Jak dowiedzieć się jaki jest mój żywioł ?

Odpowiedz


Rozwiąż zabezpieczenie reCAPTCHA.
Emotikony
:D :grin: :) :( :o :shock: :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :neutral: :mrgreen: :diabel: :diabel2: :fuckyou: :one: :zly: :kosci: :sindbad: :fuckyou2: :mikolaj: :zdziw: :sylwester: :okulary: :galy:
Wyświetl więcej emotikon

BBCode włączony
[Img] włączony
[Flash] wyłączony
[URL] włączony
Emotikony włączone

Przegląd tematu
   

Rozwiń widok Przegląd tematu: Jak dowiedzieć się jaki jest mój żywioł ?

Re: Jak dowiedzieć się jaki jest mój żywioł ?

autor: Ard » 2010-10-08, 22:04

Wiesz na początku ogień aż tak mnie nie kręcił ale to zdarzenie z palnikiem na kuchni mnie przekonało że może to jest to. A tak w nawiasie to zawsze lubiłem ziemie i powietrze

-- 2010-10-09, 16:01 --

chyba jednak to nie ogień. Stawiam na powietrze. Prosiłbym o ćwiczenia na kontrole żywiołu powietrza

Re: Jak dowiedzieć się jaki jest mój żywioł ?

autor: NightRaven » 2010-10-08, 22:01

Hm, jeśli chodzi o ognień to muszę Cię ostrzec - bardzo wielu osobom na początku wydaje się że ich żywiołem jest ogień. Ogień jest fajny, jest potężny, jego niezwykłość zobaczyć łatwiej niż innych żywiołów, tak samo jak jego piękno i moc. To jest taki WIDOCZNY żywioł. Nie daj się złapać - zastanów się dobrze, przyjrzyj się innym żywiołom, wyłącz umysł. Może to żeczywiście ogień, to całkiem możliwe, ale warto mieć pewność bo wielu się na ten ogień nadziewa - mówię z doświadczenia :)

Re: Jak dowiedzieć się jaki jest mój żywioł ?

autor: Ard » 2010-10-08, 21:57

Dzięki no to chyba już wiem jaki :) to chyba ogień. jakoś lepiej się czuje przy świecy. Jakbym odzyskał wszystkie siły

Re: Jak dowiedzieć się jaki jest mój żywioł ?

autor: NightRaven » 2010-10-08, 21:53

Według mnie to nie jest tak, że każdy człowiek ma "swój" żywioł. Niektórzy juldzie mogą być jakoś związani z którymś żywiołem, jedni mniej, inni bardziej. Może też być związanym z dwoma, trzema, czterema, ze wszystkimi pięcioma, a nawet jakimiś z poza tej piątki podstawowych. Można też nie być z żadnym.

A jak się o tym dowiedzieć? O tym się nie dowiaduje, to się czuje. Ale możesz spróbować temu dopomóc. Spróbuj ogrzać ręce przy ognisku/stnać na wietrze/wskoczyć do wody/położyć się na trawie, a potem zamknij oczy i wycisz umysł. Nie myśl. To musi wypływać z duszy. Jeśli jesteś związany z jakimś żywiołem, będziesz wiedział.

Jak dowiedzieć się jaki jest mój żywioł ?

autor: Ard » 2010-10-08, 19:44

Witam od razu zaznaczam że jestem nowy w tych klockach i wiem tylko tyle co pewnie każdy który się tym nawet nie interesuje. Moje pytanie: Jak dowiedzieć się jaki jest mój żywioł ?

Na górę