźni aż do orgazmu.

I jeszcze mnóstwo temu podobnym ćwiczeń na samym początku praktyki. Dalej są to trudniejsze działania związane już z konkretnym wykorzystaniem energii seksualnej i częściowo Kundalini. O tym już jednak nie opowiem.3.Czy wzmacnia ona doznania erotyczne, rozkosz, przyjemność, jeżeli tak, to do jakiego stopnia i jak to ćwiczyć?

Tak, wzmacnia i to do dość wysokiego poziomu, choć nie radzę przesadzać, bo nie chodzi tutaj o uzależnienie się od orgazmu (czy innych stanów pośrednich dających podobną przyjemność), a o kontrolę nad tym i wykorzystanie we właściwych celach.

Ci, którzy praktykowali tę formę magii jeśli szli bezpiecznym szlakiem, to stawali się dobrymi kochankami, byli świadomi jak działać na ludzi w tej sferze i jak na nią kierować. A seks, to ważna rzecz w życiu i mocno wpływa na każdą ze sfer.Uwaga - nie jestem specjalistą w tej formie magii, dlatego proszę do mnie nie pisać z pytaniem o porady, metody itd. A nawet gdybym był, to bym nie podał :P

Re: Magia seksualna

autor: Darti » 2014-10-30, 21:36

Czytam ten temat i czytam, i wlasciwie nic... Konkretow - Zero

Wlasciwie nikt tu chyba nawet takich pytan nie zadal, zrobie to pierwszy, mam nadzieje ze ktos mi na nie raczy szczegolowo odpowiedziec

1.Co nam daje praktyka Magii Seksualnej? Co mozemy dzieki niej osiagnac?
2.Jak ona wyglada, od czego zaczac
3.Czy wzmacnia ona doznania erotyczne, rozkosz, przyjemnosc, jezeli tak, to do jakiego stopnia i jak to cwiczyc?


Tylko blagam, szczegoly...

Od razu urpzedzam, nie zadawalbym tych pytan gdyby w internecie nie bylo ogolnikowej przyslowiowej kupy ktora tak naprawde nic nie mowi :roll:

Re: Magia seksualna

autor: Valvrave » 2013-11-26, 23:47

Ja zaś dodam od siebie, że warto używać wydzielin seksualnych do energetyzacji.

Szczególnie duże ilości eteru zawierają:
- Krew (ta okresowa również, stąd maczanie cukru przez królową Elżbietę)
-Sperma
-Ejakulat

I tu możliwym zastosowaniem jest np:

Zebranie pewnej ilości płynu, mniej więcej pomiędzy pierwszym a drugim dojściem
(wtedy też stężenie cząsteczek eteru jest największe) i wystawienie go na oddziaływanie
dźwięku o częstotliwości 1448 Hz (jeśli dobrze pamiętam) bądź muzyki rockowej.
Częstotliwość jest zależna od tego co chcemy przyzwać bądź na co chcemy wpłynąć.
Jeśli przykładowo uzdrawiamy nie użyjemy muzyki rockowej, jeśli jednak przyzywamy demona bądź jakiegoś pasożyta astralnego ten rodzaj muzyki będzie się idealnie do tego nadawać.

Następnie rysujemy tym płynem magiczny krąg, bądź nanosimy go na linie tejże struktury
by nie musieć wprowadzać ręcznie w obwód energii, poprzez bezpośredni transfer
który nie każdemu przecież wychodzi.

Re: Magia seksualna

autor: MAG_AZOTUS » 2011-05-03, 02:48

Pojecie magia i seksualna to tylko hasła i nic więcej. Tej wiedzy nie znajdziecie pod tymi haslami o jakiej marzycie. ta wiedza jest dostepna w ukrytych tajemnicach takich ścieżek duchowego rozwoju jak Yoga, chi-kung, kabała, sufizm hermetyzm egipski itd. kazda ściezka wypracowywała swoje metody magii seksulnej chociaz ich trzon jest wspólny i pilnowano, żeby nie wydostawała się poza te narzucone ramy danej sciezki. Dlatego szukanie jakichś prawd ogólnych dla tych dwóch hasel jest strata czasu, gdyż ma to zwiazek :
1. Z etapem rozwoju w jakim znajduje się adept danej sciezki i nikt go nie wtajemniczy w tyechniki jeżeli nie pzrejdzie okreslonych wczesniejszych stopni.\
2. Z inicjacją nieodzowną w takich tajemnych praktykach jak magia seksualna.
3. Z moca uzyskiwana w momencie aktu płciowego pod wpływem technik magicznych i zwiazana z tym odpowiedzialnością.
4. Z prawidłowoscia procesu w którym jedna ze stron jest stroną o wyzszym poziomie rozwoju i jest strona inicjujacą, tzw partnerstwo i tzw. równość zakłócaja natychmiastowo przepływ energii, partnerstwo zabija moc biegunów energetycznych. I tutaj zarówno kobieta jak i męzczyzna moga spełniac funkcję misztrowska wobec drugiej połowy, celowo unikam uzycia pojęcia partnera.
5. Z zadaniem duchowym wynikającym z postawionych celów i konsekwentnie ralizowanych.
6. Z opanowania i siły woli oraz dojrzałego podejścia do seksualnego aktu magicznego, koniecznośc ogromnej wręcz nadludzkiej dyscypliny jaka jest niezbedna aby akt magiczny mógł byc spełniony.

