Od czego zacząć?

Odpowiedz


Rozwiąż zabezpieczenie reCAPTCHA.
Emotikony
:D :grin: :) :( :o :shock: :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :neutral: :mrgreen: :diabel: :diabel2: :fuckyou: :one: :zly: :kosci: :sindbad: :fuckyou2: :mikolaj: :zdziw: :sylwester: :okulary: :galy:
Wyświetl więcej emotikon

BBCode włączony
[Img] włączony
[Flash] wyłączony
[URL] włączony
Emotikony włączone

Przegląd tematu
   

Rozwiń widok Przegląd tematu: Od czego zacząć?

Re: Od czego zacząć?

autor: Centerr » 2011-06-22, 09:20

Dzięki wielki :)

Re: Od czego zacząć?

autor: Centerr » 2011-06-22, 00:16

Nie myślę tak:) Z tego co udało mi się znaleźć na forum żywioły mają swoje odzwierciedlenie "osobowe". Nazwijmy je żywiołaki. I są one wstanie wysłuchać prośby człowieka... Bo kontrolować się ich nie da.

Re: Od czego zacząć?

autor: Ignorant » 2011-06-22, 00:07

Powiem tak: Ludzie na tym forum nie mają obowiązku wierzyć w takie rzeczy może być tu na prawdę każdy byle by się zachowywał ;]
Takich ambitnych wypowiedzi też się spodziewałem...
Nie myśl że skoro jedna osoba nie wierzy to znaczy że wszyscy na forum tacy są bo nie są ;] Ja niestety nie jestem w stanie Ci pomóc gdyż nie mam pojęcia jak to się mogło stać ;]

Re: Od czego zacząć?

autor: Centerr » 2011-06-21, 21:38

Takich ambitnych wypowiedzi też się spodziewałem...Ale skoro nie potrafisz mi uwierzyć w coś takiego to co robisz na tym forum?

Re: Od czego zacząć?

autor: BlackKnight » 2011-06-21, 14:47

Według mnie to napewno w tamtym momęcie za dużo wypiłeś.

Od czego zacząć?

autor: Centerr » 2011-06-21, 13:06

Witam,
Jakiś czas temu udało mi się wzniecić przygasający ogień i nie użyłem do tego żadnego łatwopalnego przedmiotu, po prostu pomyślałem "zapal się" i w tym momencie pojawił się ogień. Nie zawiał żaden wiatr od tak się pojawił. Od tego czasu zacząłem się interesować magią i trafiłem na magię żywiołów...Potem trafiłem na to forum ,ale nie mogłem znaleźć żadnych konkretnych wypowiedzi na temat tego od czego zacząć...Pewnie któryś z weteranów forum mnie zruga za zakładania tematu...I pewnie dostanę link który mi umknął...Ale proszę o pomoc.
Pozdrawiam

Na górę