Debaty ufologiczne

Odpowiedz


Rozwiąż zabezpieczenie reCAPTCHA.
Emotikony
:D :grin: :) :( :o :shock: :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :neutral: :mrgreen: :diabel: :diabel2: :fuckyou: :one: :zly: :kosci: :sindbad: :fuckyou2: :mikolaj: :zdziw: :sylwester: :okulary: :galy:
Wyświetl więcej emotikon

BBCode włączony
[Img] włączony
[Flash] wyłączony
[URL] włączony
Emotikony włączone

Przegląd tematu
   

Rozwiń widok Przegląd tematu: Debaty ufologiczne

Re: Debaty ufologiczne

autor: shrap-drakers » 2018-09-03, 21:56

Cieszę się, że wszyscy trują... :) Bo jest o co - debaty po prostu wymiatają i można ich słuchać w kółko i w kółko :) Dzięki za odpowiedź no i... nie mogę się (i jak widać nie tylko ja) doczekać! :D

Re: Debaty ufologiczne

autor: Ivellios » 2018-09-02, 22:54

Już było wielokrotnie powtarzane i na czatach, i na youtube, i na facebooku i wszędzie gdzie się tylko da, że jak będzie wiadomo kiedy debaty wrócą, to będzie o tym news. I koniec tematu! Państwo trujecie o tym już wszędzie, na społecznościówkach, na Skype, na GG, w mailach... w komentarzach tu, w komentarzach tam, w komentarzach jeszcze gdzie indziej...

KAŻDA audycja na żywo (no, może poza "Teorią Chaosu" i "Etykietą Zastępczą") jest przecież zapowiadana na stronie głównej w newsach.

Debaty ufologiczne

autor: shrap-drakers » 2018-09-02, 22:36

Nie wiem czy dobry dział, ale...

Bardzo mi brakuje debat ufologicznych, przesłuchałem na YT wszystkie po co najmniej 3 razy i słucham w kółko. Czy planujecie jakąś kontynuację debat?

pozdrawiam serdecznie - jesteście świetni :)

Na górę