Odrywanie sztuczne magii seksualnej od rozwoju jest bardzo groźne dla człowieka i jego psychiki.
Na otarcie łez dodam, że własciwie przeprowadzony magiczny akt seksualny powiększa rozkosz do niespotykanych rozmiarów. Przyjemnośc jest tutaj nawet profanacją, tutaj wchodza w grę doznania tak silne i wykraczające poza wszelkie społeczne stereotypy seksualne. Przyjemnośc jest procesem bardzo płytkim i powierzchownym, jedynie na poziomie zwierzecości, nic nie wnoszacym w sfere duchowa człowieka. Zwierzę wraca jako biorobot do tego samego poziomu przyjemności i nieustannie chce ten poziom powtarzać, tylko magia człopwieka daje szansę na potęgowanie jakościowych zmian. Natomiast doznania magiczne jakie pojawiaja się w trakcie relacji magicznych w ułamkach sekund zmieniaja czakry do tego stopnia, że ich efekt przyrównuje się do cudownej zmiany organizmu energetycznego człowieka. Sa opisy mistrzów starożytnych w których mówi się w takich przypadkach o cudownych uzdrowieniach nieuleczaklnych chorób i niekoniecznie uczestniczacej pary, ale ludzi w oddaleniu wielu kilometrów, na których została skierowana energia magicznej eksplozji w trakcie aktu. Przy pomocy seksualnego aktu magicznego zmieniano losy poszczególnych ludzi, a także całych narodów. taka to siła, jak mawiaja starożytni magowie - gdy w magicznym seksualnym uścisku łaczy się kobieta i mężczyna to bogowie zazdroszczą im mocy.

Re: Magia seksualna

autor: kaszunia1 » 2010-12-26, 22:41

Magia seksualna... Moim zdaniem musi dawać przyjemność jednej i drugiej stronie... Jeżeli nast api spełnienie z tej strony (bo nie ukrywajmy to też jest związek miedzy dwójką -lub więcej- ludzmi... to nie oznacza od razu ślubu i w ogóle , ale napewno ułatwia zaś rozwiązywanie problemów pomiedzy tymi ludzmi... bo nie ma lepieszej rzeczy na zgodę niż magia seksualna, tym bardziej jeśli żadna ze stron po fakcie nie będzie sfrustrowana.... ;p

Re: Magia seksualna

autor: Spooky Fox » 2010-12-22, 23:11

Zrobiony porządek, wyrzucone bzdurne posty.

Bez pojedynczych zdań, bez chamstwa przekraczającego granice dobrego smaku, bo i takie posty tutaj widzę. Każde następne takie posty będą warnowane.

Re: Magia seksualna

autor: kaszunia1 » 2010-12-22, 22:27

żeby było dobrze trzeba pamietac o potrzebach partnera, nie tylko o swoich wtedy takowaa "magia seksualna" rzeczywiście staje się magia

Re: Magia seksualna

autor: Chantelle » 2010-12-22, 14:46

Kaszunia , zeby w seksie brac trzeba się przede wszystkim nauczyc dawac .

Re: Magia seksualna

autor: kaszunia1 » 2010-12-22, 05:55

ooo i tu się zgadzamy w 100%, gdyż skąd ta druga osoba ma wiedzieć co jest dobre a co złe skoro tj temat tabu... Często robi się na wyczucie to co sobie sprawia przyjemność, jednakże nie zawsze się to podoba...

Re: Magia seksualna

autor: tak » 2010-12-22, 00:24

..aha.. a powiedziałaś mu to wtedy, kiedy..?

Bo ja odnoszę wrażenie, że bardzo dużo nieporozumień w kwestiach damsko-męskich polega na tym, że strony ze sobą nie rozmawiają, tylko każą się drugiej stronie domyślać co dzieje się w ich głowach..

..i niewerbalne sygnały to czasami za mało. Tym bardziej dla bardzo logicznych mężczyzn, bez dużej praktyki.

Re: Magia seksualna

autor: kaszunia1 » 2010-12-21, 22:54

wiem wiem... mi tego nie musisz mowić, ale czasem kiedy dochchodzi do zbliżenia jestem zaskoczona... powiem tak jak powiedział nam nasz wykładowca od socjologii , że żeby było fajnie trzeba ( przypadku faceta) dotykać kobietę nie tam gdzie mu jest przyjemnie... ;p

Re: Magia seksualna

autor: tak » 2010-12-21, 22:46

Wiesz, jest takie przysłowie: "To jest proste jak.."

..a przysłowia nie biorą się znikąd. :wink:

Re: Magia seksualna

autor: kaszunia1 » 2010-12-21, 22:31

ale przyjmnijmy, że poznanie tej kamasutry to też jest podstawa, gdyż CO CI PO TANTRZE skoro spotkałam się z takim motywem i to nie raz , że delikwent nie wiedział co zrbić... ;p hehe

Re: Magia seksualna

autor: tak » 2010-12-21, 03:33

Generalnie do ćwiczeń joga Tao plus Tantra. Bo mechaniczne techniki kamasutry i tak są już dzisiaj powszechne..

..i uprzedzam, że to BARDZO burzliwa, oraz ciężka do okiełznania energia. Ale niesamowicie wydajna.

Re: Magia seksualna

autor: Chantelle » 2010-12-20, 14:31

Zeby uprawiac magie seksualna , trzeba byc najpierw calkiem niezlym w te klocki, to nie dla poczatkujacych , nic z tego nie wyjdzie , jak jedyne doswiadczenie to 2 stosunki trwajace moze 2 4 minuty razem wziete ! :D
Mozna sobie tylko krzywde zrobic i wszystko stanie się mechaniczne , w pogoni juz nie tylko za orgazmem (co tez nie powinno tak wygladac , a niestety czesto tak jest ) , a rowniez przenoszeniem energii itp. Najperw trzeba opanowac podstawy ;) Pobawic się , poznac swoje cialo i jego mozliwosci, a potem sprobowac wyzszej sztuki jazdy ;)

Re: Magia seksualna

autor: Spooky Fox » 2010-12-20, 02:27

Do tematu poproszę, do tematu.

Re: Magia seksualna

autor: Tristal » 2010-09-15, 15:45

Twoja złośc jest niekonieczna . Ja podałem trzy cechy które powinno się posiadać by nikt ci nie mógł się oprzeć . Tak zwana magia miłosna to nic innego jak umiejętne posługiwanie się tymi trzema cechami

Re: Magia seksualna

autor: tak » 2010-09-15, 02:10

A ty myślałeś że podam ci gotowe zaklęcie czy opisze rytuał
Nie. Poprosiłem Cię abyś mi dał "szczerość". Potrzebujesz link do posta, czy znajdziesz sam?
jedyny rytuał który znam żeby kogoś przyciągnąć do siebie to
..ale ty puszczając to mimo uszu odpowiadasz już sam sobie i to na wyssaną z palca prośbę, którą jeszcze bezczelnie próbujesz włożyć w moje usta.. i przede wszystkim nie rozumiejąc definicji:
tak pisze:Magia miłosna rozumiana jako "magia operująca na emocjonalno-instynktownej energii miłości i seksu"
..czyli używająca energii seksualnej. Nie wabiąca do łóżka, tylko korzystająca z energii seksu..
Dzieci..:roll: :lol:

Re: Magia seksualna

autor: Tristal » 2010-09-14, 08:03

A ty myślałeś że podam ci gotowe zaklęcie czy opisze rytuał
hahaha
jedyny rytuał który znam żeby kogoś przyciągnąć do siebie tak jak tu mówią to Rytuał zniewolenia dobrze wykonany sprawia że osoba którą wybierzesz będzie myślała i słuchała tylko ciebie
Obawiam się jednak że to nie magia miłosna
takowej niema są tylko te trzy rzeczy nie można wpływać na wolną wolę ludzi chyba że zamiast magi miłosnej szukasz zaklęć z zakresu czarnej magi

Re: Magia seksualna

autor: tak » 2010-09-13, 23:34

Ooo! Bawimy się w taką teraz grę?
Pytanie:
To wypnij się, czy najpierw ssanie? :zdziw:

Bez miłości, bez oddania, ale szczerze.
Nie podobasz mi się. Bo bredzisz nie na temat. Żegnaj.


PS. Ten żenujący post i tamten żenujący post i.. nadają się do kosza?

Na górę